PDA

Tüm Versiyonu Göster : Beyaz 007

Baba Yalçın
01-05-2012, 02:57
Beyaz 007

xsGfje_jNcs&feature

kıymet3535
01-05-2012, 09:10
hocam taksitine giriyorum hemen.:dans::dans: bende alıcam bundan :) sırayla bütün forumu tura çıkarcam(sizide düşünüyorum yani :rolleyes:)

Baba Yalçın
01-05-2012, 11:55
hocam taksitine giriyorum hemen.:dans::dans: bende alıcam bundan :) sırayla bütün forumu tura çıkarcam(sizide düşünüyorum yani :rolleyes:)

Sevgili kardeşim Kıymet, adı Kıymet olan kardeşimede böyle kıymetli araba yakışır değilmi. İnşallah dileğin gerçek olur. Saygılar.

kıymet3535
01-05-2012, 11:59
Sevgili kardeşim Kıymet, adı Kıymet olan kardeşimede böyle kıymetli araba yakışır değilmi. İnşallah dileğin gerçek olur. Saygılar.

düşünemiyorum böyle bişeyin benim olduğunu,:cool: karşıyakadan girer süleyman kaptanın limanının ordan çıkar onu balık yakalamaya götürürdüm :)):dans::dans:
hepimizin dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. teşekkür ederim hocam.

kaptankarabulut
01-05-2012, 14:35
düşünemiyorum böyle bişeyin benim olduğunu,:cool: karşıyakadan girer süleyman kaptanın limanının ordan çıkar onu balık yakalamaya götürürdüm :)):dans::dans:
hepimizin dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. teşekkür ederim hocam.

Evet yaa ne iyi olurdu...:D :D

Balıkarı seçe seçe elimizle yakalardık..:D :D

kıymet3535
01-05-2012, 14:38
:) süper olurdu valla kaptan :)

kaptankarabulut
01-05-2012, 14:40
Tekneyide ada koyuna demirlerdik,007 ile seçmece tuttuğumuz balıkları çıkar teknede mangal keyfi yapardık...

kıymet3535
01-05-2012, 14:42
07 yi park edecek yer varmı o koyda kaptan:))

kaptankarabulut
01-05-2012, 14:46
07 yi park edecek yer varmı o koyda kaptan:))

Olmamııııı... teknenin arkasına park ederiz..:D :D :D

kıymet3535
01-05-2012, 14:48
tamam ozaman olur :)

Anıl ÜNALAN
01-05-2012, 22:27
Hayal olur bu araç anca bizlere ama çokta tatlı bir hayal doğrusu..
Neyse biz araçsız su altına girmeye çalışmaya devam :)

kıymet3535
02-05-2012, 07:14
anıl bey ben taksitine girdim inşallah ben emekli oluncaya kadar biter taksitler :)

Anıl ÜNALAN
02-05-2012, 10:40
anıl bey ben taksitine girdim inşallah ben emekli oluncaya kadar biter taksitler :)

O zaman bi tur pindirirsiniz beni de :P Beğenmezsekte su üstünden Gri'yle devam ederiz :D

kıymet3535
02-05-2012, 10:45
O zaman bi tur pindirirsiniz beni de :P Beğenmezsekte su üstünden Gri'yle devam ederiz :D

tüm forumu tek tek gezdircem söz. tabiki sizide gezdiririm :):rolleyes:

Ahmet TARİH
02-05-2012, 19:12
İşyerinde bazı kısıtlamalardan dolayı videoları göremiyoruz. Sabah bu konuyu ve arkadaşların yazdıklarını okuyunca aklıma gelen şey şöyle bir görüntü olmuştu.
Yunus balığı veya bu tür cana yakın bir balık üzerine tutunup dalıp çıkan bir kaç kişi. Yalçın abiden böyle bir video beklemek gayet makul ama.
Neyse bu aracın 2 eli yakında ümraniye pazarına düşer. fazla para vermeye gerek yok.yarı fiyatına kapatırız. Zaten altını deniz dibinde taşa sürttü.

Baba Yalçın
02-05-2012, 21:34
İşyerinde bazı kısıtlamalardan dolayı videoları göremiyoruz. Sabah bu konuyu ve arkadaşların yazdıklarını okuyunca aklıma gelen şey şöyle bir görüntü olmuştu. Yunus balığı veya bu tür cana yakın bir balık üzerine tutunup dalıp çıkan bir kaç kişi. Yalçın abiden böyle bir video beklemek gayet makul ama. Neyse bu aracın 2 eli yakında ümraniye pazarına düşer. fazla para vermeye gerek yok.yarı fiyatına kapatırız. Zaten altını deniz dibinde taşa sürttü.

Ahmet'çim bu arabanın direksiyonuna bir geçtinmi yakışır kardeşime, niye 2.ci el, pek alada 1.ci el olur. Saygılar.

Ahmet TARİH
03-05-2012, 06:58
Ahmet'çim bu arabanın direksiyonuna bir geçtinmi yakışır kardeşime, niye 2.ci el, pek alada 1.ci el olur. Saygılar.

Yalçın abi bu araba İstanbul piyasasına bir girer ise Boğazdan çapari ile 007 tutarız valla. Bizim insanımız meraklıdır teknolojiye. Parası olmasada girer borca alır.
Adam asgari ücretle çalışır ama cebinde 1500 tl lik telefonla gezer, daha taksidi bitmeden beğenmedim deyip babasına hediye eder ve 2000 tl olanını alır ya, işte bu girişimci ruha sahip arkadaşlar bir atakla Boğazın taban topoğrafyasını çıkarıverirler bize.
Sabah gazetede çıkacak manşetleri hayal edebiliyormusun:D:D
"Kız arkadaşı ile bindiğii 007 den yanlız indi"
Beyfendi nasıl oldu anlatırmısınız.
- Bebekte çay içiyorduk. Bi serinleyelim dedik, daldık, nasıl oldu bende anlayamadım birden boğuldu. Galiba hortumu iyi takamadı.:deli::deli:

Baba Yalçın
03-05-2012, 20:42
Yalçın abi bu araba İstanbul piyasasına bir girer ise Boğazdan çapari ile 007 tutarız valla. Bizim insanımız meraklıdır teknolojiye. Parası olmasada girer borca alır. Adam asgari ücretle çalışır ama cebinde 1500 tl lik telefonla gezer, daha taksidi bitmeden beğenmedim deyip babasına hediye eder ve 2000 tl olanını alır ya, işte bu girişimci ruha sahip arkadaşlar bir atakla Boğazın taban topoğrafyasını çıkarıverirler bize. Sabah gazetede çıkacak manşetleri hayal edebiliyormusun:D:D"Kız arkadaşı ile bindiğii 007 den yanlız indi"
Beyfendi nasıl oldu anlatırmısınız. Bebekte çay içiyorduk. Bi serinleyelim dedik, daldık, nasıl oldu bende anlayamadım birden boğuldu. Galiba hortumu iyi takamadı.:deli::deli:

Ahmet'çim sen iyi bir gözlemci olarak işi çözmüşsün. Senden iyi balıkçı olur. Saygılar.

EAKSOY
03-05-2012, 22:18
Bununla ne sırtı çekir ama :)

Baba Yalçın
03-05-2012, 23:05
Bununla ne sırtı çekir ama :)

Ersoy'cum o sırtıya başka balıklar atlamasın. Saygılar.

EAKSOY
03-05-2012, 23:38
Ersoy'cum o sırtıya başka balıklar atlamasın. Saygılar.

Kastettiğim de o zaten Yalçın abi ;)