PDA

Tüm Versiyonu Göster : 2 adet öneri

Erdoğan sızarlar
13-11-2011, 22:57
Sevgili dostlar,

1. önerim sizinde bildiğiniz gibi bir organizasyon.Uzun zaman oldu yapmıyoruz.
2. önerim ise ( daha önce konuşuldumu bilemiyorum.) Forumun logosu çok güzel. bu logodan arabalara Sticker yaptırıp yapıştırsak güzel olur. Daha önce konuşuldu ise konu kapatılabilir. :)

Taygun KOCABIYIK
14-11-2011, 07:57
Erdoğan abi organizasyonda avlandığımız bölgede balık şuan yok, biraz ortalığın hareketlenmesini bekliyoruz.
2. önerine gelince benimde aklımda uzun süredir olan bir şey, bir matbaa ile görüşüp fiyat alalım bakalım yakın zamanda bastıralım araçlara, teknelere yapıştıralım.

Erdoğan sızarlar
14-11-2011, 10:06
Taygun logoyu bana bi göndersene.
esizarlar@hotmail.com

Anıl ÜNALAN
14-11-2011, 11:42
Organizasyon hazırlıkları başlamış bulunmakta :) bir kaç gün içerisinde duyurumuz ortaya çıkayacaktır eminim :)
Katılımları bekliyor olucaz :)
Logo konusuda organizasyon yerinde dağıtılmak üzere hazırlanmış olabilir nasıl yapacağımızı bir konuşalım sonrası baskı :)

Tuncay GÜNAY
15-11-2011, 18:10
Sevgili dostlar,

2. önerim ise ( daha önce konuşuldumu bilemiyorum.) Forumun logosu çok güzel. bu logodan arabalara Sticker yaptırıp yapıştırsak güzel olur. Daha önce konuşuldu ise konu kapatılabilir. :)

:):):):):) erdoğan abi gönüller bir demek ki org. çalışmaları sürüyor. logolu çıkartmaya gelince onlardan yaptırılıp dağıtılmıştı bizim arabalarda var sana gelmedi mi :):P:P:P

muratdogan
15-11-2011, 21:10
Sevgili dostlar,

Abicim selamlar.
Organizasyon konusunda bende sabırsızlıkla bekliyorum.
Böyle güzel dosların bir araya gelmesi ve bir etkinlik yapması son derece sevindirici olur.

muratdogan
15-11-2011, 21:11
Organizasyon hazırlıkları başlamış bulunmakta :) bir kaç gün içerisinde duyurumuz ortaya çıkayacaktır eminim :)
Katılımları bekliyor olucaz :)
Logo konusuda organizasyon yerinde dağıtılmak üzere hazırlanmış olabilir nasıl yapacağımızı bir konuşalım sonrası baskı :)

Anılcım selamlar.
Katılım konusunda ne düşünülüyor...???
Karadan bir av'mı
Yoksa
Tekneden bir av'mı olacak.

Anıl ÜNALAN
16-11-2011, 08:45
Anılcım selamlar.
Katılım konusunda ne düşünülüyor...???
Karadan bir av'mı
Yoksa
Tekneden bir av'mı olacak.

Bir organizasyon yapabilmek için en az 20-25 gün daha geçmesi gerekmektedir ki herkese haber verilebilsin o tarihte sanırım aralığın ortasında bir tarih olacaktır. Aralık ayında deniz kıyısında sanırım birazcık üşürüz, balık yakalayamayız, ailelerimiz sefil olur. O yüzden bir önceki organizasyonumuz gibi büyük bir kaç tekneden oluşan bir organizasyon gerçekleştirmeyi düşünüyoruz.

CEMAKO
16-11-2011, 09:34
Anıl gördüğüm kadarı ile hazırlıklara başlıyorsunuz öncelikle teşekkür ederim.
önümüzdeki hafta sonu hava çok düşüyor gibi gözüküyor bu tarihe yetiştirebilirseniz güzel olur
Körfez şu anda güzel av veriyor daha ne kadar devam eder bilemem ama (Siz daha iyi bilirsiniz)
bu aralar yapabilirseniz gelen misafirler güzel balık yakalarlarsa bir çok kişiyi daha bu güzel tutkuya dahil edebilirsiniz Zaten bu işe yeni başlayan yada ilk defa uskumru veya kolyoz tutan birine bu balıklardan bir tane gelirse bu muhteşem mücadele sonucunda inanın adrenalin patlaması yaşar. (Küçük bir tavsiye)
Organizasyon için tekrar teşekkürler

Erdoğan sızarlar
16-11-2011, 09:43
:):):):):) erdoğan abi gönüller bir demek ki org. çalışmaları sürüyor. logolu çıkartmaya gelince onlardan yaptırılıp dağıtılmıştı bizim arabalarda var sana gelmedi mi :):P:P:P

Anıl beni es geçmiş... :D bende kendim bastırıyorum.

Anıl ÜNALAN
16-11-2011, 10:34
Anıl gördüğüm kadarı ile hazırlıklara başlıyorsunuz öncelikle teşekkür ederim.
önümüzdeki hafta sonu hava çok düşüyor gibi gözüküyor bu tarihe yetiştirebilirseniz güzel olur
Körfez şu anda güzel av veriyor daha ne kadar devam eder bilemem ama (Siz daha iyi bilirsiniz)
bu aralar yapabilirseniz gelen misafirler güzel balık yakalarlarsa bir çok kişiyi daha bu güzel tutkuya dahil edebilirsiniz Zaten bu işe yeni başlayan yada ilk defa uskumru veya kolyoz tutan birine bu balıklardan bir tane gelirse bu muhteşem mücadele sonucunda inanın adrenalin patlaması yaşar. (Küçük bir tavsiye)
Organizasyon için tekrar teşekkürler

Cem abi havaların soğuyacağını düşündüğümden küçük teknelerle yapılabilecek organizasyonlara pek yaklaşmayı düşünmüyorum, yaz aylarında balık olmadığından küçük tekne organizasyonu gerçekleştirmedim, büyük teknelerle yemeğimizin sağlandığı daha korunaklı ortamın yapıldığı ve her türlü ihtiyacımızın karşılanabileceği bir organizasyon yapma girişimindeyim görüşmelerimiz olumlu sonuçlarınız bizde sizlere en güzel şekilde organizasyonu sunmuş oluruz.
Saygılarımla.

Bursa_Erkan
16-11-2011, 11:27
sitemız İzmir merkezlı olduguna göre üyelerınde cogunlugu orda yasıyo organızasyon İzmirde olucak demı?

Anıl ÜNALAN
16-11-2011, 12:27
sitemız İzmir merkezlı olduguna göre üyelerınde cogunlugu orda yasıyo organızasyon İzmirde olucak demı?

Küçük çaplı üye organizasyonlarının aksine bu seferki organizasyonumuz sitemize hitap edecektir. Yeterli katılımı İzmir çevresinde elde edebileceğimiz için organizasyonumuz İzmir dolaylarında yapılacaktır. Üyelerimizde kendi şehirlerinde olan üyelere, arkadaşlara ulaşıp kendi aralarında organizasyon gerçekleştirebilmektedir. Sizde Bursa'dan arkadaşlara dostlara ulaştığınız takdirde üye organizasyonu gerçekleştirebilir ya da İzmir'de olacak organizasyona gelebilirsiniz :)