PDA

Tüm Versiyonu Göster : Zevkten dört köşe

Baba Yalçın
22-04-2012, 00:20
Zevkten Dörtköşe

dPi-Y5mac7I&feature

aacaipman
22-04-2012, 22:23
buraya tur var mi ya :)

Baba Yalçın
22-04-2012, 22:53
buraya tur var mi ya :)

Tur olsa ne olacak gitmek iyide dönüş zamanı ne yapacaksın. En iyisi burdan seyretmek. Saygılar.

MAVİ FENER
23-04-2012, 01:07
Yalçın;
Paylaşım için teşekkürler....

kıymet3535
23-04-2012, 08:17
Yalçın baba bizide buraya götür :)

Baba Yalçın
23-04-2012, 12:36
Yalçın baba bizide buraya götür :)

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. Sonunda bir yerlere iltica ettirecekler, bizleri bu duruma düşürenler utansın. Saygılar.

muratdogan
23-04-2012, 21:20
Yalçın abi al götürdün yine bizleri.
En azından gözlerimiz şenlendi fakat iştahımız da bir o kadar kabardı.
Selamlar.

Baba Yalçın
23-04-2012, 21:33
Yalçın abi al götürdün yine bizleri.
En azından gözlerimiz şenlendi fakat iştahımız da bir o kadar kabardı.
Selamlar.

Murat'çım iştahın ızgarayamı yoksa tutmayamı kabardı. Tutmaya ise ne problem aynen, ama ızgaraya ise şimdiden tedbirli olun. Saygılar.

muratdogan
24-04-2012, 17:37
Murat'çım iştahın ızgarayamı yoksa tutmayamı kabardı. Tutmaya ise ne problem aynen, ama ızgaraya ise şimdiden tedbirli olun. Saygılar.

Yalçın abicim öncelikle tutmya heveslendirdin sonrsında emeklerin karşılığı olarak yemekte ayrıca iştah kabartır.
Değil bu balıkları tutmak, görmek bile ayrı bir güzel.

kaptankarabulut
24-04-2012, 19:34
Yalçın abi güzel paylaşımın için teşekkürler.Onlar böyle at çek balık tuttukca insan ister istemez kıptayla bakıyo.

Tuncay GÜNAY
24-04-2012, 23:12
teşekkürler. yalçın abi bizi bu duruma düşürenler utansın. biz böyle izleyip zevk almaya çalışalım artık.
merak ediyorum da ben denizlide yaşıyorum şehrin her tarafında belediye zabıtaları göz açtırmıyorlar 70 km hız limiti olan bir yerde sen 80 ile git hemen radar cezası eve posta ile arkandan geliyor. üç tarafı deniz ile çevrili bir memleketimiz var neden yasak, kaçak avlananlar cirit atıyor kimse bir şey demiyor merak ediyorum ama konu üretim çiftlikleri olunca olta balıkçılarına tur yaptıran teknelerin tepesine biniveriyorlar. neyse saygılar üstadım paylaşım çok güzel biz böle çok bakarız daha elin videolarına içimiz sızlayarak.

Baba Yalçın
25-04-2012, 02:30
Hepinize teşekkür ederim, hepinizde haklısınız, ne yazsanız azdır. Saygılar.

Murat ÇAKMAKÇI
25-04-2012, 09:15
Ustad senin resimlerinizi göremedim paylaşımlar için teşekkürler:helal:

Baba Yalçın
25-04-2012, 13:28
Ustad senin resimlerinizi göremedim paylaşımlar için teşekkürler:helal:

Murat'çım senin resimler derken, bizim buraları kastediyorsan finito durumu. Albüme attım biraz eskilerden. Başlık aralarınada serpiştirdim. Biz ticari olarak pek resim çekmeyiz çekseydik bacak gibi kofanaları çekerdik kafa işte, anca yılda 1 hafta dalışa gittiğimizde çekeriz. Onada 2 senedir gittiğimiz yok. Bir sürü tarama yapılacaklar var. Elimdeki konuları bitirmem lazım. Tek bir konuda 150 video var konularına binaeten. Sabotaj yapıldığı için 26.cı videoda kestik. Burda devam edicez. MOSK'tan sonra. 2 Bölüm daha kaldı. MOSK 4.cü bölümde harita değişikliğine takıldık. Bir taraftan göz ve omuzla başım dertte emar fizik tedavi günlerini bekliyorum. Maillere cevap gün yetmiyor yani. Gırgırı trolü buraları hergün halı gibi silkeledi bulunduğunuz mıntıkada resim çekin ama adres vermeyin kesinlikle. Bulunduğunuz yerlerin kıymetini bilin. Siz bunları bilmezsiniz. Konu uzun. Saygılar.