PDA

Tüm Versiyonu Göster : Buyrun Arkadaşlar size Levrek Canavarı

murat hindi
06-03-2006, 16:55
arkadaşlar slm.ben ıspartadan murat.şu anki gördüğünüz levrekler ayrı tarihlerde 2005 yılında ısparta-antalya karayolu üzerindeki karacaören barajında tarafımdan yakalanmıştır.eğer ip ucu isterseniz ve yorum atarsanız çookk sevinirim.hepinize saygılar..

kaya42
06-03-2006, 16:58
Arkadaşım murat seni iyi tanıyorum ve balıkcılığınıda biliyorum.
bundan sonrada avının bereketli olması dileğiyle!!.RASTGELE

balıkcı
06-03-2006, 18:00
Bravo Murat arkadaşım çok güzel balıklar nasıl yakaladığını anlatırsan bizim bilgilerimize de başka bilgiler katarsın yazını bekliyoruz tebrikler.

katiti
06-03-2006, 20:08
tebrik ederim, gerçekten çok güzel balıklar...

devamını da dilerim :) ...

murat hindi
06-03-2006, 20:56
ben 0,25 örgü misina kullanıyorum her şeyden önce.hem ince hem sağlam oluyor.makina 3 bilyeli remixon hem pahalı değil hem çok iyi.2,10 luk karbon kamış ile takım tamam.genelde 5 taakımla avlanırım.yem olarak canlı gümüş balığından şaşmamanız gerek.yemi sırtından bir kere takarak atıyorum.işte burada örgü misinanın hafifliği bana yarıyor.attığım canlı yem tek savurma yaptığım için hem uzağa gidiyor hemde hayvan yemi alırken tırsmıyor.iğne önde 50 cm arkada fırdöndü ve 30 gr oynar kurşunda onun arkasında.yem dibe oturunca freni boşaltıp yarım mt de bolluk veriyorum oltayı germeden.çünkü levrek yutarken hissetmemeli.eeh daha sonrası yutunca malum gerisi size kalmış.bol şanslar.ayrıca bu hayvanın en verimli av verdiği saat gün batımından bir saat öncesi ve batımından 3-4 saat sonrası..

HALDUN YALIMLI
06-03-2006, 22:05
Murat kardeş tebrik ederim ve başarılar dilerim. Örgü ip makinadan sıyrılıp gitmiyormu? bu konuda bilgi verirsen sevinirim. SAYGILAR

Anıl ÜNALAN
06-03-2006, 22:06
Bilgi için teşekkür ederiz ayrıca süper balıklar eline sağlık.

Taygun KOCABIYIK
06-03-2006, 22:24
süper balıklar sizi canı yürekten tebirk ediyorum.