PDA

Tüm Versiyonu Göster : canlı sohbet

mufi
29-04-2006, 17:04
:( :( arkadaşlar ekranımız acıkken on line olan arkadaşlar...5/10 dk karşılıklı ne zaman muhabbet edebilceğizz??? sabırsızlıkla bekliyorum....
birşeyler yapın... :( :(

Taygun KOCABIYIK
29-04-2006, 17:16
Muvaffak abi taa azmak deresine gittiğimiz gün bundan bahsetmiştin. Volkan arkadaşımızda istedi iyi olur dedi araştırıyorum şu an. Umarım eklentiyi bulabilirim.

erol hoca
01-05-2006, 20:57
Muvaffak abi taa azmak deresine gittiğimiz gün bundan bahsetmiştin. Volkan arkadaşımızda istedi iyi olur dedi araştırıyorum şu an. Umarım eklentiyi bulabilirim.
Taygun;
Bahsedilen site içerisinde bir chad sayfası ise bizim okulun sitesinde var. Orayı incele sanırım çözersin. olmazsa ben arkadaştan neler yapman gerektiğini öğreneyim. (Sanırım serverin bir hizmeti imiş. Eklentileri açması gerekiyormuş. Başka yollarıda varmış)
[Only Registered Users Can See Links]

erol hoca
01-05-2006, 21:18
Taygun;
Bahsedilen site içerisinde bir chad sayfası ise bizi okulun sitesinde var. Orayı incele sanırım çözersin. olmazsa ben arkadaştan neler yapman gerektiğini öğreneyim.

Taygun KOCABIYIK
15-05-2006, 03:09
Canlı sohbet modülünü eklemiş bulunuyorum :) :dans:
Nasıl kullanıcağınızı anlatıcam.

hijacker54
15-05-2006, 03:30
sıcak sohbet gibi olmuş :D:D:D:D:D

Taygun KOCABIYIK
15-05-2006, 03:31
Chat modülümüz hayırlı uğurlu olsun kullanımı aşağıdaki gibidir.
Şimdilik ingilizce (forum sayesinde ingilizcemizde gelişiyor :) ) en kısa sürede türkçe hale getiricem.

hijacker54
15-05-2006, 03:32
tago reklam wermeeee bak ben warım ona gore:D:D:D

Taygun KOCABIYIK
15-05-2006, 03:36
Evet denemelerdeki katkısından dolayı kerim arkadaşımada teşekkürlerimi sunmak isterim :)

mufi
16-05-2006, 20:15
arkadaşlar bu siteye girdiğiniz zaman arada bir sayfayı yenileyinde CHAT ta aktif olan
largörün ve onlar la muhabbete edin...bu chat denilen icadı bir de biz balıkçılar kullanalım..
yarım saattir bekliyom.. sitede arkadaşlar var ama bir chat diyen yok...chat kapı ben burdayım...diyelim..arkadaşlar...pls..

ilhanmania
20-05-2006, 05:17
imbat dostum su chatin reklamını yapsan iyi olcak,,heralde kimsenın haberı yok hep boş oda...

turhan yılmaz
17-06-2006, 11:06
:( :( arkadaşlar ekranımız acıkken on line olan arkadaşlar...5/10 dk karşılıklı ne zaman muhabbet edebilceğizz??? sabırsızlıkla bekliyorum....
birşeyler yapın... :( :(
valla ben yeni üyeyim.gezinip bekliyorum.dahadoğrusu etrafı tanımaya çalışıyom.