PDA

Tüm Versiyonu Göster : "Orfozların İhtişamı"

Baba Yalçın
06-05-2012, 00:22
"Orfozların İhtişamı" Tam Ekran

8VnptcsuK4Q
Arap Orfozu nasıl kaptı.

Tuncay GÜNAY
09-05-2012, 17:44
bu video 10 yıldızlı üstadım şimdiye kadarkilerin zirvesine yerleşti çooookkk beğendim çokkkk bu kadar orfoz nerede acaba kesin bizde değildir yoksa 2 günde hallederler onları :)

Baba Yalçın
09-05-2012, 19:15
bu video 10 yıldızlı üstadım şimdiye kadarkilerin zirvesine yerleşti çooookkk beğendim çokkkk bu kadar orfoz nerede acaba kesin bizde değildir yoksa 2 günde hallederler onları :)

Tuncay'cım bunu 720'ye HD kalitesine getir ve tam ekran izle farkı o zaman gör ancak. Önce doldur öyle, görüntü kalitesi yükselince geç doluyor. Saygılar.

Tuncay GÜNAY
11-05-2012, 21:36
Tuncay'cım bunu 720'ye HD kalitesine getir ve tam ekran izle farkı o zaman gör ancak. Önce doldur öyle, görüntü kalitesi yükselince geç doluyor. Saygılar.

üstad ben böylede sevdim böyle baba gibi bir orfoz tutmadan gidersem gözüm açık giderim ;)

Baba Yalçın
11-05-2012, 21:43
üstad ben böylede sevdim böyle baba gibi bir orfoz tutmadan gidersem gözüm açık giderim ;)

Tuncay'cım inşallah en iyilerinden tutarsın. Allah gecinden versin daha dur bakalım nereye gidiyorsun senden önce biz varız sen daha gençsin. Nice Orfozlara. Saygılar.