PDA

Tüm Versiyonu Göster : Uskumru Çapari

Baba Yalçın
16-05-2012, 23:20
Uskumru Çapari

6BpjmJOnr5Q&feature

_jwMNaO_27w&feature

onnik çavdar
31-05-2012, 09:35
hasta oldum yapmayın muhteşem

Erdoğan sızarlar
31-05-2012, 11:54
5LNS7HoE2A4

Bu da türkiyeden :)

Baba Yalçın
31-05-2012, 16:00
Erdoğan'cım eline sağlık. Şimdiye kadar nerdeydin be kardeşim. Devamını bekleriz. Konuların içinde kayboldum bunu koyduğunda çok iyi oldu. Daha bunlardan olması lazım keşke diğerlerinide bulup eklesende benide hiç değilse bunlardan arama bakımından rahatlatsan. Ben koyduklarımı ne kadar varsa taa çok önceden aylarca arayarak önce topluyorum tekrar tekrar seyrederek eliyor ve dizi halinde arşiv tarzında kimse ne nerde aramayacak hepsi bir arada olacak şekilde koymaya çalışıyorum. Ayrıca videoyu çekenlerin tamamını ekibide kutluyorum nostaljik sinema tadında olmuş çok hoşuma gitti ama bir taraftanda eski günleri anımsattı. Balıklar diğerleri kadar iri olmasada paçayı kurtarmış sayılırlar ona da şükür burda molekülü dahi yok. Aslında bizim iç denizlerde okyanus filolarıyla aç gözlüce üstelik birde lambayla uskumru soykırımı yapmasalardı uskumru kolyozdan çapariyle kayıkları batırırdı herkes. Pelajik (göçmen) balıklar olmasına rağmen önemli kısmı yatakta yapardı. Bizim bölgeleri haritadan sildiler hep. Şimdi merak ettiğim üstünde 2008 demiş acaba 2012'de durum nasıl. Çok teşekkür ettim tekrar eline sağlık. Saygılar.