PDA

Tüm Versiyonu Göster : 2. Seferihisar Tekne Organizasyonu Katılım Listesi

Anıl ÜNALAN
23-11-2011, 11:05
Merhabalar:)

sevgili dostlarım :)

Organizasyon duyurusunu yaptığımız konunun ardından organizasyon katılımcı listesine başlamış bulunuyoruz

Yer : Seferihisar Sığacık Limanı
Tarih : 18 Aralık 2011 Pazar
Saat : 06:30
Yemek dahil: 35 lira

Harita ile yol tarifini görmek için tıklayın ([Only Registered Users Can See Links])

Hava durumu fırtına veya fırtınamsı rüzgar şeklinde olursa ailesi ile gelecekleri, deniz tutması yaşayabilecek kişileri düşünerek ve organizasyonda herkesin en rahat şekilde avlanması için 1 hafta sonraya erteleme yapacağız. Yine hava muhalefeti olursa 1 hafta daha erteleyeceğiz, kısacası güzel havayı yakalayana kadar erteleme yapılacak. Şimdilik belirlediğimiz tarih 18 ARALIK 2011'dir..

Olta takımları, yemler, tekne tutmasına karşı önlemler en kısa zaman içinde ayrı bir konu olarak yayınlanacaktır.

Listeye son katılım tarihi organizasyondan en az 3 gün öncedir
Organizasyon katılımcı sayısı 110 kişiyle sınırlıdır (3 tekne toplam 110 kişi) o yüzden son günlere bırakıp kendinizi ve bizi mağdur durumda bırakmayınız..

Sorularınız olursa bu veya diğer konuya yazabilirsiniz her türlü sorunuz veya danışmaya ihtiyaç duyduğunuz konuyu aşşağıdaki numaralara ve isimlere çekinmeden sorabilirsiniz..
Ve çekinmeden arayabilirsiniz

Anıl Ünalan : 05058552330
Taygun Kocabıyık : 05063877375
Murat Çakmakçı : 05399536790
Süleyman Karabulut : 05382940194

KATILIMCI LİSTESİ

Anıl Ünalan
Taygun Kocabıyık
Murat Çakmakçı
Süleyman Karabulut ve eşi
Tuncay Günay ve eşi (DENİZLİ)
Serkan Elvanoğlu
Murat Çelik
Nuri Elvanoğlu
Murat Kabak
Ramazan Kabak
Niyazi Kabak
Kabak Ailesi Misafiri
Erdoğan Sızarlar
Erdoğan Sızarlar(misafir)
Sabri Güngör
Ajlan Özgürol
Salih Güngör
Gürkan Güngör
Sabri Güngör(misafir)
Sabri Güngör(misafir)
Sabri Güngör(misafir)
Sabri Güngör(misafir)
Caner Kardeşseven
Ferdi Demir
Murat Doğan
Ercüment Akçay
Ahmet Tarih
Çetin Garaçoğlu
Ege Demirağ
Zafer Demirağ
Ömer Beydeş
Metin Taylan
Adem Taylan
Metin Taylan(misafir)
Metin Taylan(misafir)
Metin Taylan(misafir)

Hakan Supçin
Hakan Supçin misafiri
Mustafa Yavaş
Ferudun Demir
Nüket Demir
Bahar Demir
Hasan Aygün
Coşkun Tavukçu(manisa)
Coşkun Tavukçu(manisa)
Coşkun Tavukçu(manisa)
Coşkun Tavukçu(manisa)
Coşkun Tavukçu(manisa)
Coşkun Tavukçu(manisa)
Coşkun Tavukçu(manisa)
Coşkun Tavukçu(manisa)
Coşkun Tavukçu(manisa)
Coşkun Tavukçu(manisa)
Coşkun Tavukçu(manisa)
Coşkun Tavukçu(manisa)
Coşkun Tavukçu(manisa)
Coşkun Tavukçu(manisa)
Coşkun Tavukçu(manisa)
Doğukan Kay
Cengizhan Erol
Tayfun Tuğral
Hasan Yaşar
Hasan Yaşar
Hasan Yaşar
Kemal Göksel
Kemal Göksel
Derya Kılıç
Selim Güveli
Osman Sarıkaya BMC
Osman Sarıkaya(Misafir) BMC

Mehmet Ali Yoldaş BMC

Akın Boyukısalar
Murat Tavzer
Mehmet Ayan
Mehmet Ayan(eşi)
Mehmet Ayan misafiri.....
Mehmet Ayan misafiri (byn).....

Mehmet Ayan misafiri.....
Mehmet Ayan misafiri (byn).....
.....
.....
.....

LoveMusT
23-11-2011, 11:48
Anıl eklermisin ismimizi bir zahmet :)

Anıl ÜNALAN
23-11-2011, 11:54
Anıl eklermisin ismimizi bir zahmet :)

Ekleme işleminiz tamamlanmıştır. Görüşmek üzere.

sabri güngör
23-11-2011, 12:17
Anıl Kardeşim bizim gurup
Erdoğan Sızarlar
Sabri Güngör
Ajlan Özgürol
Salih Güngör
Gürkan Güngör
Herkeze Rastgelsin

Anıl ÜNALAN
23-11-2011, 12:36
Anıl Kardeşim bizim gurup
Erdoğan Sızarlar
Sabri Güngör
Ajlan Özgürol
Salih Güngör
Gürkan Güngör
Herkeze Rastgelsin

Ekleme işlemlerinizi gerçekleştirdim. Neşeli bir gün geçirmemiz ümidiyle Sabri abi ;) Gerçi sen varsan neşesiz olması imkansız :)

CEMAKO
23-11-2011, 13:54
Anıl organizasyon için teşekkürler
Benim Listem
Cem ÇELİKER
Ezgi Sena ÇELİKER
Mert Samet ÇELİKER
Gökhan TOSUN
Kuday Baki TOSUN

Kolay gelsin

Anıl ÜNALAN
23-11-2011, 14:01
Anıl organizasyon için teşekkürler
Benim Listem
Cem ÇELİKER
Ezgi Sena ÇELİKER
Mert Samet ÇELİKER
Gökhan TOSUN
Kuday Baki TOSUN

Kolay gelsin

Ekleme işlemlerini gerçekleştirdim Cem abi. Umarım beklediğimiz güzellikte bir organizasyon olacaktır.
Görüşmek üzere.

ustam18
23-11-2011, 14:21
Bu org. düzenleyen dostlara teşekkürler.Kazasız, belasız,bol balıklı bol katılımlı bir organizasyon olmasını dilemekten başka elimden gelen birşey yoktur.Herkese bol şans,Rastgele.

MAVİ FENER
23-11-2011, 14:34
Bende İzmir'de olsaydım...aynen fotografçınız olarak yanınızda olurdum.....Paylaşımın için teşekkürler....

ferdi demir
23-11-2011, 17:00
Nihayet beklenen org. gerçekleşecek!
Anıl kardeşim benimde ismimi eklersen sevinirim,dilerim güzel bir gün olur.Herkese rastgele..

muratdogan
23-11-2011, 19:02
Anıl beni de ekle kardeşim.
Allah nasip ederse organizasyon ilaç gibi gelecek.

Anıl ÜNALAN
23-11-2011, 19:57
Nihayet beklenen org. gerçekleşecek!
Anıl kardeşim benimde ismimi eklersen sevinirim,dilerim güzel bir gün olur.Herkese rastgele..

Ekleme işlemini gerçekleştirdim, görüşmek üzere Ferdi abi.

Anıl ÜNALAN
23-11-2011, 19:58
Anıl beni de ekle kardeşim.
Allah nasip ederse organizasyon ilaç gibi gelecek.

Ekleme işleminizi gerçekleştirdim.
Bana da öyle geliyor abi şenlik havasında bir organizasyon olacak gibi gözüküyor.
Görüşmek üzere.

deniz25
24-11-2011, 10:16
Arkadaşlarla irtibata geçmeye çalışıyorum eğer (Haftalık, yıllık ve içişlerine ait) :) :) izinleri ayarlayabilirsem 3 kişi garanti. Şimdiden rastgelsin inşAllah...

Anıl ÜNALAN
24-11-2011, 17:44
Arkadaşlarla irtibata geçmeye çalışıyorum eğer (Haftalık, yıllık ve içişlerine ait) :) :) izinleri ayarlayabilirsem 3 kişi garanti. Şimdiden rastgelsin inşAllah...

Önemli olan işlerin tamamlanması ;) İşleriniz tamamlanırsa organizasyonda sizleri de görmekten mutluluk duyarız.
Kolay gelsin.

Ahmet TARİH
24-11-2011, 20:26
Anıl bizide eklermisin dostum. Tuncay abinin görebileceği bir yere ekle ama.
1- Ahmet TARİH
2- Çetin GARAÇOĞLU
3- Evrens Rıza YAPAR
Şimdilik bu kadar. Çalışmalar devam ediyor.

Ege Demirağ
24-11-2011, 21:18
Anıl abi hayalim gerçekleşti murat üstadımla taygun abimle sizle birlikte balık avlamak istiyordum LÜTFEN BİZİM GRUBUDA YAZ:

Ege DEMİRAĞ
Zafer DEMİRAĞ
Ömer BEYDEŞ

şimdiden rastgelsin kazasız beleasız :D

Anıl ÜNALAN
24-11-2011, 23:58
1- Ahmet TARİH
2- Çetin GARAÇOĞLU
3- Evrens Rıza YAPAR
Ahmet abicim yazarken yüzümden tebessüm eksilmedi. Ekleme işlemini gerçekleştirdim.
Özlemişim sanırım abi ;)
Görüşmek üzere.

Anıl ÜNALAN
24-11-2011, 23:59
Anıl abi hayalim gerçekleşti murat üstadımla taygun abimle sizle birlikte balık avlamak istiyordum LÜTFEN BİZİM GRUBUDA YAZ:

Ege DEMİRAĞ
Zafer DEMİRAĞ
Ömer BEYDEŞ

Küçük kardeşim ekleme işlemini gerçekleştirdim.
Hadi bakalım senin gibi genç delikanlıyı aramızda görmek bizi mutlu edecek.
Görüşmek üzere.

Taygun KOCABIYIK
25-11-2011, 09:38

Ege DEMİRAĞ
Zafer DEMİRAĞ
Ömer BEYDEŞ

Bizde organizasyonlarda tanışmak muhabbet etmekten büyük zevk alıyoruz, ben en son organizasyonda yanımda olta bile götürmemiştim bu organizasyonda da sadece misafirlerle sohbet muhabbet için orada olacağım :)

Ege Demirağ
25-11-2011, 11:26
Diğer arkadaşlarımız yalnış anlamasın ama inşanlahh üsdalarımızın ve kaptanlarımızın bulunduğu teknede olurum anıl abi bi kıyak yapar artık:D

LoveMusT
25-11-2011, 14:54
Murat Çelik ve Nuri Elvanoğlu adlı arkadaşları eklermisiniz sayın admin (:

dolmuşçu
25-11-2011, 15:44
Anıl bizde bu organizasyona babamla katılmak istiyoruz.ismimizi eklermisin (metin taylan-adem taylan) bide kaç numara iğne ve yem kulanıcaz şimdiden teşşekkürler

Taygun KOCABIYIK
25-11-2011, 18:03
Anıl bizde bu organizasyona babamla katılmak istiyoruz.ismimizi eklermisin (metin taylan-adem taylan) bide kaç numara iğne ve yem kulanıcaz şimdiden teşşekkürler

Takımlarla ilgili bilgilendirmeyi konu olarak açacağız yakında orada bu konu hakkında tüm sorularınızın yanıtı olacak.

Ege Demirağ
25-11-2011, 18:29
dört gözle bekliyorum o konuyu ama geçen av için bir konu vardı oda iyi bilgi verici :D

Anıl ÜNALAN
25-11-2011, 20:03
Murat Çelik ve Nuri Elvanoğlu adlı arkadaşları eklermisiniz sayın admin (:

Ekleme işlemleriniz tamamlanamıştır.
Organizasyon günü görüşmek üzere.

parlakay
26-11-2011, 01:39
Anıl tevafuk yani Allah denk getirdi derler ya 18 Arallık benim doğum günüm Ayrıca 43 yaşında inş.müh kayınbiraderim istanbul yeditepe hastahanesinde Beyin tümörü ameliyatı oldu.Durum vahim bütün arkadaşlardan dua talep ediyorum Organizasyonuzun çok güzel geçmesini temenni ediyorum KALBİ GÜZEL ARKADAŞLAR..........

Tuncay GÜNAY
26-11-2011, 03:38
1- Ahmet TARİH
2- Çetin GARAÇOĞLU
3- Evrens Rıza YAPAR

kardeşim ahmet denizliden bir isteğin varmı :) sen gelmeseydin üzülürdüm :helal::helal::helal:

Tuncay GÜNAY
26-11-2011, 03:40
Bizde organizasyonlarda tanışmak muhabbet etmekten büyük zevk alıyoruz, ben en son organizasyonda yanımda olta bile götürmemiştim bu organizasyonda da sadece misafirlerle sohbet muhabbet için orada olacağım :)

taygun sinemin selamı var abicimm :)) :D:D:D:D:D bütün balıkları yaşatacakmış müsteri olunnn:deli::deli::deli:

Taygun KOCABIYIK
26-11-2011, 07:45
taygun sinemin selamı var abicimm :)) :D:D:D:D:D bütün balıkları yaşatacakmış müsteri olunnn:deli::deli::deli:

Senin balıklarını tabii ki yaşatabilir abi :D Bu arada Emel ablamıda bekliyorum ben ona yanımda ceket battaniye falan getiricem, yem takma balık çekme derslerininde 2. bölümüyle eğitime devam edeceğim :D

Ahmet TARİH
26-11-2011, 11:23
kardeşim ahmet denizliden bir isteğin varmı :) sen gelmeseydin üzülürdüm :helal::helal::helal:

Canının sağlığı abicim. Kazasız belasız buluşup özlem giderelim ve sağ salim yuvamıza dönelim başka bir şey istemem. İstanbuldan senin veya diğer tüm arkadaşların seteği olursa başım üstüne. 1 hafta öncesine kadar yazdırın, gelirken getireyim. Görüşmek üzere Allaha emanet olun.

Ege Demirağ
26-11-2011, 11:27
Anıl abı bızm bır mısafır daha var Cumhur ATLET ama bızım tum mısafırlerı bızle aynı tekneye koyarsan sevınırız

ejder_balikci
26-11-2011, 19:50
Herkese şimdiden rastgele. Benide ekle anıl kardeşim

LoveMusT
26-11-2011, 23:52
Anıl kardeş Ahmet Kaya ve Çağlar Deveci :) ilave edermisin

Anıl ÜNALAN
27-11-2011, 00:57
Anıl abı bızm bır mısafır daha var Cumhur ATLET ama bızım tum mısafırlerı bızle aynı tekneye koyarsan sevınırız

Herkese şimdiden rastgele. Benide ekle anıl kardeşim

Anıl kardeş Ahmet Kaya ve Çağlar Deveci :) ilave edermisin

Ekleme işlemleriniz gerçekleşmiştir. Görüşmek üzere.

Anıl ÜNALAN
28-11-2011, 14:30
Coşkun Tavukçu adına 15 kişilik manisa grubu organizasyonda aramızda olacaktır.
Umarım keyifli bir gün geçiririz.

cngerol
28-11-2011, 17:19
Bir aksilik olmazsa inşallah bende katılacağım.
herkese rast gelsin

dogukan1997
28-11-2011, 18:40
Saygılı Rastgelsin ailesi şuanda belki en küçüğünüzüm en kanı kaynayanım benim için bu organizasyon çook büyük bir şans hepinizle tanışma kaynaşma şansını bana sunacağından cok mutluyum . belki birkaçınızla tanıştım konusuorum ama aile büyüklerini tanımak isterim . Sağolsun saygıdeğer anıl Abim allah razı olsun allah bütün işini rast getirsin onunla bana göre bir abi kardeşi gibi samimi olduk onun canını fazla msj atarak fazla arayarak kızdıırmış olsamda bana karşı bir kızgınlıgı olmadığından çok teşekkür ederim 1haftadır neredeyse anıl abiye annemle konuş izin al fln diodum ;) bgne nasipmiş aradım anıl abiyi annemle konuştu ve işte sonuç Anıl Abimin sayesinde Sizinle tanışma şansını gerçekleştireceğim Hepinize şimdiden Rastgelsin diyer herkese saygı ve sevgilerimi sunarım mümkün oldukça laflarımı düzenle şeçmeye çalıştım umarın terbiyesizlik etmemişimdir .... '' BENİDE EKLEYİN LİSTEYE ''

RASTGELE....

ustam18
28-11-2011, 20:46
KATILIMCI LİSTESİ

Anıl Ünalan
Taygun Kocabıyık
Murat Çakmakçı
Süleyman Karabulut
Tuncay Günay
Serkan Elvanoğlu
Murat ÇELİK
Ahmet KAYA
Çağlar DEVECİ
Nuri Elvanoğlu
Erdoğan Sızarlar
Sabri Güngör
Ajlan Özgürol
Salih Güngör
Gürkan Güngör
Cem ÇELİKER
Ezgi Sena ÇELİKER
Mert Samet ÇELİKER
Gökhan TOSUN
Kuday Baki TOSUN
Ferdi Demir
Murat Doğan
Ercüment Akçay
Ahmet TARİH
Çetin GARAÇOĞLU
Evrens Rıza YAPAR
Ege DEMİRAĞ
Zafer DEMİRAĞ
Cumhur ATLET
Ömer BEYDEŞ
Metin TAYLAN
Adem TAYLAN
Niyazi GÖN
Nedim FİDAN
Mehmet Kartal
Bahadır Sarıkaya
Mustafa YAVAŞ
Ferudun Demir
Nüket Demir
Bahar demir
Suat Erdoğan
Hasan Aygün
Coşkun Tavukçu(manisa)
Coşkun Tavukçu(manisa)
Coşkun Tavukçu(manisa)
Coşkun Tavukçu(manisa)
Coşkun Tavukçu(manisa)
Coşkun Tavukçu(manisa)
Coşkun Tavukçu(manisa)
Coşkun Tavukçu(manisa)
Coşkun Tavukçu(manisa)
Coşkun Tavukçu(manisa)
Coşkun Tavukçu(manisa)
Coşkun Tavukçu(manisa)
Coşkun Tavukçu(manisa)
Coşkun Tavukçu(manisa)
Coşkun Tavukçu(manisa)
GALİP kÜLTÜR
Emel Kültür
Fora Serkan
Fora Emine
....
....
....
Daha 2 gün evvel bakmıştım listeye 25 kişi vardı.org. iptal olurmuyki diye üzülmüştüm.Ama bu listeyi gördüğümde inanın çok sevindim.Maşalah çok katılımlı bir org.olacağı kesin.kazasız belasız ,bol balıklı bir org geçirmenizi dilerim.Kendim gelemesemde kalbim sizlerle büyük Rastgelsin Ailesi.Rastgele.

dolmuşçu
28-11-2011, 21:34
anıl bize 2 kişi daha ilave edermisin metin taylan.kusura bakma parça parça oluyo ama belki 2 kişi daha ilave edebiliriz. ben sana yine haber veririm.bizim grupta bornova grubu.rastgelsin

Anıl ÜNALAN
29-11-2011, 00:05
Saygılı Rastgelsin ailesi şuanda belki en küçüğünüzüm en kanı kaynayanım benim için bu organizasyon çook büyük bir şans hepinizle tanışma kaynaşma şansını bana sunacağından cok mutluyum . belki birkaçınızla tanıştım konusuorum ama aile büyüklerini tanımak isterim . Sağolsun saygıdeğer anıl Abim allah razı olsun allah bütün işini rast getirsin onunla bana göre bir abi kardeşi gibi samimi olduk onun canını fazla msj atarak fazla arayarak kızdıırmış olsamda bana karşı bir kızgınlıgı olmadığından çok teşekkür ederim 1haftadır neredeyse anıl abiye annemle konuş izin al fln diodum ;) bgne nasipmiş aradım anıl abiyi annemle konuştu ve işte sonuç Anıl Abimin sayesinde Sizinle tanışma şansını gerçekleştireceğim Hepinize şimdiden Rastgelsin diyer herkese saygı ve sevgilerimi sunarım mümkün oldukça laflarımı düzenle şeçmeye çalıştım umarın terbiyesizlik etmemişimdir .... '' BENİDE EKLEYİN LİSTEYE ''

RASTGELE....

Teşekkür ederim kardeşim. Annen zaten beni tanıyor biliyorsun :)
Ekleme işlemini gerçekleştirdim, hayırlı olsun.

Anıl ÜNALAN
29-11-2011, 00:09
KATILIMCI LİSTESİ

....
....
....
Daha 2 gün evvel bakmıştım listeye 25 kişi vardı.org. iptal olurmuyki diye üzülmüştüm.Ama bu listeyi gördüğümde inanın çok sevindim.Maşalah çok katılımlı bir org.olacağı kesin.kazasız belasız ,bol balıklı bir org geçirmenizi dilerim.Kendim gelemesemde kalbim sizlerle büyük Rastgelsin Ailesi.Rastgele.

Hayrettin abicim ailemiz çok güçlü sağolsunlar hep beraber güzel bir gün geçirmemiz için bizi yalnız bırakmıyorlar.
Ayrıca abi Rastgelsin farkını unutmayalım 25 kişi değil 10 kişi de olsak o organizasyon gerçekleşir ;) yeter ki hava muhalefetine uğramayalım..

Anıl ÜNALAN
29-11-2011, 00:10
Bir aksilik olmazsa inşallah bende katılacağım.
herkese rast gelsin

Umarım bi aksilik çıkmaz Cengizhan abi güzel bir gün bizi bekliyor ;)

Taygun KOCABIYIK
29-11-2011, 10:06
Hasan Yaşar ve 2 misafiri listeye eklenmiştir.

Ege Demirağ
29-11-2011, 13:53

RASTGELE....

En küçük sanırım benim :D 12 yaş olarak ama abi inaşallah senle aynı teknede olurum senle tanışmak bir zevk olacak :D

dogukan1997
29-11-2011, 16:29
inşallah kardeşim tel ver bana araım seni

Şimdiden Herkese Ogün için kolay gelsin abilerim kardeşlerim Rastgle saygılar.....

dolmuşçu
30-11-2011, 14:06
anıl babam ben 3 misafir sana zahmet eklermisin.listede 1 misafir görünüyor. 5 kişiyiz.

Anıl ÜNALAN
30-11-2011, 18:07
anıl babam ben 3 misafir sana zahmet eklermisin.listede 1 misafir görünüyor. 5 kişiyiz.

Düzenleme gerçekleştirilmiştir. Görüşmek üzere Metin abi.

Anıl ÜNALAN
30-11-2011, 18:07
Kemal Göksel ve misafiri listeye eklenmiştir.

Tuncay GÜNAY
30-11-2011, 21:34
anıl denizli gurubu :)
tuncay günay
ebru günay
sinem günay (fasulye)
özgür kulaklı
hatice kulaklı
ayşenur kulaklı (fasulye)
eren kulaklı (fasulye)
emin kulaklı
saniye kulaklı

Derya KILIÇ
02-12-2011, 00:01
anıl arkadaşım listeye benide eklermisin kardeşim bu güzel organizasyona?

Ahmet TARİH
02-12-2011, 12:04
anıl denizli gurubu :)
tuncay günay
ebru günay
sinem günay (fasulye)
özgür kulaklı
hatice kulaklı
ayşenur kulaklı (fasulye)
eren kulaklı (fasulye)
emin kulaklı
saniye kulaklı

Tuncay abi Denizlide bir kaç kişi kalsın herkesi getirme. Boş kalmasın memleket hepten. Hırlısı var hırsızı var. Allah korusun demi..:D:D:deli:

Ahmet TARİH
02-12-2011, 12:47
Anıl 2 arkadaşım daha katılmak istiyorlar. İsimleri aşağıda eklersen sevinirim.

1- M.Emin KARASU
2- Öner TAYMAZ

Anıl ÜNALAN
02-12-2011, 13:26
anıl arkadaşım listeye benide eklermisin kardeşim bu güzel organizasyona?

Ekleme işlemin gerçekleşmiştir güzel kardeşim. Organizasyon günü şenlik var ;)

Anıl 2 arkadaşım daha katılmak istiyorlar. İsimleri aşağıda eklersen sevinirim.

1- M.Emin KARASU
2- Öner TAYMAZ

Ekleme işlemlerinizi gerçekleştirdim. Organizasyonda görüşmek dileğiyle Ahmet abicim :)

ishak BALLICA
02-12-2011, 13:44
Her dostumun gönlünce av yapması dileği ile, şimdiden rastgele...;)

sabri güngör
03-12-2011, 09:13
Anılım dükkandan arkadaşlarımda katılmak istiyor rica etsem eklermisin
Sabri güngör misafir 4 kişi

Murat ÇAKMAKÇI
03-12-2011, 21:44

Senide aramızda görmek istiyoruz ishak abi :helal:

Anıl ÜNALAN
03-12-2011, 22:02

İshak abicim çok teşekkür ederiz. O gün senden bir süpriz bekliyorum haberin olsun. Sonra bu çocuk bana niye kırılmış olabilir diye düşünebilirsin. Burası Rastgelsin bizim yuvamız unutmayalım ;)

Anılım dükkandan arkadaşlarımda katılmak istiyor rica etsem eklermisin
Sabri güngör misafir 4 kişi

Ekleme işlemlerini tamamladım Sabri abi görüşmek üzere.

ustam18
03-12-2011, 23:27
Anıl güzergah üzeri çankırı olan arkadaşlar alırsa benide listeye ekle.Şaka şaka tutar bir akıllı çıkar hadi gidiyoruz der.Maşallah liste iyice kabardı.Kazasız belasız bir org.geçirmeniz dileğimdir.Tüm dostlara gönlündeki trofeyi yakalamasını dilerim.Rastgele.

caner118
05-12-2011, 14:40
Benide eklermisiniz. sabri abinin misafiri olarak.

caner kardeşseven.
0555 2639700

Anıl ÜNALAN
05-12-2011, 19:43
Anıl güzergah üzeri çankırı olan arkadaşlar alırsa benide listeye ekle.Şaka şaka tutar bir akıllı çıkar hadi gidiyoruz der.Maşallah liste iyice kabardı.Kazasız belasız bir org.geçirmeniz dileğimdir.Tüm dostlara gönlündeki trofeyi yakalamasını dilerim.Rastgele.
Teşekkür ediyorum Hayrettin abicim sen gelmek iste ben senin için çıkar burdan gelirim oraya seni alırım :)
Bir gün illahaki oltalarımızı denize beraber atacağız ;)

Benide eklermisiniz. sabri abinin misafiri olarak.

caner kardeşseven.
0555 2639700
Ekleme işlemleriniz gerçekleşmiştir.
Görüşmek üzere.

ustam18
05-12-2011, 21:27
"Teşekkür ediyorum Hayrettin abicim sen gelmek iste ben senin için çıkar burdan gelirim oraya seni alırım
Bir gün illahaki oltalarımızı denize beraber atacağız "

Teşekkür benden sizlere Anıl Kardeşim. biliyorum ki hadi gel desem gelirsiniz.Ama bir yemeğimi yer bir kahvemi çayımı içer geri gidersiniz.çünkü inan o kadar çok işim var ki.kımıldıyacak durumda değilim. Tekrar teşekkürler.Her zaman dediğim gibi "kazasız belasız,bol balıklı neşeli bir org.geçirmenizi dilerim.inşallah bir sonraki org. da beraber oluruz.

dogukan1997
05-12-2011, 21:58
saol hayrettin abi işallah birdahaki org. birlikte geçiririz ben daha çok yeni üye sayılırım seni de tanımak isterdim sana kolay gelsin

deniz25
06-12-2011, 13:11
Sayfayı yenilemekten bir hal oldum :) :)

Anıl ÜNALAN
07-12-2011, 11:48
Son ekleme işlemleriyle birlikte listemiz 93 kişiye ulaşmıştır. Organizasyona son 11 gün kaldı lütfen isimlerinizi yazdırmayı unutmayınız :)

Anıl ÜNALAN
07-12-2011, 15:54
Evet dostlarım 100 kişiye ulaşmış bulunuyoruz. Daha sonradan bana yer kalmadı dememeniz için lütfen isimlerinizi yazdırınız ;)

dogukan1997
07-12-2011, 16:21
maşallah abi inşallah havanında bozmaması ıle buyuk ve hoş ve mutlu bir organizasyon bizleri beklior inşallah şimdiden herkese tüm gelen abilerime kardeşlerime rastgele diyorum

CEMAKO
09-12-2011, 17:07
Anıl bir tane daha misafirimi eklersen sevinirim.

Anıl ÜNALAN
09-12-2011, 19:16
Anıl bir tane daha misafirimi eklersen sevinirim.

Ekleme işlemleriniz gerçekleştirilmiştir. Görüşmek dileğiyle.

CEMAKO
10-12-2011, 11:50
Anıl'ım bir misafir daha ilave edelim
Teşekkür ederim

Anıl ÜNALAN
10-12-2011, 15:40
Anıl'ım bir misafir daha ilave edelim
Teşekkür ederim
Ekleme işlemlerinizi gerçekleştirmiş bulunuyoruz.
Görüşmek üzere Cem abi.

Murat ÇAKMAKÇI
10-12-2011, 21:19
Anıl bu hafta sonu havalar iyi gibi daha gerçi erken tahmin için:D

dogukan1997
11-12-2011, 16:43
inşallah abi iyi olur çok heyecanlıyım murat abi inşallah hava iyi olur çok özledim hepinizi süleyman abimi seni anıl abimi hepinizi çok özledim rastgele

cngerol
14-12-2011, 15:00
anıl misafirim olacak "Tayfun tuğral" eklermisin listeye

ustam18
14-12-2011, 15:25
Anıl bu hafta sonu havalar iyi gibi daha gerçi erken tahmin için:D

[Only Registered Users Can See Links]
Murat kardeşim ben Çankırı dan böyle görüyorum hava tahminini. İnşallah yanılırlar da güzel bir org. geçirirsiniz. Tüm dostlara Rastgele.

deniz25
14-12-2011, 18:41
Hayırlısı artık, geç olsunda güç olmasın...

Anıl ÜNALAN
15-12-2011, 01:42
Parmaklarım erteleme mesajını yayınlamak için bir geliyor bir gidiyor. Hava tahminlerini yakından takip eden biri olarak ilk kez bu kadar şaşırtıcı bir havayla karşılaştığımı söyleyebilirim. Şuanlık cumartesi sert bir hava ve pazar sabahının ilk saatlerinden 8 den sonra denize çıkmaya gayet elverişli bir hava olacak gibi gözüküyor. Erteleme konusunda hala soru işaretlerini kafamda sürdürüyorum.. Sanırım yarın bu mesaj için son gün olacak bakalım yarın havada değişim nasıl olacak..
Saygılarımla.

muratdogan
15-12-2011, 12:06
Anıl benimde gözüm hava tahmini raporlarında.
Hava pazar günü kuvvetli sağnak yağış gösteriyor.
Rüzgar neredeyse 30km. hızla esiyor olarak söylemişler.
Bu da insanın üzülmesine neden oluyor.
Bütün ay boyunca neredeyse hava müthişti şimdi ne olduysa yer-gök bizi duymuş gibi sertleşiyor.
...
Yarın dananın kuyruğu kopacak.
:) :) :)
Herşeyden ötesi HAYIRLISI

Ege Demirağ
15-12-2011, 13:55
Parmaklarım erteleme mesajını yayınlamak için bir geliyor bir gidiyor. Hava tahminlerini yakından takip eden biri olarak ilk kez bu kadar şaşırtıcı bir havayla karşılaştığımı söyleyebilirim. Şuanlık cumartesi sert bir hava ve pazar sabahının ilk saatlerinden 8 den sonra denize çıkmaya gayet elverişli bir hava olacak gibi gözüküyor. Erteleme konusunda hala soru işaretlerini kafamda sürdürüyorum.. Sanırım yarın bu mesaj için son gün olacak bakalım yarın havada değişim nasıl olacak..
Saygılarımla.

anıl abi internet teki en iyi tahmin siteleri bile şu an izmiri yağmurlu gösteriyor ancak tek bi damla bile yok bence tamamen doğru değil en son baktığımda 25 km di rüzgar hızı ancak şimdi 18 ini 16 km hız gösteri,yor bu sayı inecek bence :)

Ege Demirağ
15-12-2011, 14:02
bence yavaş yavaş sevinelim çünkü rüzgar şiddetini düşürüyor :DD [Only Registered Users Can See Links]

18 aralığın saat 05 inde rüzgar 15 km saat 08 de 9 km saat11 de 5 km yuppi :D

(KATILIM LİSTESİNE YAZDIĞIM İÇİN KUSURA BAKMAYIN) :( :(

Anıl ÜNALAN
18-12-2011, 13:13
anıl misafirim olacak "Tayfun tuğral" eklermisin listeye

Ekleme işleminizi gerçekleştirdim. Umarım pazar günü hava güzel olur da organizasyonumuzu gerçekleştiririz.
Görüşmek üzere.

Murat ÇAKMAKÇI
18-12-2011, 19:38
:helal:Anıl İŞALLAH bu hafta güzel olur hava :helal:

dogukan1997
18-12-2011, 20:22
inşallah abi güzel olr b hafta dua edecem

Ege Demirağ
19-12-2011, 13:44
kötü bir haber daha vereceğim bu hafta allahtan 15 km/h den düşük olacakmış ancak uzamnlar uyarıyor urla çeşme arası buz gibi olacak mış :(((((

Murat ÇAKMAKÇI
19-12-2011, 20:07
kötü bir haber daha vereceğim bu hafta allahtan 15 km/h den düşük olacakmış ancak uzamnlar uyarıyor urla çeşme arası buz gibi olacak mış :(((((

Ege balık işi hava esintisiyle alakalı soğuk olması iyiye işaret demekki poyraz olacak buda av için en uygun havadır

dogukan1997
19-12-2011, 20:15
saol murat abi verdiğin bilgilerle bizi yani küçük amatör balıkçıları aydınlattıgın için hepinize tekrardan teşekkürler rastgele

Ege Demirağ
20-12-2011, 20:26
Anıl abi bizim takımdan Cumhur atleti bi zahmet listeden çıkarırsan seviniriz :D

Murat ÇAKMAKÇI
21-12-2011, 18:01
Anıl hakan abin misafiriyle gelecek düzenledim

caner118
16-01-2012, 18:35
ne oldu şimdi son durum? herhafta bozuk çalıyor bu havalar ya hu

Anıl ÜNALAN
17-01-2012, 00:18
ne oldu şimdi son durum? herhafta bozuk çalıyor bu havalar ya hu
Caner abicim organizasyonumuz iptal edilmiştir. Şubat ayından sonra havaların düzelmesiyle birlikte organizasyon girişiminde bulunabileceğimiz günler gelecektir diye düşünüyorum ;) tekrar sizin istekleriniz doğrultusunda organizasyon hazırlığına gireceğiz ;)