PDA

Tüm Versiyonu Göster : Eşim çayları bana yaptırdı..

kaptankarabulut
04-05-2012, 16:22
Uzun zamandır eşim beni balığa götürmüyorsun diye sitem ediyordu.Bu gün işlerimin müsait olması havanında güzelliği, kendimizi bir anda avlak bölgesinde bulduk...
Benim teknede bir kural vardır.İlk balığı tutan çayları yapar.:D :D Fakat ben kurnazım yaa :D :D bu defa son balığı tutan çayları yapar dedim.:hıııı: :hıııı: Tabii ben çapayı atıp oltamı yemleyene kadar bizimnin oltası denizin dibini buldu.Fakat önemsemedim. Daha indirir indirmez aksiyon başladı.İlk oltada iki kupes birden çekince Tabii doğal olarak çaylarda bana kaldı.:D :D Eeee ne demişler kadının fendi erkeği yendi.:D :D

Avımıza gelince çok güzel hiç duraksamıyan bir av günü yaşadık.Yemimiz bitince de zaten yorulmuştuk da saat on üç cıvarı avımızı sonlandırdık.

Tüm rastgelsin ailesinin oltaları dolu gelmesi dileğimle..

İşte yine yeni bir gün yeni umutlarla dolu yepyeni bir günün daha başlangıcı..

[Only Registered Users Can See Links]

Eeee miçoluk kolay değil..:D :D

Zokayla kolyozu alınca havalandı.:D

Ama benim altta kalmamam lazım.:D Anında güzel bir uskumruyla cevap:D :D

Bunlarda tavalıklarımız..:D :D

Tuncay GÜNAY
04-05-2012, 16:50
helal ülkü abla ellerine sağlık çayları demletmişsin kaptana :) balıklar çok şahane sakın yemeyin onları derin dondurucuda saklayın belki denizliden misafiriniz falan gelirr :):):):):):)
avlarınız hep böyle bereketli olsun yüzünüzden tebessüm eksik olmasın.

dogukan1997
04-05-2012, 17:11
Ellerinize sağlık abi . İyi vakit geçirdiğiniz belli . Sevgi ve saygılarımla rastgele .

avlar
04-05-2012, 17:25
Süleyman abicim tebrikler.Yenge uğurlu gelmiş Valla.Devamını diliyorum abi afiyet olsun.:helal:

TUĞYAN
04-05-2012, 17:29
Süleyman abi ne demişler boynuz kulağı geçermiş yengede seni geçmiş çok güzel görüntüler bunlar ve güzel av elinize sağlık

kıymet3535
04-05-2012, 17:44
kaptan süpersiniz.tebrikler güzel bir av olmuş. buarada ben vazgeçtim senden almıycam kursu, yenge versin bana kurs. :rolleyes: :D:D:D

Baba Yalçın
04-05-2012, 18:15
Süleyman'cım bereketli olsun. İmzayı attığın an tapuyu verdin. İçişleri bakanı ne derse o. Saygılar.

kaptankarabulut
04-05-2012, 18:46
helal ülkü abla ellerine sağlık çayları demletmişsin kaptana :) balıklar çok şahane sakın yemeyin onları derin dondurucuda saklayın belki denizliden misafiriniz falan gelirr :):):):):):)
avlarınız hep böyle bereketli olsun yüzünüzden tebessüm eksik olmasın.

Ya tuncay sorma yaaa gafil avlandım..:D :D

Valla Tuncay çok geç kaldın..Az önce ağlamadan güle oynaya yerlerini buldular..O denizliden gelecek olan misafirler yiyeceği balığıda bi zahmet kendileri tutsunlar..:D :D

kaptankarabulut
04-05-2012, 18:48
Ellerinize sağlık abi . İyi vakit geçirdiğiniz belli . Sevgi ve saygılarımla rastgele .

Teşekkürler Doğuş elbet bir gün seninlede buluşacağız..:D :D

kaptankarabulut
04-05-2012, 18:49
Süleyman abicim tebrikler.Yenge uğurlu gelmiş Valla.Devamını diliyorum abi afiyet olsun.:helal:

Teşekkürler Tamer gerçekten öyle oldu gün boyu balık hiç kesmedi..

kaptankarabulut
04-05-2012, 18:51
[QUOTE=TUĞYAN;122539]Süleyman abi ne demişler boynuz kulağı geçermiş yengede seni geçmiş çok güzel görüntüler bunlar ve güzel av elinize sağlık[/QUOTEE

Evet kubilay yemimiz bitmeseydi kesin geçecekti..:D :D Umarım hep birlikte bir gün daha güzel avlarımıza imza atarız...

kaptankarabulut
04-05-2012, 18:53
kaptan süpersiniz.tebrikler güzel bir av olmuş. buarada ben vazgeçtim senden almıycam kursu, yenge versin bana kurs. :rolleyes: :D:D:D

Bak bak hemen de kadın dayanışmasına geçildi..:D :D :D

Unutma bunu çayları sana yaptırayımda gör sen...:D :D

dogukan1997
04-05-2012, 18:55
Teşekkürler Doğuş elbet bir gün seninlede buluşacağız..:D :D

Buluşmadık mı abi ya ayıp ediyon valla . Senin hesap her zaman tuttu son balığı tutan çay dedin çayı ben yapmadım mı :D İnşallah bir daha kinde sana yaptıracam çayları çünkü ilk balığı ben alacam :D :D

kaptankarabulut
04-05-2012, 18:55
Süleyman'cım bereketli olsun. İmzayı attığın an tapuyu verdin. İçişleri bakanı ne derse o. Saygılar.

Yanlışsın Yalçın abi evde en son sözü ben söylerim....Hanım bilir...:D :D :D

Baba Yalçın
04-05-2012, 19:19
Yanlışsın Yalçın abi evde en son sözü ben söylerim....Hanım bilir...:D :D :D

Anlaşıldı merkez. Saygılar.

muratdogan
04-05-2012, 21:20
Süleyman abicim resital yapmışsın maşallah diyelim.
Hele de o palamut büyüklüğündeki Uskumru harika.
Anlaşılan hareket başladı devamı daha bereketli olması dileğimle RASTGELSİN.

kıymet3535
05-05-2012, 07:30
Bak bak hemen de kadın dayanışmasına geçildi..:D :D :D

Unutma bunu çayları sana yaptırayımda gör sen...:D :D

yenge de bizimle gelecek nasılsa. oyüzden rahatım. çaylar yine senden :)

deniz25
05-05-2012, 09:08
Maşallah Barekallah. Allah mutluluğunuzu ve kısmetinizi bozmasın...

kordonboyu
05-05-2012, 13:06
Abi, yengemle çok güzel bir av günü geçirmişsiniz. Sana da çay demletti ya işte usta balıkçının Ülkü ablam olduğu ortaya çıktı. Ben hep diyorum zaten ; senin kaptanlığın iyi de balıkçılığın biraz zayıf zaten :) :):):):):)

ferdi demir
05-05-2012, 16:13
Süleyman abi tebrikler güzel bir av olmuş,,paylaşım için teşekkürler..

kaptankarabulut
05-05-2012, 17:36
Süleyman abicim resital yapmışsın maşallah diyelim.
Hele de o palamut büyüklüğündeki Uskumru harika.
Anlaşılan hareket başladı devamı daha bereketli olması dileğimle RASTGELSİN.

Teşekkürler Murat,evet hareket başladı fakat hızlı değil daha balık yeme iştahsız geliyor..Daha güzel avlarımızın hep birlikte olması dileğimle..

kaptankarabulut
05-05-2012, 17:38
yenge de bizimle gelecek nasılsa. oyüzden rahatım. çaylar yine senden :)

Yok arkadaş ilk balığı tutan çayları yapar..ben nasılsa çapa atıp takım açana kadar sizler balığı çekersiniz veeee doooğru mutfağa çay yapmaya..:D :D

kaptankarabulut
05-05-2012, 17:39
Maşallah Barekallah. Allah mutluluğunuzu ve kısmetinizi bozmasın...

Teşekkürler Deniz kardeşim..

kaptankarabulut
05-05-2012, 17:42
Abi, yengemle çok güzel bir av günü geçirmişsiniz. Sana da çay demletti ya işte usta balıkçının Ülkü ablam olduğu ortaya çıktı. Ben hep diyorum zaten ; senin kaptanlığın iyi de balıkçılığın biraz zayıf zaten :) :):):):):)

Hatırlatırım beşli rekorunun sevincini beş dakikada sekizliyle bertaraf ettiğim günü..:D :D
Sen bakma centilmenlik olsun diye ilk balığı çekmedim..:D :D :D

kaptankarabulut
05-05-2012, 17:44
Süleyman abi tebrikler güzel bir av olmuş,,paylaşım için teşekkürler..

Ferdi, ben teşekkür ederim katılımından dolayı.Daha güzel avlarımızın hep beraber olması dileğimle...

kıymet3535
05-05-2012, 17:44
bugün nasıldı kaptan? yok mu paylaşım :) buarada sonuç+

kaptankarabulut
05-05-2012, 18:57
bugün nasıldı kaptan? yok mu paylaşım :) buarada sonuç+

Malüm hafta sonu..:D :D :D balıklarda nedense hafta sonu senromu yaşıyorlar.. topluca açlık grevine gidiyorlar.. Ama sonuçta yine de boş dönülmedi tavalıklar çok rahat çıktı..