PDA

Tüm Versiyonu Göster : 13.7.2012 avım

Murat ÇAKMAKÇI
14-07-2012, 12:19
Cuma günü sabaha karşı saat 2 gibi ailemle denize çeşmeye gideyim dedim.balık 2. plandaydı.Yanımada 2 olta aldım ve yol üstünde bikaç yer denedikten sonra balıkları bulduk ilk etapta tavalık arıyorduk çünkü öğlen yemeği için yanımıza tavamızı almıştık.Farkında olmadan buzluk doldu.Güneş kendini tam gösterdiğian avı bırakıp yolumuza koyulduk
kullandığım mağ....0.18 misina,2 numara 496 tipi iğne,macun,kurşunsuz
[Only Registered Users Can See Links]

[Only Registered Users Can See Links]

sabri güngör
14-07-2012, 13:47
Murat Kardeşim tebrikler süper ötesi bir av olmuş

Murat ÇAKMAKÇI
14-07-2012, 14:02
Teşekkürler sabri abi

ferhat ataalp
14-07-2012, 15:04
Güzel av olmuş Murat kardeşim.eh tava bir değilde birkaç olunca daha zevkli olmuştur.Afiyetler olsun.

Tekniker İbrahim
14-07-2012, 15:48
Üstadım,Maşallah tebrikler.Bizlere nasip olur inşallah.Ama ilk önce sizin taraflara gelmek gerek.Asıl korkum Birde büyük dondurucu için ava çıksaydınız düşünmek bile istemiyorum.Bol avlarınız olmasını temenni ederim.Afiyet bal şifa olsun.
Saygılarımla.

Murat ÇAKMAKÇI
14-07-2012, 20:52
Güzel av olmuş Murat kardeşim.eh tava bir değilde birkaç olunca daha zevkli olmuştur.Afiyetler olsun.

Teşekkürler Ferhat Ütadım

Murat ÇAKMAKÇI
14-07-2012, 20:54
Üstadım,Maşallah tebrikler.Bizlere nasip olur inşallah.Ama ilk önce sizin taraflara gelmek gerek.Asıl korkum Birde büyük dondurucu için ava çıksaydınız düşünmek bile istemiyorum.Bol avlarınız olmasını temenni ederim.Afiyet bal şifa olsun.
Saygılarımla.

Teşekkürler İbrahim
Balığa gideceğimiz zaman büyük buzluk alırız bu kadar balık yapmaz:(

ustam18
14-07-2012, 21:26
Tebrikler Murat ım.Bazen öyle oluyor niyet tava, kısmet buzluk oluyor.Bazen se simit çaya talim.ikinci seçeneğin çok az olması dileğimdir.

Avların bereketli olsun Rastgele.

Murat ÇAKMAKÇI
14-07-2012, 21:33
Tebrikler Murat ım.Bazen öyle oluyor niyet tava, kısmet buzluk oluyor.Bazen se simit çaya talim.ikinci seçeneğin çok az olması dileğimdir.

Avların bereketli olsun Rastgele.

Teşekkürler Hayrettin abi

muratdogan
14-07-2012, 21:40
Maşallah diyelim.
Vallahi bu macun mesir macunu gibi :))
Sihirli iksir mübarek, abi daha güzelleri nasip olur inşallah.

Murat ÇAKMAKÇI
14-07-2012, 23:25
Maşallah diyelim.
Vallahi bu macun mesir macunu gibi :))
Sihirli iksir mübarek, abi daha güzelleri nasip olur inşallah.

Teşekkürler muradım daha iyileri senin olsun kardeşim

MAVİ FENER
15-07-2012, 09:42
Murat;
Çakmağını balıklar arasında göremez oldum....
Neredeyse tekneyi yüklüyecektiniz...Bırakında birazcıkta başkaları tutuversin...Teşekkürler...

Murat ÇAKMAKÇI
15-07-2012, 09:56
Murat;
Çakmağını balıklar arasında göremez oldum....
Neredeyse tekneyi yüklüyecektiniz...Bırakında birazcıkta başkaları tutuversin...Teşekkürler...

Teşekkürler üstadım.Çakmağım gene yerinde abi dikkatli bakarsan görürsün:(

viravira
15-07-2012, 10:12
Tebrik ederim güzel av olmuş, avlarınızı takip ediyorum allah daha iyilerini nasip eder inşallah...Kıyı avı daha çok haz veren bir av benim kanaatim, teknede aynı hazzı yaşayamyorsun. Geçtiğimiz hafta bende Altınoluk tarafında kıyıdan bir olta atayım dedim, sabah saat 0500, akşamın yorgunluğu uyuya kalmışım kamp sandalyesinde :) birden zil sesi ile uyandım aldım oltayı elime ama nasıl adrenalin, balıkla beş dakikaya yakın mücadele ettim oltam c şeklinde, sonra birden boşaldı, kesip götürmüş misinayı...Ama hazzı yeterdi...Paylaşmak istedim...Ayrıca deniz ve doğaya saygınız için de sizi ayrıca tebrik ederim.

Murat ÇAKMAKÇI
15-07-2012, 10:38
Tebrik ederim güzel av olmuş, avlarınızı takip ediyorum allah daha iyilerini nasip eder inşallah...Kıyı avı daha çok haz veren bir av benim kanaatim, teknede aynı hazzı yaşayamyorsun. Geçtiğimiz hafta bende Altınoluk tarafında kıyıdan bir olta atayım dedim, sabah saat 0500, akşamın yorgunluğu uyuya kalmışım kamp sandalyesinde :) birden zil sesi ile uyandım aldım oltayı elime ama nasıl adrenalin, balıkla beş dakikaya yakın mücadele ettim oltam c şeklinde, sonra birden boşaldı, kesip götürmüş misinayı...Ama hazzı yeterdi...Paylaşmak istedim...Ayrıca deniz ve doğaya saygınız için de sizi ayrıca tebrik ederim.

Ümit teşekkürler.Kullandığım avlanma şekli biraz yorucu macun olayı farklı bir av.Canlı yem ..boru kurdu,sülünez, mamun.. gibi canlıyken iğneyi içinden geçirip, bana ters içim ürperiyor dayanamıyorum yaşamına son vermek istemiyorum herhalde:(. Ölmüş yemlerde sorun yaşamıyorum.Macunla avlanmayı o yüzden seçtim.Çupranın geçit zamanında bile ölmüş madya veya yengeç alırım.Birde zevkten öte evin ihtiiyacı için niyetlenir balığa giderim;)

Taygun KOCABIYIK
15-07-2012, 14:52
Murat abi buzluk yetmeyecekmiş az kalsın :) tebrikler

Murat ÇAKMAKÇI
15-07-2012, 16:01
Murat abi buzluk yetmeyecekmiş az kalsın :) tebrikler

Taygunum teşekkürler.BUZLUKMU:(

ishak BALLICA
15-07-2012, 17:24
Vay...Vay...Vay....Murat kardeşim bereketli olsun...Harika bir av güncesi olmuş.:helal:Yaşamış olduğun güzellikleri bizler ile de paylaştığın için teşekkürler;)

Murat ÇAKMAKÇI
15-07-2012, 17:26
Vay...Vay...Vay....Murat kardeşim bereketli olsun...Harika bir av güncesi olmuş.:helal:Yaşamış olduğun güzellikleri bizler ile de paylaştığın için teşekkürler;)

Ben teşekkür edrim üstadım

avlar
15-07-2012, 19:06
Murat tebrik ediyorum, afiyet şeker olsun.

orhan69
15-07-2012, 19:29
tebrikler murat kardeş şu macunu bizede öğrete bizde boğazdan levrek geçişlerinde deneyelim

Murat ÇAKMAKÇI
15-07-2012, 20:18
Murat tebrik ediyorum, afiyet şeker olsun.

Teşekkürler üstadım İŞALLAH bir gün tanışırız

Murat ÇAKMAKÇI
15-07-2012, 20:20
tebrikler murat kardeş şu macunu bizede öğrete bizde boğazdan levrek geçişlerinde deneyelim

Orhan abi tarifim benim sayfada var
Takıldığın yerde beni ara sana yardımcı olurum

Salih Reis
16-07-2012, 07:51
Muratcım tebrikler, bu sıcakta nevaleyi çıkartmışsın :)

Ahmet TARİH
16-07-2012, 08:15
Bizde bu günlerde bir buzluk arıyorduk çarşı pazar. Bu internette gördüğüm içi balık dolu olan hoşuma gitti. Çakmakta promosyon olarak veriliyor galiba. Nasıl sipariş verebilirim üstadım.

Murat ÇAKMAKÇI
16-07-2012, 09:07
Muratcım tebrikler, bu sıcakta nevaleyi çıkartmışsın :)

Teşekkürler Salih Reis

Murat ÇAKMAKÇI
16-07-2012, 09:08
Bizde bu günlerde bir buzluk arıyorduk çarşı pazar. Bu internette gördüğüm içi balık dolu olan hoşuma gitti. Çakmakta promosyon olarak veriliyor galiba. Nasıl sipariş verebilirim üstadım.

Ahmetim istersen göndereyim buzluğu kargoyla kardeşim çakmağında rengini söyle

ustam18
16-07-2012, 14:21
Ahmetim istersen göndereyim buzluğu kargoyla kardeşim çakmağında rengini söyle

"Biri yer öteki bakar ,kavga dediğin bundan çıkar".
Biz ko..ğumun köyünden mi geldik?:deli::deli:(..=du):deli::deli:

dogukan1997
16-07-2012, 16:05
Ellerine sağlık murat abim seni sahalarda görmek beni çok memnun etti sevgi ve saygılarımla rastgele .

kaptankarabulut
16-07-2012, 18:10
Murat, iyi ki niyet tavalıkmış..Allah muhafaza ya balık tutmak olsaydı. yanına kamyonetle gelirdik artık..:D :D :D

Bu güzel paylaşımın için teşekkürler.Afiyet olsunlar...

Murat ÇAKMAKÇI
16-07-2012, 19:05
"Biri yer öteki bakar ,kavga dediğin bundan çıkar".
Biz ko..ğumun köyünden mi geldik?:deli::deli:(..=du):deli::deli:

:DTamam tamam hayrettin usta sana ayırdım:D

Murat ÇAKMAKÇI
16-07-2012, 19:06
Ellerine sağlık murat abim seni sahalarda görmek beni çok memnun etti sevgi ve saygılarımla rastgele .

Teşekkürler doğukan:helal:

Murat ÇAKMAKÇI
16-07-2012, 19:08
Murat, iyi ki niyet tavalıkmış..Allah muhafaza ya balık tutmak olsaydı. yanına kamyonetle gelirdik artık..:D :D :D

Bu güzel paylaşımın için teşekkürler.Afiyet olsunlar...

Ha sorma abi..:(Balık diye gideriz boş döneriz:(

Bursa_Erkan
17-07-2012, 20:28
Yine Murat Çakmakçı klasiği balığa çıkar alcağını alır tabıkı efsane macunuyla...

Ne macunmuş Çakmakcı abim yav:helal:

Murat ÇAKMAKÇI
17-07-2012, 20:35
Yine Murat Çakmakçı klasiği balığa çıkar alcağını alır tabıkı efsane macunuyla...

Ne macunmuş Çakmakcı abim yav:helal:

Erkanım teşekkürler gel senide macuncu yapalım

Bursa_Erkan
17-07-2012, 20:58
Erkanım teşekkürler gel senide macuncu yapalım

İzmire gelmek nasip olursa Macuncu abim seni mutlaka arıcam.Macuncu başı değil ama çırağı oluruz herhal...:deli:
Macun sadece Ege denizine has değil herhalde. Bursada da verim alınır demı

Murat ÇAKMAKÇI
18-07-2012, 23:19
İzmire gelmek nasip olursa Macuncu abim seni mutlaka arıcam.Macuncu başı değil ama çırağı oluruz herhal...:deli:
Macun sadece Ege denizine has değil herhalde. Bursada da verim alınır demı

Alınır iş yapmıcağı yer yok.Yeterki o yöredeki balıkları yeme alıştır;)

soncet36
19-07-2012, 07:16
Murat kardeşim ellerine sağlık. senin bu fotoları görünce ve yaklaşık aynı mevkilerde balık avı yapmaya çalışan, aynı zamanda boş gelmekten bıkmış biri olarak, senden ricam bu yemi nerden alıyorsun nasıl iğne kullanıyorsun. beni bir aydınlatırsan çok sevineceğim.
ayrıca paylaşım için teşekkürler...
rastgelsin...

Murat ÇAKMAKÇI
19-07-2012, 09:16
Murat kardeşim ellerine sağlık. senin bu fotoları görünce ve yaklaşık aynı mevkilerde balık avı yapmaya çalışan, aynı zamanda boş gelmekten bıkmış biri olarak, senden ricam bu yemi nerden alıyorsun nasıl iğne kullanıyorsun. beni bir aydınlatırsan çok sevineceğim.
ayrıca paylaşım için teşekkürler...
rastgelsin...

Çetin usta bildiğin çiflik yemini mama haline getirerek kullanıyorum , iğnede 2 numara iğne

Burhan Reis
19-07-2012, 09:39
Bereketli olsun,

Yeni avların için Rastgele.

Murat ÇAKMAKÇI
19-07-2012, 10:14
Bereketli olsun,

Yeni avların için Rastgele.

Teşekkürler üstad. Daha irileri sizlerin olsun

soncet36
19-07-2012, 13:57
Çetin usta bildiğin çiflik yemini mama haline getirerek kullanıyorum , iğnede 2 numara iğne
teşekkür ederim. en kısa zamanda deneyeceğim. o da olmadı seni bir yerde kıstırırım zorla balığa götürürüm.:):)
rastgelsin...

hus213
19-07-2012, 18:48
Ya nasip işte budur.Neye niyet neye kısmet.Daha bollarını bulursun inşallah.

Murat ÇAKMAKÇI
19-07-2012, 22:05
Ya nasip işte budur.Neye niyet neye kısmet.Daha bollarını bulursun inşallah.

Teşekkürler ustam. Daha irleri sizlerin olsun