PDA

Tüm Versiyonu Göster : Kıymet hanımın aklı bizde kaldı

kaptankarabulut
12-05-2012, 17:55
Bu günkü misafirlerim Kıymet hanımın tavsiyesi üzerine gelen dostlarımız,Selçuk,Mustafa ve Murat arkadaşlarımızdı.

Güne güzel başladık.Sabah suyunda balık oldukca iştahlıydı.Kolyozlar ardı ardına teknemizde misafir oldular.Öğle saatlerinde balığın hızı yavaşladı.Akşam üzerine doğruda havanın karıştırması ve kısa sürelide yağan yağmur artık denizde durulmıyacak hal aldı.Zaten bizim tavalıklarda fazlasıyla çıkmıştı.

Tabii gün içersinde Kıymet hnm aklı bizde olduğundan rapor alamadan duramadı.:D :D Balığın güzel olduğunu duyunca da içinin yağları eridi..:D :D

Ben buradan Kıymet hanıma teşekkür ediyorum böylesine güzel dostları benimle tanıştırdığı için.
Tüm rastgelsin ailesinin oltaları dolu gelmesi dileğimle..

İşten yine güzel bir günün başlangıcı..
[Only Registered Users Can See Links]

Eee Mustafa ilk balığı tutarsın ha...:D :D

Denizde yağan yağmuru seyretmek bir başka güzel oluyor.

Selçuk bu gün benden sonra en iyi çalışanlardandı.Miçoluğu garantiledi..:D :D :D

Murat dostumda fena değildi hani..:D :D

İşte böyle ben balığın hem ağzından hem kuyruğundan yakalarım .Kaçma şansı yok..:D :D :D

İşte nacizane payıma düşen tavalıklarım..:D :D

kıymet3535
12-05-2012, 18:12
hadi ilk yorum benden olsun. valla ne diyim aklım hep sizdeydi. ah bu şarkıların gözü kör olsun.

buarada selçuğa bak sen nasıl yakalamış balıkları. bide beni arıyor sana getireyim mi balık diye dedim yok istemem. selçuğun boğazında kalsın.

işte süleyman abi düşman çatlatmak diye buna denir.
yağmur yağdı ya aslında o yağmur değildi benim göz yaşlarımdı. çabuk bırakın kaçın diye yaptım ::))
elbet birgüünnn diyor ve ben yola çıkıyorum. kısa bir ödemiş seyahatinden sonra tekrar görüşürüz kaptan.
buarada sana da tebrikler yakında tek iğneyle iki balık yakalarsan şaşmam yanii..

kadir 06
12-05-2012, 21:16
Iste dostlugun kazandigi harika fotograf kareleri.Sayin kaptanim basta sizi olmak uzere tum kafilenizi kutluyorum.Dostluk sahane trofe bahane.Umutla kalmaniz dileklerimle...

dogukan1997
12-05-2012, 21:17
Ellerine sağlık Süleyman abim iyi bir av günü geçirmişsin sevgi ve saygılarımla rastgele.

Ahmet TARİH
12-05-2012, 22:27
Süleymana Abi Mustafa kardeşin çayı demlerkenki bakışını müthiş yakalamışsın. Nasıl böyle bir hata yaptım ben diye kendi kendine güler gibi. Yağmur fotoğrafınıda çok beğendim. Sanki orda gibi hissettim kendimi. Gün doğumı yine çok güzel. Ekibinde tam takım profosyenel oyunculardan kurulduğuda belli oluyor. Kıymet hanım belliki 1.lig grubu arkadaşlarını göndererek bazı mesajlar vermeye çalışıyor.
Eeeeeee balıklara gel dediğini duyar gibiyim Kaptanım. Onlara söyleyecek sözüm olmadığından lafı dolaştırıyorum. Balıklar için sadece ayağa kalkıyorum ve
:helal::helal::helal::helal::helal::helal::helal:: helal::helal::helal::helal::helal:

hakeden
13-05-2012, 10:36
Ne güzel bir paymaşım. Kaptan ilk fırsatta senin yanına gelip bu paylaşımların arasına girecem. İnsanı hem heveslendiriyor hemde gözünü gönlünü açıyorsun. Tek kelime Helall

Anıl ÜNALAN
13-05-2012, 11:12
Kaptanım yine güzel bir ava imza atmışsın. Daha iyilerinin yine sizinle olmasını dilerim.
Misinan her daim sağlam olsun..
Rastgelsin kaptanım :)

muratkillik
13-05-2012, 12:10
Ekip olarak son yıllarda birlikte çıktığımız en verimli,zevkle ve keyifle (bitmesini istemesekte ) sona eren bir av günüydü. Ilk başta ıldırı görünce izmire bu kadar yakın bi yerde böyle bir gün geçireceğimiz aklımızın ucundan geçmezdi. Kaptanımız ise süperdi. Hizmet, uyum, saygı 4 4lüktü.ilk defa balığa çıkmamıza rağmen sanki ekipten biriydi.kendisine çok tşk ederiz. Tadı tamağımızda kaldı desem yalan olmaz. En kısa zamanda tekrar çıkmak için can atıyoruz. Tşkler süleyman kaptan

avlar
13-05-2012, 12:28
Süleyman abicim yine harika anlatımınla kendimizi balıkta hissettik,devamını diliyorum abi rastgelsin.

EAKSOY
13-05-2012, 15:15
Aaaaah Ahhhhhh!!!!!!!!!

kaptankarabulut
13-05-2012, 16:12
hadi ilk yorum benden olsun. valla ne diyim aklım hep sizdeydi. ah bu şarkıların gözü kör olsun.

buarada selçuğa bak sen nasıl yakalamış balıkları. bide beni arıyor sana getireyim mi balık diye dedim yok istemem. selçuğun boğazında kalsın.

işte süleyman abi düşman çatlatmak diye buna denir.
yağmur yağdı ya aslında o yağmur değildi benim göz yaşlarımdı. çabuk bırakın kaçın diye yaptım ::))
elbet birgüünnn diyor ve ben yola çıkıyorum. kısa bir ödemiş seyahatinden sonra tekrar görüşürüz kaptan.
buarada sana da tebrikler yakında tek iğneyle iki balık yakalarsan şaşmam yanii..

Kıymet hnm teşekkürler.İnan sizlerinde aramızda olmanızı isterdik Ertuğrul kardeşimizle birlikte, çok güzel bir gün geçirdik dostlarımızla.Fakat bu gidişle sizleri aramızda görebilmek çok uzun süre alacağa benziyor.Ne yapalım artık bu süre içersinde sende bizim paylaşımlarımızla idare edersin...:D :D

kaptankarabulut
13-05-2012, 16:19
Iste dostlugun kazandigi harika fotograf kareleri.Sayin kaptanim basta sizi olmak uzere tum kafilenizi kutluyorum.Dostluk sahane trofe bahane.Umutla kalmaniz dileklerimle...

Kadir biladerim,bu güzel temennileriniz için teşekkür ederim.Benim önceliğim zaten her zaman dostluğun kazanmasıdır...

kaptankarabulut
13-05-2012, 16:20
Ellerine sağlık Süleyman abim iyi bir av günü geçirmişsin sevgi ve saygılarımla rastgele.

Teşekkürler Doğuş.Hadi bakalım kapat artık şu okulları...:D :D

kaptankarabulut
13-05-2012, 16:29
Süleymana Abi Mustafa kardeşin çayı demlerkenki bakışını müthiş yakalamışsın. Nasıl böyle bir hata yaptım ben diye kendi kendine güler gibi. Yağmur fotoğrafınıda çok beğendim. Sanki orda gibi hissettim kendimi. Gün doğumı yine çok güzel. Ekibinde tam takım profosyenel oyunculardan kurulduğuda belli oluyor. Kıymet hanım belliki 1.lig grubu arkadaşlarını göndererek bazı mesajlar vermeye çalışıyor.
Eeeeeee balıklara gel dediğini duyar gibiyim Kaptanım. Onlara söyleyecek sözüm olmadığından lafı dolaştırıyorum. Balıklar için sadece ayağa kalkıyorum ve
:helal::helal::helal::helal::helal::helal::helal:: helal::helal::helal::helal::helal:

Eveeet Ahmet kardeşim.Bak ben Kıymet hnmın böyle düşüneceği aklıma gelmemişti..:D :D
Çok haklısın.Yani bakın ben gelmesem bile benim gönderdiğim ekip arkadaşlarım benim yokluğumu hissttirmezler der gibi sanki..:D :D

Evet, Mustafa kardeşim ilk balığı tuttuğuna buruk bir sevinç yaşadı..:D :D.eee ne yaparsın kural böyle..:D :D Diğer görüşlerin ve düşüncelerin içinde ayrıca teşekkür ederim.Umarım İzmire geldiğn zaman çok daha güzelleri bizimle olur..

kaptankarabulut
13-05-2012, 16:44
Ne güzel bir paymaşım. Kaptan ilk fırsatta senin yanına gelip bu paylaşımların arasına girecem. İnsanı hem heveslendiriyor hemde gözünü gönlünü açıyorsun. Tek kelime Helall

Fuat kardeşim teşekkür ederim.Bu paylaşımların arasında sizlerinde olması bizleri mutlu eder..

kaptankarabulut
13-05-2012, 16:45
Kaptanım yine güzel bir ava imza atmışsın. Daha iyilerinin yine sizinle olmasını dilerim.
Misinan her daim sağlam olsun..
Rastgelsin kaptanım :)

Teşekkürler Anıl,Daha güzel avlar hepimizin olsun..

kaptankarabulut
13-05-2012, 16:50
Ekip olarak son yıllarda birlikte çıktığımız en verimli,zevkle ve keyifle (bitmesini istemesekte ) sona eren bir av günüydü. Ilk başta ıldırı görünce izmire bu kadar yakın bi yerde böyle bir gün geçireceğimiz aklımızın ucundan geçmezdi. Kaptanımız ise süperdi. Hizmet, uyum, saygı 4 4lüktü.ilk defa balığa çıkmamıza rağmen sanki ekipten biriydi.kendisine çok tşk ederiz. Tadı tamağımızda kaldı desem yalan olmaz. En kısa zamanda tekrar çıkmak için can atıyoruz. Tşkler süleyman kaptan

Murat kardeşim,Ben bu teşekkürü Kıymet hnma borçluyum.Çünkü sizin gibi güzel dostları benimle tanıştırdığı için.Uyum sevgi ve saygı ise her zaman karşılıklıdır.Sizleri tekrar görmek beni mutlu eder...

kaptankarabulut
13-05-2012, 16:52
Süleyman abicim yine harika anlatımınla kendimizi balıkta hissettik,devamını diliyorum abi rastgelsin.

Tamer kardeşim teşekkür ederim.Artık sizlerinde aramıza katılma zamanınız geldi diye düşünüyorum....

kaptankarabulut
13-05-2012, 16:53
Aaaaah Ahhhhhh!!!!!!!!!

:D :D :D :D :D :D :D :D

GEEEEEEEL AMCANIN şefkatli kollarına geeeeellll.......:D :D :D

dogukan1997
13-05-2012, 19:45
Teşekkürler Doğuş.Hadi bakalım kapat artık şu okulları...:D :D

Abi okullar kapanır kapanmaz yanındayım allah izin verirse hep birlikte tavalıkları çıkaracaz sevgi ve saygılarımla özledik seni valla.

muratdogan
13-05-2012, 21:59
Süleyman abicim artık Uskumru deyince aklıma ilk sen geliyorsun.
Resital olmuş.
.
Tekne de neşeler yerinde olduğu gözlerden belli oluyor.
Selamlar abicim.

cellnet
14-05-2012, 08:15
Süleyman kaptan uzun zamandır yaşamadığımız muhteşem av ve avdan önemlisi güzel dostluk ve arkadaşlığın için sana çok teşekkür ederim. Gerçi asıl kıymete teşekkür etmek lazım gitmesede görmesede sen onun kaptanısın :) ne çok şey kaçırdığını söylememize gerek yok. Sağlık olsun umarım en kısa zamanda özlemini giderir. En kısa sürede tekrarlamak dileğiyle Rastgelsin diyorum..

serkan KSK
14-05-2012, 12:12
süleyman abi ellerinize sağlık güzel bir av günü geçirmişsiniz rastgele

kaptankarabulut
14-05-2012, 15:06
Süleyman abicim artık Uskumru deyince aklıma ilk sen geliyorsun.
Resital olmuş.
.
Tekne de neşeler yerinde olduğu gözlerden belli oluyor.
Selamlar abicim.

Haklısın Murat,uskumru benim için vazgeçilmezlerimden.Hem çekmesi hem lezzeti bir başkadır benim için..Katılımından dolayı teşekkürler..

kıymet3535
14-05-2012, 15:29
Süleyman kaptan uzun zamandır yaşamadığımız muhteşem av ve avdan önemlisi güzel dostluk ve arkadaşlığın için sana çok teşekkür ederim. Gerçi asıl kıymete teşekkür etmek lazım gitmesede görmesede sen onun kaptanısın :) ne çok şey kaçırdığını söylememize gerek yok. Sağlık olsun umarım en kısa zamanda özlemini giderir. En kısa sürede tekrarlamak dileğiyle Rastgelsin diyorum..

yaaa bensiz bensiz gittiniz ama intikamım çok acı olacak. balina yakalıcam size de yedirmicem :D

kıymet3535
14-05-2012, 15:30
herkesin mutlu olması beni de çok mutlu etti. teşekkürler için ben teşekkür ederim. umarım devamı gelir. bana da getirirsiniz balık :)

kıymet3535
14-05-2012, 15:36
Kıymet hnm teşekkürler.İnan sizlerinde aramızda olmanızı isterdik Ertuğrul kardeşimizle birlikte, çok güzel bir gün geçirdik dostlarımızla.Fakat bu gidişle sizleri aramızda görebilmek çok uzun süre alacağa benziyor.Ne yapalım artık bu süre içersinde sende bizim paylaşımlarımızla idare edersin...:D :D

ahhh o ertuğrul yok mu o. onun uykusu yüzünden balığa gidemedim yaa. napiim artık sen foto yükle diye dua edicem kaptan

kaptankarabulut
15-05-2012, 07:37

Selçuk sizlerle olmak da beni mutlu etti.Çünkü herkesle zaman zaman uyum sağlanmıyor.Dolaysıyla o da insanı ister istemez strese sokuyor..Umarım daha güzel daha bereketli avlarımız hep birlikte olur...

kaptankarabulut
15-05-2012, 07:38
süleyman abi ellerinize sağlık güzel bir av günü geçirmişsiniz rastgele

Teşekkürler Serkan'cım daha güzelleri hep birlikte olması dileğimle..

kaptankarabulut
15-05-2012, 07:41
ahhh o ertuğrul yok mu o. onun uykusu yüzünden balığa gidemedim yaa. napiim artık sen foto yükle diye dua edicem kaptan

Kıymet hnm bynlar azimli ve inattırlar..:D :D

Mutlaka en kısa zamanda sen ortamı ayarlıyacaksın ve Ertuğrul kardeşimde kendini teknede bulacaktır..:D :D

kıymet3535
15-05-2012, 10:52
Kıymet hnm bynlar azimli ve inattırlar..:D :D

Mutlaka en kısa zamanda sen ortamı ayarlıyacaksın ve Ertuğrul kardeşimde kendini teknede bulacaktır..:D :D

onu zaten denize dökcem tekneden. bi getireyim oraya kadar :D

cellnet
15-05-2012, 12:16
yaaa bensiz bensiz gittiniz ama intikamım çok acı olacak. balina yakalıcam size de yedirmicem :D

Yaa duyanda çağırmadık sancak ne yapacaktık tekneyi kapıya çekip hadi gidiyoruz mu diyecektik :) şaka bi yana gelmeyi çok istediğini biliyordum keşke gelseydin ama sağlık olsun bir daha ki sefere inşallah.. balinamı tutacaksınn ha ha haa balina vb. balıklar denizde önce açılman lazım :) ama sana çok teşekkür sayende bayaa balık tuttuk :)

Baba Yalçın
15-05-2012, 19:05
Süleyman'cım afiyet olsun, bundan sonraki avlarınızda livarınız uskumruyla dolsun. Sadece Kıymet Hanımın aklı sizde kaldı zannediyorsan fena halde yanılırsın. Özledik uskumruyu ama burda nafile. Uskumruya Çanakkale geçilmez yaptılar. Sonunda İstanbul'dan göç ettirecekler. Güzel paylaşımınız için teşekkür ediyorum. Saygılar.

kıymet3535
16-05-2012, 12:04
Yaa duyanda çağırmadık sancak ne yapacaktık tekneyi kapıya çekip hadi gidiyoruz mu diyecektik :) şaka bi yana gelmeyi çok istediğini biliyordum keşke gelseydin ama sağlık olsun bir daha ki sefere inşallah.. balinamı tutacaksınn ha ha haa balina vb. balıklar denizde önce açılman lazım :) ama sana çok teşekkür sayende bayaa balık tuttuk :)

yakında süleyman kaptan yapcak zaten onu. çekcek bostanlıya tekneyi ben geldim hadi diycek :D
sayemde tuttunda balıkları boğazından geçtimi barii??? :hıııı::hıııı:
bende gidicem ama seni götürmüycem :rolleyes:

cellnet
16-05-2012, 14:40
yakında süleyman kaptan yapcak zaten onu. çekcek bostanlıya tekneyi ben geldim hadi diycek :D
sayemde tuttunda balıkları boğazından geçtimi barii??? :hıııı::hıııı:
bende gidicem ama seni götürmüycem :rolleyes:

Süleyman kaptan onu yaparsa hiç şaşmam Çok sağlam kaptan ;) tuttuğum balıklara gelince hayatımda öyle lezzetti balık yemedim hatta yemeye doymadım hatta bir beş kilo daha olsa yine yerimm o kadarmı lezzetli olur iyiki gitmişim iyiki tavsiye etmişsin :) sen götürme kaptanım götürür beni ;)

kaptankarabulut
16-05-2012, 15:31
Süleyman'cım afiyet olsun, bundan sonraki avlarınızda livarınız uskumruyla dolsun. Sadece Kıymet Hanımın aklı sizde kaldı zannediyorsan fena halde yanılırsın. Özledik uskumruyu ama burda nafile. Uskumruya Çanakkale geçilmez yaptılar. Sonunda İstanbul'dan göç ettirecekler. Güzel paylaşımınız için teşekkür ediyorum. Saygılar.

Yalçın abicim,zaten ben uskumru ve kolyozları resimleyip buraya koydukca inan ilk aklıma düşen sen oluyorsun..:D :D

Şimdi yine Yalçın abimin içinin yağları eriyecek diye kendi kendime tebessüm ediyorum..:D :D :D
Ağbi inan buradada her geçen yıl bir önceki yılı arar oluyoruz..Her zaman diyorum siz şimdi nasıl artık buralarda uskumru yok artık diyorsanız kısa bir süre sonra bizlerde aynı şeyleri söyler olacağız...Katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederim..

kaptankarabulut
16-05-2012, 15:39
Süleyman kaptan onu yaparsa hiç şaşmam Çok sağlam kaptan ;) tuttuğum balıklara gelince hayatımda öyle lezzetti balık yemedim hatta yemeye doymadım hatta bir beş kilo daha olsa yine yerimm o kadarmı lezzetli olur iyiki gitmişim iyiki tavsiye etmişsin :) sen götürme kaptanım götürür beni ;)

Selçuk,ben Kıymet hnm için denizi bile çiğliye taşımayı planladım balık tutsun diye ama olmadı..:D :DKendisi uzun süre denize çıkamıyacağı kanısındayım mazareti geçerli çünkü..:D

Balıkların lezzetine gelimce..Tabii lezzetli olur çünkü sen onları kendi ellerinle tutup tavaya attın varmı daha ötesi..

kıymet3535
17-05-2012, 17:15
Selçuk,ben Kıymet hnm için denizi bile çiğliye taşımayı planladım balık tutsun diye ama olmadı..:D :DKendisi uzun süre denize çıkamıyacağı kanısındayım mazareti geçerli çünkü..:D

Balıkların lezzetine gelimce..Tabii lezzetli olur çünkü sen onları kendi ellerinle tutup tavaya attın varmı daha ötesi..

evet baya bi uzun süre gelemiycem :rolleyes: balıkları yedi tabi tek başına lezzetli olmazmı:cool::hıııı:

Tuncay GÜNAY
17-05-2012, 20:38
bereketli bir av yüzlerde gülüyor maşallah balıklar desen ayrı ayrı güzeller afiyet şeker olsun.