PDA

Tüm Versiyonu Göster : Oltayla Barbun Avı

Baba Yalçın
23-04-2012, 14:16
Oltayla Barbun Avı

GIKPCGi1YIE&feature

ASkSF0ky6sU&feature

2GZXiKjRAyI&feature

paşalı
24-04-2012, 20:49
Yalçın kardeşim bu güzel vidiolar için teşekkür ederim çok güzel.

Baba Yalçın
25-04-2012, 03:32
Yalçın kardeşim bu güzel vidiolar için teşekkür ederim çok güzel.

Beğendiğinize sevindim. Ben de teşekkür ederim. Saygılar.

MAVİ FENER
26-04-2012, 00:02
Yalçın; Bu ne bolluk Barbun'a at çek yapıyorlar....Demekki çok var dibinde...Bir tekir ağı atmak gerekecek...teşekkürler...

Tuncay GÜNAY
26-04-2012, 00:36
urla özbek koyundan açıldığımız bir avımız da benim oltama da gelmişti teknede tazecik yağlı tavaya yatırmıştık ne tatlı olmuştu. :)

Baba Yalçın
26-04-2012, 01:47
urla özbek koyundan açıldığımız bir avımız da benim oltama da gelmişti teknede tazecik yağlı tavaya yatırmıştık ne tatlı olmuştu. :)

Yemeğe kuyruk ucundan başlayacaksın çıtı çıtır gevrek gevrek. Kafaya doğru mızıka çalıcan. Sonra balığın başını emip suyunu hüüp içine çekicen ense kısımları didikliycen.
Ee ne oldu şimdi bizi burda duman ettin. Bu saatte nerden bulucaz şimdi. Saygılar.

serdar425
03-05-2012, 22:49
Yemeğe kuyruk ucundan başlayacaksın çıtı çıtır gevrek gevrek. Kafaya doğru mızıka çalıcan. Sonra balığın başını emip suyunu hüüp içine çekicen ense kısımları didikliycen.
Ee ne oldu şimdi bizi burda duman ettin. Bu saatte nerden bulucaz şimdi. Saygılar.

ee gaza getiriyosun,hadi gidelim diyoruz falan filan yapıyosun..salatayı ben yapıcam,haşlanmış mısırlı,peynirli canavar gibi domates-roka salatası..şimdi çıkıp 15 tane çinakop tutamayacakmıyız biz baba yaa.. :helal:

EAKSOY
03-05-2012, 23:09
Videolar güzel ama daha güzel olan bir şey var ki o da yorumlarınızı iştahla okumak :)

Baba Yalçın
03-05-2012, 23:57
ee gaza getiriyosun,hadi gidelim diyoruz falan filan yapıyosun..salatayı ben yapıcam,haşlanmış mısırlı,peynirli canavar gibi domates-roka salatası..şimdi çıkıp 15 tane çinakop tutamayacakmıyız biz baba yaa.. :helal:

Serdar'cım 110kg.'lık adamı 15 çinakop kesermi. Falan filan değil işin harbisini söylüyorum. İstediğin kadar nazire yapabilirsin. Ben öyle kolay kolay ip çözmem çözdüğüm zamanda geri dönmem. Ben balıkçılık yüzünden okulu bırakmış adamım. 113 çeşit balık vardı tabi o zaman şimdi Hislon marka kol saati. Yazık bu nesile. Dün sahil güvenlik liman teknesi top koşturmuş gemi trafik muhabbetine. Ne oldu mazot gitgel kumanya çizik. Balık olsunda salata olmasada olur. Ayrıcada mısırı tavsiye etmem çünkü gdo'lu genetiği değiştirilmiş ona göre. Bugünkü raporu vereyim 40 yıllık 2 esnaf arkadaş, sabahın 04:00'ünde çık yola sardalya peşinde koş. 1.3 kg. sarıkanat. 5 kg. istavrit o da ince kıraçayla karışık. Böl ikiye düş mazot kumanya nasihat. Hepsi balık olsa ne yazar. Yazık günah bu esnafa. Dibine kadar süpürüp paydos ettiler tabi apaçiler hariç. Ben garanti olmadan haybeye ipi çözermiyim. Biz moskları niye emek verip yazıyoruz. Benim bu saatten sonra foruma giriş sebebim 60 yaşından sonra bilgisayarı ilk defa elime alış sebebim sence ne. Mavi Anayasa diye şeyimizi boşunamı yırtıyoruz. 5 aydır sabahın 05:00-06:00'sına kadar her gün uykusuzluktan gözümde çıkan arpacıktan göz ameliyatı geçirdiğimide unuttun. Sen tabi onları pek okumaya vaktin olmadığı için. Artı bu tatlı su kurnazları 24 saat gece gündüz kürtaj yaptıkları için 2009 Kasımından beri ip çözmedik. Kayığın altı kekamoz tuttu dedim ya. Boğazda yürürmü o vaziyette. Gaza kimi getirdim, uçak benzini koysan mavi anayasa yazılmadan hepsi boş. Hoş yakında hepsi jilet olacak ya az kaldı merak etme. Ha unutmadan sol omuzumdan el kol enseye kalkmıyor arka cüzdan cebine elimi uzatamadığımı unuttun herhalde, belim yüzünden 110 kg. kollarımla asılmaktan doktorun tendon bağların kopmuş olabilir dediğini. Doktor Emar istedi hastanede 6 Mayısa gün verdi emar çektirincede doktora gidicem 15 gün fizik tedavi yapacak dediğimide unuttunmu bunu. Arada grip orta kulak iltihabı, boyun tutulması onları pas geçtim. Erkekseniz teker teker gelin dediğimi de unuttun herhal. Bu falan filana giriyorsa aynen. Tabi acıyı çeken bilir dimi. Balığa çağıran arkadaşlarla bile gitmediğimi, omuzum kolum yüzünden bir çalınırsam ani hareketle felaket canımın yandığınıda biliyon dimi. Ayrıca sabahlara kadar araştırma yapıp moskları güncelleme yaptığımı, sonra yarım kalan konuya (150 videolu) burdan devam edeceğimide biliyon dimi. Bunlar lafla olmuyor dimi.Bizde herşey açık çek tıpkı şeffaf cam gibi baktımı içeriyi dışarıyı görecek herkes neyse o. Baban kurban olsun, şimdilik köfte piyaza talim der. Öptüm seni.

Baba Yalçın
04-05-2012, 00:03
Videolar güzel ama daha güzel olan bir şey var ki o da yorumlarınızı iştahla okumak :)

Ersoy'cum teşekkür ederim. Daha çok şey varda esas yorum yapacak, işin en zor tarafı araştırma yapıp aradıklarını bulabilmekte. Şu Mosk' ta 5 bölüm bitsin. Yorumu sonra gör. Saygılar.

serdar425
04-05-2012, 00:06
ne halt yedim ben..asıl neyi unuttum biliyomusun,bir dokunursam bin ah işiteceğimi..kendim kaşındım kabul..en yakın zamanda geliyorum limanda kayığın içinde ithal uskumru ızgara yapıyoruz o zaman..hem mangalı körükleme işini sana bırakırım fizik tedaviye yardımcı olur..nasıl fikir :)) bundanda kaçamazsın heralde..bende öpüyorum..

Baba Yalçın
04-05-2012, 00:21
ne halt yedim ben..asıl neyi unuttum biliyomusun,bir dokunursam bin ah işiteceğimi..kendim kaşındım kabul..O kaşıntı bahar alerjisindendir. Sana kıyamadığım için kısa kestim. Bildiğin konuları again please yaptırdın o kadar. en yakın zamanda geliyorum limanda kayığın içinde ithal uskumru ızgara yapıyoruz o zaman..hem mangalı körükleme işini sana bırakırım fizik tedaviye yardımcı olur..nasıl fikir :)) bundanda kaçamazsın heralde..Yahu 110 kg.'lık adam nereye kaçar nereye saklanır. bende öpüyorum..

Bak sen bir hata daha yaptın 9 kusurlu hareketten birini daha yaptın. Ben kofana gibi kıyım yaparım balıkta sen bunuda bilmiyorsun dimi. İthali nerden alıcaz zor mesele bizim arkadaş balıkhaneden getiriyordu en iri boy, koliyle getirir arada paylaşırdık, şimdi o da gitmez oldu. Buzu çözüp dolaba sok çıkar anında adamı zehirler. Güvenilir kişi olması şart 365 gün sabah akşam soğuk sıcak yerim. Yandın sen. Bak gene beni haklı çıkardın bizim uskumru değilde neden ithal. Bak konu çıktı ama sana kıymıycam bu seferlik. Öptüm.

serdar425
04-05-2012, 00:26
vallahi yazdıktan sonra aklıma geldi eyvah dedim ama Allah tan girmedin mevzuya :) ne yeriz iki kişi baba ya..ben gelirken alırım 6 tane 2 si benim 4 ü senin..sıcakta ekmek alırız fırından..pööff..en kısa zamanda ordayım inşaallah..sen mangalı hazırla aç kollarını ben geliyorum :)

Baba Yalçın
04-05-2012, 00:33
vallahi yazdıktan sonra aklıma geldi eyvah dedim ama Allah tan girmedin mevzuya :) ne yeriz iki kişi baba ya..ben gelirken alırım 6 tane 2 si benim 4 ü senin..sıcakta ekmek alırız fırından..pööff..en kısa zamanda ordayım inşaallah..sen mangalı hazırla aç kollarını ben geliyorum :)

Sende bir unutkanlık başladı. O balık her yerden alınmaz. Buzu ilk bizde çözülmeli, anlatırım sonra. 2 tane 1 kişiyi keser, 1 kişiye 4 tane dersen herkes yuh çeker. Önceden telefonlaşırız, hala aç kollarını diyorsun sen hakikaten unutkan oldun oğlum sol kolum kalkmıyor dedim ya az önce. Tek kol dersen o başka. Öptüm gene.