PDA

Tüm Versiyonu Göster : Böyle av herkese rastgelsin

CEMAKO
10-06-2012, 22:32
TARİH: 09 HAZİRAN 2012
HAVA DURUMU : POYRAZ 2-4 KUVVETİNDE
SAAT: SABAH 05:30
KATILAN KİŞİ SAYISI : 1 KİŞİ
GELELİM HİKAYESİNE:

08 Haziran Cuma akşamı Saat 21:00 civarı geniş bir sahil kesimini 2 saat boyunca at-çek yapa yapa gezdim ancak hava çok rüzgarlıydı su çok çok fazla bulanıktı tabiri caiz ise tarhan çorbasının daha berrak bir görüntüsü vardır. Saat gece yarısı 01:00’a kadar uğraştım ama nafile sonuç yok hava biraz durmaya başladı ama bende yorgunluk emareleri başlayınca gün aydınlanana kadar kestirip balık avı için bende ayrı bir güzelliği olan gün doğumunda sabah suyunda av yapmayı planladım. Saat 04:40’a cep telefonumun saatini kurdum ve sabah çalar çalmaz sanki hiç uyumamışım gibi uyandım (Sabah Suyunu kaçırmamak için Resmen Tilki uykusu moduna geçmişim) avıma başlayalı yaklaşık olarak yarım saat kadar olmuştu avlakta yalnızdım. tan yerinin o muhteşem kızıllığını hayranlıkla seyrederek Yeni bir günü daha görebilmiş olabilmeme ve sevdiğim bir uğraşımı yapabilmeme şükrederek durmadan atıp çekiyordum ki makaranın kolu resmen çakıldı kolu çeviriyorum ama döndüremedim. Ve o makaranın muhteşem resitali başladı o asılıyor ama ben karşılık vermeyip boşluk bırakmadan kendini yormasını bekledim ava başlamadan makaranın kalama ayarını yaklaşık olarak 3-3,5 kiloya göre ayarlamıştım 3-4 dakika sonra kendini bıraktı ve acele etmeden kıyıya kadar çektim kepçe olmadığı için karaya alırken zorlandım ama artık yanımda karadaydı işte o an çok muhteşem oluyor herkesin bu duyguyu yaşamasını isterim.
Hepimize daha irileri rastgelsin.

[Only Registered Users Can See Links]
Bu arada küçük kızımın boyu yaklaşık olarak 80 cm

MAVİ FENER
11-06-2012, 05:42
Yakışıklı arkadaşım Cem;
Resimler harika, balık harika , torunlarım harikalar...benim için yanaklarından öpüver...dede Nuri...hepsinede maşallah

ustam18
11-06-2012, 06:35
Cem kardeş paylaşımın için teşekkürler.rapor ve fotolar harika eline ,kalemine sağlık.böyle bir balık yakaladığın için de tebrikler.Daha irileri rastgelsin.

muratdogan
11-06-2012, 08:57
Vallahi tek denecek söz helal olsun.
Av anlatımı harika olmuş ve sabrın mükafatı taç'lanmış.
İnşallah daha güzelleri nasip olur.
Rastgelsin.

kahya
11-06-2012, 09:53
cem kardeşim seni canı gönülden tebrik ederim.
bu yokluk zamanında bana göre çok değerli bu trofe.
bereketli olsun.

Murat ÇAKMAKÇI
11-06-2012, 10:31
Cem eline koluna emeğine sağlık kardeşim :helal::helal:Afiyet olsun

Bursa_Erkan
11-06-2012, 11:17
maşallah Usta bizlerede böyle boyutlarda nasip olur inşallah

CEMAKO
11-06-2012, 14:01
Yakışıklı arkadaşım Cem;
Resimler harika, balık harika , torunlarım harikalar...benim için yanaklarından öpüver...dede Nuri...hepsinede maşallah

Çok teşekkür ederim Allah sizlere de nasib etsin inşallah

Cem kardeş paylaşımın için teşekkürler.rapor ve fotolar harika eline ,kalemine sağlık.böyle bir balık yakaladığın için de tebrikler.Daha irileri rastgelsin.

Teşekkür ederim hepimize rast gelsin inşallah

Vallahi tek denecek söz helal olsun.
Av anlatımı harika olmuş ve sabrın mükafatı taç'lanmış.
İnşallah daha güzelleri nasip olur.
Rastgelsin.

Çok şükür nasibimi aldım İnşallah hepimize daha güzelleri denk gelsin

cem kardeşim seni canı gönülden tebrik ederim.
bu yokluk zamanında bana göre çok değerli bu trofe.
bereketli olsun.

Çok teşekkür ederim iyi ki varsın senin çuval'ın da ilk nasibi bu paşa oldu

Cem eline koluna emeğine sağlık kardeşim :helal::helal:Afiyet olsun

Murat Üstadım senin avlarını da merakla izliyorum inşallah daha güzelleri sana da denk gelir

maşallah Usta bizlerede böyle boyutlarda nasip olur inşallah

İnşallah sizlere de nasib olsun

Anıl ÜNALAN
11-06-2012, 14:57
Hey maşallah Trofeyi kapmışsın Cem abi :)
Şapka çıkartılacak bir av olduğu kanaatindeyim ve şapkamı çıkartıyorum :)
Daha iyilerinin yine seninle olmasını dilerim..
Her daim Rastgelsin..

drasty41_41
11-06-2012, 17:56
Tebrikler Cem kardeşim, bereketli olsun, avda kullandığın sahten neydi acaba? Teşekkürler.

Baba Yalçın
11-06-2012, 19:05
Cem'cim afiyet olsun. Elindeki balık en kurnazlar sınıfından. Kategori olarakda Babalar sınıfına terfi etmiş. Bundan sonraki avlarından hep Babalardan olsun. Rastgelsin kardeşim. saygılar.

CEMAKO
12-06-2012, 07:40
Hey maşallah Trofeyi kapmışsın Cem abi :)
Şapka çıkartılacak bir av olduğu kanaatindeyim ve şapkamı çıkartıyorum :)
Daha iyilerinin yine seninle olmasını dilerim..
Her daim Rastgelsin..

Anıl kardeşim çok teşekkür ederim daha iyileri sana da rastgelsin inşallah

Tebrikler Cem kardeşim, bereketli olsun, avda kullandığın sahten neydi acaba? Teşekkürler.
Çok Teşekkür ederim no name ucuz sahtelerden 10 tl'ye almıştım.