PDA

Tüm Versiyonu Göster : Yardım... (Karadeniz Yayın, Sazan)

asucar
14-06-2012, 19:26
İyi akşamlar... Sizlerden özellikle karadenizlilerden bir konuda yardım almak istiyorum.
Kısmetse temmuz ayında balık amaçlı 15 günlük bir karadeniz gezimiz olacak arkadaşlarla.
Artvin rize ordu giresun samsun illerinde çadırla konaklayacağız. İnternetten öğrenebildiğim kadarıyla borçka barajında iri yayın alma imkanımız varmış.

Bu bölgelerde özellikle güzel yayın ve sazan (iri balık avlamak açısından) avlayabileceğimiz hangi avlaklar bulunmakta. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

dogukan1997
15-06-2012, 18:17
Öcelikle iyi günler ben fazla tatlı suda anlamam abi ancak anlayan abilirim sizlere yardımcı olacaklardır şimdiden size rastgele ...

domino
21-06-2012, 14:49
Merhabalar Samsunluyum bende. Son durumlarını bilmiyorum ama amasya suluova mevkiinde Yedikır ve Alalı gölleri var geçmişte rekor derecede büyük balıklar çıkartan üstadlarımız var fakat şu anki durumlarını bilmiyorum tabiki birde Samsun Havza ilçesinde Aslançayır barajı var orası küçük bir Baraj fakat verimi çoktu. Bu yerlere yakın zamanda gidenler daha sağlıklı bilgiler vereceklerdir zira ben eski durumlarını bildiğim için bu önerileri yaptım. Saygılarımla.

asucar
21-06-2012, 22:10
Merhabalar Samsunluyum bende. Son durumlarını bilmiyorum ama amasya suluova mevkiinde Yedikır ve Alalı gölleri var geçmişte rekor derecede büyük balıklar çıkartan üstadlarımız var fakat şu anki durumlarını bilmiyorum tabiki birde Samsun Havza ilçesinde Aslançayır barajı var orası küçük bir Baraj fakat verimi çoktu. Bu yerlere yakın zamanda gidenler daha sağlıklı bilgiler vereceklerdir zira ben eski durumlarını bildiğim için bu önerileri yaptım. Saygılarımla.

Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. Ben daha çok artvin rize tranbon giresun ordu civarında iri sazandır yayındır alabileceğim yerler öğrenmek istiyorum fakat bilen ya da vakit acıyıp cevap yazacak pek kimse yok sanırım.

domino
22-06-2012, 00:46
malesef o bolgelerıde tam olarak ben bılmıyorum yardımcı olacak arkadaslar mutlaka vardır.Saygılarımla.

FatsaliOmer
28-07-2012, 08:16
Samsun'da Altınkaya barajı derdine derman olur. Diğer saydığın yerlerde büyük baraj vs. yok. Ancak alabalık için uygun dereler mevcuttur. O da çok emek ve sabır istiyor...