PDA

Tüm Versiyonu Göster : Başımdan geçen olay

Murat ÇAKMAKÇI
29-12-2011, 20:07
İyi akşamlar sizlerle başımdan geçen olayı paylaşmak istedim:(
14,15 yaşlarındaydım beni döğüş sporları sardı ve düşündüm kungfuya gitmeye karar verdim:ninja:
Daha yeniyim kuşağım sarı:( bana sordular turnuvalara katılırmısın,, bende hemen kabul ettim ve salona gittik karşıma kırmızı kuşak çıkmazmı ALLAH bi yerde hata var dedim , hocada evlat kilolarınız aynı aynı korkma dedi:(Ve musabaka başladı hemen suratıma bi tekme aldım yere uzandım kalkasım yok , bi yandanda seyirciler murat murat murat bağarıyolar bende gaza geldim kalktım kalkar kalmaz gene yeri öptüm seyircide hiç durmadan murat murat bağarıyolar tabi insan etkileniyo:(ben gene kalktım kalkar kalkmaz kendimi yerde buldum. 3 puan üzeridi musabakayı adam kazanmış oldu. Ama hala seyirci murat murat bağırıyordu:(Meğersem adamın ismide muratmış, bedavaya:deli: :hıııı:

xnode
29-12-2011, 20:53
:))) Güzel bir anıymış...

muratdogan
29-12-2011, 21:17
:) :) :)
Vallahi güldürdün beni.
Yazdıklarını okurken bir yandan da hayal ettim.
Seni izlemiş kadar oldum.
Selamlar...

ustam18
29-12-2011, 22:25
İki Murat tan birinin muradı gerçekleşmiş işte Murat.O gün bu gündür mindere-ringe çıkmıyorsun galiba.Paylaşımın için teşekkürler.

ferdi demir
30-12-2011, 16:03
Fıkra gibi:):)akşam akşam beni güldürdün Murat .iyi akşamlar..

Tuncay GÜNAY
30-12-2011, 16:56
ya macuncu başı sen temelin izmir versiyonu olmayasın sakın. çok güldümm :)

Murat ÇAKMAKÇI
30-12-2011, 17:54
ya macuncu başı sen temelin izmir versiyonu olmayasın sakın. çok güldümm :)

Tuncayım ucundan kıyısından var biraz galiba

Ahmet TARİH
30-12-2011, 18:46
Murat kardeşim, bende 4 yıl kadar Taylant Boksu ile ilgilenmiş ve seninkine benzer bir ton sopa yemiş birisi olarak seni çok iyi anlayabiliyorum. Ama gülmeme engel olamadım kusura bakma.
Bu tür durumlar için beğendiğim ve bazı durumlarda destur aldığım bir değim vardır. Uygulanır ise hayat kurtarabilir.

"El yumruğu yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanırmış"

ufuk1990
14-01-2012, 12:03
Gerçekten fıkra gibi olaymış bir benzeride benim başıma geldi ama ben müsabakaya çıkmamıştım.