PDA

Tüm Versiyonu Göster : Terapi

Baba Yalçın
19-04-2012, 22:21
Terapi

om6u50qKiZA&feature

aacaipman
19-04-2012, 22:58
yalcin abi cidden eline saglik muhtesem bir video...hep merak ederdim dogal yasamda nasil beslendiklerini,kabuklari nasil geri kustuklarini gordum sayende...benzer video oltaya nasil yakalandiklarina dair cipura ve mercan icinde var mi?
hakkaten terapi de oldu.tamamen bilimsek bir paylasim saolasin.

Baba Yalçın
19-04-2012, 23:02
yalcin abi cidden eline saglik muhtesem bir video...hep merak ederdim dogal yasamda nasil beslendiklerini,kabuklari nasil geri kustuklarini gordum sayende...benzer video oltaya nasil yakalandiklarina dair cipura ve mercan icinde var mi?
hakkaten terapi de oldu.tamamen bilimsek bir paylasim saolasin.

Daha dur bakalım daha neler göreceksin dudaklar uçuklayacak bunlar foruma ısınma turları. Saygılar.

aacaipman
19-04-2012, 23:15
:) terlemeye hazirim yalcin abi

Tuncay GÜNAY
20-04-2012, 02:28
çok güzel muhteşem çütre balığının hareketleri çok dikkatimi çekti hazırcı bir balık :):)

Baba Yalçın
20-04-2012, 21:04
çok güzel muhteşem çütre balığının hareketleri çok dikkatimi çekti hazırcı bir balık :):)

Çutre (domuz balığı) burdakiler daha yavru bunların irileri çok cesur ve arsız, diyelimki zıpkınla balık vurdun vuran kişi vurduğu balığı çekerken gelip onu bile didikliyorlar. Saygılar.

MAVİ FENER
21-04-2012, 02:28
Salına salına tur atıyor...Varmı bana yan bakan der gibisinden...havasından da geçilmiyor....Yalçın Teşekkürler....