PDA

Tüm Versiyonu Göster : Tatlıcıların Dikkatine

levrek
10-07-2006, 20:04
Selam arkadaşlar,
Salihli Demirköprü Barajından size 2 adet foto yolluyorum,aşağıdaki :dikkat: alabalıkların bulunduğu yer ise baraja 1 km.gelmeden yolun sağından ayrılan sapakla ulacabileceğiniz harika bir yer,balık ızgara 7 YTL,duyrulur

Güven ÖZYELDAN
11-07-2006, 06:20
erol abicim tesekkürler... iki kişi balık rakı ve salata en son ne olur...:) rastgelsin saygılar...

HALDUN YALIMLI
12-07-2006, 12:20
Erol abi sağolasın hem resimler çok güzel hemde açıklayıcı bilgilerin. Bizim formun tatlı su modları havaların ısınmasıyla birlikte onlarda tatile girdi sanırım ne sesleri var nede görüntüleri, umarım onlarda kısa sürede aramıza böyle güzel resimlerle aramıza dönerler.

balıkcı
12-07-2006, 18:18
Haldun kardeşim ben hergün sitedeyim,işten çıkıp eve gelince yemek yedikten sonra siteyi geziyorum hergün,tabiki balığa çıkmıyorum bu aralar balığa sadece sabah ve gece çıkmak gerekiyor onun için bu aralar pas geçiyorum balık tutmayı,havalar çok sıcak burada 30 dercenin altına düşmüyor kaç haftadır balığa gitmeyi bırak balkonda akşam üstü bile oturmak zor,kısaca ben hergün sitedeyim,şimdi ben sana sormak istiyorum sen çıkmıyormusun balığa resimlerini bekliyoruz.

levrek
12-07-2006, 19:31
Arkadaşlar,
yazmayı unutmuşum fotolardaki sarı renkli alabalığın oluşum hikayesi nedir, bileniniz var mı? ( ortalama 200 adette bir sarı alabalık vardı )

Taygun KOCABIYIK
12-07-2006, 19:49
Abi madem bu kadar çok balık var burda bi gün toparlanıp gidelim :)

balıkcı
12-07-2006, 20:52
Albino o alabalık ben 2 metre boyunda beyaz(albino)yayın görmüştüm bir resimde,hatta halen mevcut o resim bende bulursam siteye eklerim.

HALDUN YALIMLI
13-07-2006, 07:12
Değerli Selim abi, ben eşimin rahatsızlığından dolayı balığa gidemiyorum bu sebeple yayınlayacağım resimde olmuyor. Hoş şu ana kadar gittiğimiz avlardada resimleyip yayınlayacak kayda değer bir şey olmadığından sadece siteye katkım yazılarım ve mesajlarımla sınırlı kalıyor. Bizi güzel avlak manzaralı ve bol balıklı resimlerinden mahrum bırakmaman dileklerimle Selim abi.

balıkcı
13-07-2006, 14:28
Geçmiş olsun Haldun inşallah bir an önce sıhatine kavuşur eşin,benim bol manzaralı resimlerime gelince şu an balık işini tatile çıkardım anlayacağın balığa gitmeyi istiyorum ama hem havaların sıcaklığı hemde izin hazırlığı ama sonbaharda isteklerini karşılıksız bırakmayacağım Haldun kardeşim.

levrek
13-07-2006, 21:33
Selim,sarı renkte albino oluyor mu?
Benim bilgim genelde albinoların beyaz renkte olduğuna dair,sevgilerimle

HALDUN YALIMLI
14-07-2006, 06:57
Sağolasın Selim abi bizleri verdiğin bilgiler ve güzel resimlerinle çok memnun ediyorsun abi eksik olma, iyi dileklerin için ayrıca teşekkür ederim çok incesin abi.

aganta borina borinata
01-08-2006, 03:14
erol abi bende çok kereler rastladım buna...en az senin kadar bende merak ediyorum...enteresan bi hadise...

aserkansatı
07-08-2006, 22:57
Ben de Gedizden tutmuştum bir tane sarı yayın... Albino demişlerdi görenler.Yedim albino malbino ama tadı aynıydı...:deli: