PDA

Tüm Versiyonu Göster : Orfoz İçtima

Baba Yalçın
30-04-2012, 04:24
Orfoz İçtima

81GhtxcpMJE&feature

Tuncay GÜNAY
30-04-2012, 18:45
üstadım bu orfoz kabilesi nerede söylesene kulaklarından tutup hizaya sokayım ben onları :)

Ahmet TARİH
30-04-2012, 19:19
Bence bu ofrozlar ölmüşler, burasıda mahşer, orada toplanıyorlar.
Yok bu gerçek olamaz herhalde demi yalçın abi.

Baba Yalçın
30-04-2012, 19:25
üstadım bu orfoz kabilesi nerede söylesene kulaklarından tutup hizaya sokayım ben onları :)

Tuncay'cım adrese vakit bulursak bakalım. Sen onları hizaya sokarken. Benim onlardan yapacağım şiş ve köftesindende senin mide ayrıca hizaya girer vede ömrün boyunca unutamazsın gibime geliyor. Saygılar.

Baba Yalçın
30-04-2012, 19:34
Bence bu ofrozlar ölmüşler, burasıda mahşer, orada toplanıyorlar.Yok bu gerçek olamaz herhalde demi yalçın abi.

Ahmet'çim sende neredeyse mevlid okutacaksın. Balıkçılıkta mahşeri ne yazıkki ülkemiz yaşıyor. Bakalım topunun dibine darı eken "Tatlı Su Kurnazları" mahşerde ne yapacaklar. Kurnazlıkları orda işe yarayacakmı. Aslında öne sürdüğün tezde yabana atılacak cinsten değil. Hatta Süper. Sen buna gerçek değil diyorsan sonraya sakladıklarımı görünce ne yapacaksın. Saygılar.

Anıl ÜNALAN
30-04-2012, 19:49
Çok güzel balıklar yaa çok seviyorum bu orfozu..
Paylaşım için teşekkürler Üstadım..

Ben söyleyim sana orasının nere olduğunu. Papua yeni gine :) Gitçen mi bakem :)

Baba Yalçın
30-04-2012, 21:10

Oooo Anıl'cım nihayet arzı endam ettiniz. Orfozu sevicen tabi. Sevmeyeni Allah taş yapar. Hele birde çorba, şiş, köftesini yeseydin. Esas sevgin o zaman başlardı. Aşk tadında. Saygılar.

Tuncay GÜNAY
30-04-2012, 21:16
Tuncay'cım adrese vakit bulursak bakalım. Sen onları hizaya sokarken. Benim onlardan yapacağım şiş ve köftesindende senin mide ayrıca hizaya girer vede ömrün boyunca unutamazsın gibime geliyor. Saygılar.

böylesine güzel bir orfoz yeme şanşı yakalarsam şişi köftesi fark etmez 2 el 2 ayak saldırırım yemeye hatta yanıma yardımcı tutarım ben 2 el 2 ayak balığı yerken oda ağzıma aslan sütü döksün :D:D:D:D:D:D:D:D hadi karnım doyarda gözüm nasıl doyar onu bilelem :):D:D:D:D:D
saygılar üstadım.

Tuncay GÜNAY
30-04-2012, 21:18

anıl kardeşim yarının neler getireceği belli olmaz şimdilik inkan yok gidemem ama bellimi olur büyük ikramiye bana çıkar falan :):) o zaman giderim senide götürürüm yanımda yalnız olmaz koca balığı nasıl yicem bitircem demi :):):)