PDA

Tüm Versiyonu Göster : Kefal takımı (Muvaffak İşmen)

Taygun KOCABIYIK
10-07-2006, 20:29
Muvaffak abi mail ile bana yollayıp foruma eklememi rica etmiş.
Teşekkürlerimi sunuyorum herkese rastgelsin :)

mufi
10-07-2006, 20:34
Yeni arkadaşlar var... onların bilgisi olsun istedim...hani ''enteresan milletiz'' başlıgında yazmıştım ya.. işte bu sistem ile kefalleri alıyorum..izninizle..

Anıl ÜNALAN
10-07-2006, 22:56
OOOOoo baklalar dökülüyo:D bu takım çok tehlikeli bi takım söleyim hiç durduğunu görmedim bu takımın hep çalışıyo:D

ykmk
11-07-2006, 13:11
Çok sağolun bu takım için...Kefal avklamak istediğimi daha önce dile getirmiştim.Sağolun...

HALDUN YALIMLI
11-07-2006, 14:34
OOOOoo baklalar dökülüyo:D bu takım çok tehlikeli bi takım söleyim hiç durduğunu görmedim bu takımın hep çalışıyo:D

Anıl kardeşim madem çok çalışıyor bu takım, balıklar nerede yada şöyle soralım balıkların olduğu resimler nerede :oha: :oha: :oha:

Anıl ÜNALAN
11-07-2006, 14:55
Anıl kardeşim madem çok çalışıyor bu takım, balıklar nerede yada şöyle soralım balıkların olduğu resimler nerede :oha: :oha: :oha:
Ben bu takımı iki sefer gördüm birini azmakta birinide karataşta azmakta balık olmadığından dolayı hiç bi iş yapmadı karataşta ise yarım saat içinde 6-7 tane kefal yakaladı ;) resimleri aşşağıda mevcut haldun abicim

[Only Registered Users Can See Links]

mufi
11-07-2006, 17:53

tamam Haldun ya bu taşlar bana... ;) ... ilk avlanmada fotografı nı çekecegim..ve buradan haberdar edeceğim....söz.. :)

HALDUN YALIMLI
12-07-2006, 06:50
Muvaffak abi teorik olarak güzel fikirlerin var ve bunları bizlerle paylaştığın için çok teşekkür ederiz. Resim muhabbeti elbette şaka abi en güzeli bizlerle bunca zamanda edinmiş olduğun bilgi ve tecrübelerini paylaşman. Bizlerle beraber olduğun için çok teşekkürler Muvaffak abi.

aktrep
14-03-2010, 11:24
merhaba arkadaşlar.. bu zamanlarda izmirde kefal balığı nerelerde yakalayabilirim.yer zaman belirtirseniz sevinirim...şimdiden teşekkür ederim

Deniz97
12-08-2010, 10:26
kefal var mı kıbrısta bilmiyorumda ?

erenilkan
18-06-2011, 10:56
Güzel takım.Ben genç bir amatör balıkçıyım bu takımla da atış yapıcam :)

[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

Not:Yem olarak kurt ve sardalya fileto parçalarını kullanıyorum.

profisherman9042
15-01-2012, 10:26
merhabalar foruma yeni üye oldum ismim Osman şimdiye kadar hep kıbrıs takımı kullanıyordum
ama bu takımla büyük kefal avlanamayacağını araştırmalarım sonucu öğrenmiş oltum tek iğne kefal takımında kullanılacak en iyi yemin didim akbük koyu tarafında ne olduğunu sizlerden
öğrenmek istiyorum buralardaki tek iğneli şamandıralı takımla iyi balık alabileceğim kerterizler nerelerdir sizden bunu istirham ediyorum teşekkürler bu arada bu takımı hiç kullanmadım