PDA

Tüm Versiyonu Göster : Sigara İçenlere

MAVİ FENER
23-11-2011, 11:48
[Only Registered Users Can See Links]

Sigara içenlere duyurulur:
O elindeki , iki parmak arasındaki beyaz renkli,soba borusu biçiminde, duman çıkaran adına sigara denen zehirden bir türlü kurtulamadın....Gençliğini elinden alıyor...farkında değil misin.....
Vak'a: Köpeği olan bir kadın, markete gider ve köpeği için mama ister, ancak mama kutusunun üzerinde ZEHİRLİDİR yazısı vardır. Kadın köpeğim ölür diyerek mamayı almaz....Ancak; kendisine siğara almak için bir büfeye gider, yine paketin üzerinde sağlığınıza zararlıdır. Öldürür yazısını görür....Fakat kadın ne olacak ki acı patlıcanı kırağı çalmaz der ve zehirli sigarayı alıp içer....
Çok enteresan değilmidir... Köpeğinin ölmesini istemeyen bu kadın, kendisinin göz göre göre ölümüne imza atar....İşte GERÇEK buradadır...
Yani bir KÖPEK kadar değeriniz yokmudur..?kyn:NuriDENİZ

Anıl ÜNALAN
23-11-2011, 11:57
Çok güzel bir örnekleme yapılmış tebrik ediyorum Nuri abi.
Paylaşım için teşekkürler. Halkımız bu halde, bunu bilmek gereklidir.

MAVİ FENER
23-11-2011, 12:47
Çok güzel bir örnekleme yapılmış tebrik ediyorum Nuri abi.
Paylaşım için teşekkürler. Halkımız bu halde, bunu bilmek gereklidir...

Bende sana bu güzel yorumundan dolayı teşekkür ederim....

Erdoğan sızarlar
23-11-2011, 15:38
Allaha şükür haziran ayından beri içmiyorum. Bu kadar kolay bırakabileceğimi düşünmemiştim. Hiç aramıyorum. Son zamanlar şiddetli ayak ağrıları çekiyordum şimdi hiç ağrım kalmadı. :)
herkesede tavsiye ederim çok rahatladım.

ishak BALLICA
23-11-2011, 20:38
Sevgili Hocam, çok önemli bir konuya değinmişsiniz...;)

SİGARA İÇEN ARKADAŞLARA YARDICI OLMASI AMACIYLA...

Murat ÇAKMAKÇI
23-11-2011, 21:17
Teşekkürler :helal::helal::helal:

parlakay
23-11-2011, 22:52
37 Yıl hiç bırakmadan yer gibi içtim kalp krizi geçirmeme rağmen bırakamadım.Geçtiğimiz kurban bayramı öncesi bizim balık ekibinden raşit abinin tavsiyesiyle campiks diye bir ilaç kullandım ve şükürler olsun 17 gündür içmiyorum bir iki denedim berbat geldi nasıl içmişim dedim ve şu an çok rahat nefes almaya başladım.Mesela bu akşam mangal başında aklıma geldi teklif ettiler bütün kalbimle reddettim. Bu konuda internet vasıtasıyla campiks ve zyban ilaçları inceleyebilir tiryaki arkadaşlar.Devlet parasız veriyor eczanede tamamı 4 kutu 350 ytl tahmin ediyorum. Israrla tavsiye ediyorum önce göğüs cerrahine gidiyorsun ve sigarayı bırakmak istediğinizi söyleyin çok yardımcı oluyorlar başlangıcta ilacı sigarayla beraber devam fakat sonra evet içemiyorsunuz.......inşaallah

Erdoğan sızarlar
24-11-2011, 10:48
37 Yıl hiç bırakmadan yer gibi içtim kalp krizi geçirmeme rağmen bırakamadım.Geçtiğimiz kurban bayramı öncesi bizim balık ekibinden raşit abinin tavsiyesiyle campiks diye bir ilaç kullandım ve şükürler olsun 17 gündür içmiyorum bir iki denedim berbat geldi nasıl içmişim dedim ve şu an çok rahat nefes almaya başladım.Mesela bu akşam mangal başında aklıma geldi teklif ettiler bütün kalbimle reddettim. Bu konuda internet vasıtasıyla campiks ve zyban ilaçları inceleyebilir tiryaki arkadaşlar.Devlet parasız veriyor eczanede tamamı 4 kutu 350 ytl tahmin ediyorum. Israrla tavsiye ediyorum önce göğüs cerrahine gidiyorsun ve sigarayı bırakmak istediğinizi söyleyin çok yardımcı oluyorlar başlangıcta ilacı sigarayla beraber devam fakat sonra evet içemiyorsunuz.......inşaallah

Recep kardeşim bende Campix isimli ilacı kullanarak bıraktım. Ama ilaca rağmen, kafasında bitiremediği için bırakamyan arkadaşlarım oldu. Önce kendinizi hazırlayın sonra bırakmak çok kolay oluyor. :)

adonis
24-11-2011, 19:02
hiçbir tehdit, ürkütme, tiksindirme, ölüm korkusu, bile. tiryakiyi yıldıramaz, aleyhine yapılan bütün kötü propagandalar sigarayı vazgeçilmez yapmaya yarıyor maalesef

parlakay
26-11-2011, 00:25
Sevgili Hocam, çok önemli bir konuya değinmişsiniz...;)

SİGARA İÇEN ARKADAŞLARA YARDICI OLMASI AMACIYLA...

ishakçım videoyu izledim, gerçekten çok güzel hazırlanmış, evet teşekkür ederim..:helal: