PDA

Tüm Versiyonu Göster : selam

Sinan
12-06-2006, 17:33
Ağbilerime ve kardeşlerime merhaba.

Yaş 30. Düzce'liyim. Şu anda farklı bir yerde ikamet ediyorum. (Memurluk işte.) Balıkçılıkla ilgili sizlerden çok fazla öğreneceğime inanıyorum. Bazan sorularımla başınızı ağrıtabilirim. Şimdiden kusura bakmayın diyorum. :)

Bu arada üyeliğimi çok kısa sürede gerçekleştiren İMBAT'a teşekkürler... (tago35) :D

Anıl ÜNALAN
12-06-2006, 17:39
Aramıza hoş geldin balıkçı dostum kalıcı ,katılımcı ve paylaşımcı olman dileğiyle.

Sinan
12-06-2006, 17:55
Aramıza hoş geldin balıkçı dostum kalıcı ,katılımcı ve paylaşımcı olman dileğiyle.

Balıkçılık hastalıktan da öte olduğundan sanırım bu hastalık gidene kadar! buralarda olmak dileğiyle... Bu hoş karşılama için teşekkürler... :D

Katılımcı ve paylaşımcı olacağımı zannediyorum. Ama burada daha çok öğreneceğim öğretmekten fazla. Çünkü, üye olmadan önce biraz şöyle uzaktan izledim de. Sen de kendine balıkçı diyordun Sinan dedim...

Taygun KOCABIYIK
12-06-2006, 18:13
Mailiniz geldiğinde hemen ilgilendim memnun olmanız benide sevindirdi :)
Sorularınızı sormaktan hiç çekinmeyin herkesin bilmediği şeyler vardır belki sizin sayenizde başkalarıda yeni şeyler öğrenebilir. Bazen basit gibi görünen bir bilgi bile insanın çok işine yarıyor.
Aramıza tekrar hoşgeldiniz

katiti
12-06-2006, 20:47
Aramıza hoşgeldiniz, paylaşımlarınız daim olsun :) ...

balıkcı
12-06-2006, 21:58
Hoşgeldin balıkcı dostum.

Sinan
12-06-2006, 22:05
katiti / balıkcı ağbi teşekkürler...

levrek
13-06-2006, 06:17
Rastgelsin hastahanemize hoşgeldin diyorum Sinan,sevgilerimle

Sinan
13-06-2006, 10:28
Rastgelsin hastahanemize hoşgeldin diyorum Sinan,sevgilerimle

Çok teşekkürler ağbi.

Bu hastahanede tedavi olmak mümkün değil aslında. Sadece yanlış ilaç kullananlara (ağrı kesiciler var-antibiyotik yok:deli: ) doğru ilaçlar (olta, yem, avlak yerleri vs.) veriliyor.

Gerçi antibiyotik istediğim de söylenemez. :deli: