PDA

Tüm Versiyonu Göster : Yakın Markaj

Baba Yalçın
30-04-2012, 03:33
Yakın Markaj

1Rb2clXs2FU&feature

kaptankarabulut
30-04-2012, 10:33
Yalçın abi,hani sadık çoban köpekleri vardır ya sürüye yabancı kimseleri yaklaştırmazlar.O da dalgıçları yakın markaja almış. Ne işiniz var bizim dünyamız da çıkın gidin dercesine peşlerini bırakmamış. Paylaşım için teşekkürler..

Tuncay GÜNAY
30-04-2012, 17:38
üstadım her zaman ki gibi muhteşem bir video ben olsam o balığa sarılıp dans ederdim. :) hatta öperdim bile onu :)

Baba Yalçın
30-04-2012, 18:15
Yalçın abi,hani sadık çoban köpekleri vardır ya sürüye yabancı kimseleri yaklaştırmazlar.O da dalgıçları yakın markaja almış. Ne işiniz var bizim dünyamız da çıkın gidin dercesine peşlerini bırakmamış. Paylaşım için teşekkürler..

Ben teşekkür ederim. Evet buraları benden sorulur edalarında ama, bana göre mamaya alışmış, sabırla bekliyor. Peşinde dolaşıp amma naz yaptın be ne vereceksen ver artık diyor gibime geliyor. Yukarı doğru giden ipte ne var onu göremedik. Yukardakiler nerde olduğunu anlasın diyede olabilir. İpten teleferik gibi aşağıya yemde gönderebilirler. Saygılar.

Baba Yalçın
30-04-2012, 18:20
üstadım her zaman ki gibi muhteşem bir video ben olsam o balığa sarılıp dans ederdim. :) hatta öperdim bile onu :)

Tuncay'cım sen dans etmeye ve öpmeye devam et. Ben de kafa ve yaka kısmından muhteşem çorba, mangalda şişle, köftesiyle iştigal edeyim. Saygılar.