PDA

Tüm Versiyonu Göster : Nippon misina ?

Hakansaygun
03-02-2012, 21:21
Sağlam bir misina almak istiyorum bu misina nasıl ?
[Only Registered Users Can See Links]

ustam18
03-02-2012, 22:06
0,28 mm kalınlıktaki bir misina 11,7 kğ çekiyorsa güzel demektir Tabii bu benim yorumum.Hiç kullanmadım ama bende almayı düşüneceğim.(ben gölet ve kızılırmakta genelde 0,35 den aşağısını kullanmıyorum)
Rastgele.

Hakansaygun
04-02-2012, 21:31
Çok kuvvetli bir misina gibi duruyor denemk için alacağım en azından ,sonuçları paylaşırım...

kadir 06
07-02-2012, 08:23
Hakan kardesim "Atcekte ideal monofil misina" basligi altinda bu forumdada belirtmis oldugum gibi,ben 0.25 mm.olanini atcek avlarimda kullaniyorum ve tam anlamiyla bu misinadan cok memnun kaldigimi soyleyebilirim.Sadece atcekte degil beklemeli avlardada esnek ve saglam yapisi sayesinde rahatlikla kullanilabilir.Ozellikle trofe avlarda kafa darbelerini absorbe etme yetenegi mukemmel bir monofilament diyebilirim.Ancak bu urunu alirken,makarasina duzgun ve birbirine paralel (bosluksuz) sarilmis olmasina dikkat ediniz.Av bitiminde tatli sudan gecirmenizi tavsiye ederim.Kisacasi sizi yari yolda koymayacak bir misina.Umutla kalmaniz dilegimle....

Hakansaygun
11-02-2012, 13:23
Hakan kardesim "Atcekte ideal monofil misina" basligi altinda bu forumdada belirtmis oldugum gibi,ben 0.25 mm.olanini atcek avlarimda kullaniyorum ve tam anlamiyla bu misinadan cok memnun kaldigimi soyleyebilirim.Sadece atcekte degil beklemeli avlardada esnek ve saglam yapisi sayesinde rahatlikla kullanilabilir.Ozellikle trofe avlarda kafa darbelerini absorbe etme yetenegi mukemmel bir monofilament diyebilirim.Ancak bu urunu alirken,makarasina duzgun ve birbirine paralel (bosluksuz) sarilmis olmasina dikkat ediniz.Av bitiminde tatli sudan gecirmenizi tavsiye ederim.Kisacasi sizi yari yolda koymayacak bir misina.Umutla kalmaniz dilegimle....

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.Satın aldım misinayı.