PDA

Tüm Versiyonu Göster : Orkinosların Uskumru Ziyafeti

Baba Yalçın
13-04-2012, 00:43
Orkinosların Uskumru Ziyafeti

r1m6IKiO26c&feature

MAVİ FENER
13-04-2012, 23:26
Baba Yalçın; Harika uskumrular...nerde marmara ve karadenizdeki eski uskumrular...

Baba Yalçın
14-04-2012, 01:53
Baba Yalçın; Harika uskumrular...nerde marmara ve karadenizdeki eski uskumrular...

Eee Nuri'cim yıllardır mal bulmuş mağribi gibi kafasına çökerlerse, sabaha kadar hayvanın kafasına lamba yakarlarsa sonuç ithal Uskumru bu ayıp bize yeterde artar bile. Birde toplantılarda utanıp sıkılmadan gemi ışıklarından bahsetmiyorlarmı taş olsa çatlar ortadan ikiye yarılır. Daha hala adalarda 24 saat gece gündüz ırzına geçiyorlar balığın, sen balık olsan nereye kaçarsın. Saygılar.

MAVİ FENER
14-04-2012, 16:16
Aynen katılıyorum....Hele şu Lamba işıne hiç aklım yatmıyor...
Bandırma ve Erdekte lambayı sahil güvenlikten saklamak için ...Tekne kullanmıyorlar...Sahilden denizin 1000 metre içerisine kablo çekiyorlar ve ışığı yakıp anında denetleme sırasında söndürüyorlar...Bakarmısın yalçın, adamların kafası nelere çalışıyor....Balık ne yapsın...Ne yaparsak biz kendimiz yok etmek için her b.k. yeriz...Kardeşim...

Baba Yalçın
14-04-2012, 19:46
Aynen katılıyorum....Hele şu Lamba işıne hiç aklım yatmıyor...
Bandırma ve Erdekte lambayı sahil güvenlikten saklamak için ...Tekne kullanmıyorlar...Sahilden denizin 1000 metre içerisine kablo çekiyorlar ve ışığı yakıp anında denetleme sırasında söndürüyorlar...Bakarmısın yalçın, adamların kafası nelere çalışıyor....Balık ne yapsın...Ne yaparsak biz kendimiz yok etmek için her b.k. yeriz...Kardeşim...

O elektiriği bu dünyada bunların münasip yerine veremezsek, hiç merak etmesinler öbür taraftaki elektirik nasıl acaba. Sadece yapanlarmı, siyasilerin öbür tarafta sorgularından ben ürküyorum. Bunları niye görmeyip önlemedinizmi diye herhalde bana sormayacaklar. KUL HAKKI kapsama alanı çok geniş. Nüfus kağıdında islam yazanlar. Bu şeytanlığa akılları eriyorda, diğer tarafa akılları ermiyormu.

Su altından kabloya gelince 1 şeyi 2 kişi biliyorsa bütün dünya biliyor demektir. Bunları yakalatmayanlarda, yapanlarda görevini yapmayanlarda esaslı iş bitirici kanunları çıkarmayıp bunlara sebep olan siyasilerde 1 numaralı sorumludur. Saygılar.