PDA

Tüm Versiyonu Göster : merhaba

ramazanuçar
25-07-2006, 10:24
herkese merhaba diyerek başlayayım öncelikle.
ben foruma yeni üye oldum ve tüm yazıları ilgiyle ve beğeniyle takip ediyorum.denizlide ikimat ettiğim için balıkla aramız sadece tatlı su balıkçılığı şeklinde oluyor.hoş oda çok acemice olmakta.genelde gittiğimiz yerlerin özelliğini bilmiyoruz ne çıkar hangi tür balık ne ile avlanır.ama yavaş yavaş öğreneceğiz herhalde.bu konuda siteden üst düzeyde faydalandığımı söylemek istiyorum ve herkese katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. :teşekkkür

balıkcı
25-07-2006, 10:45
Merhaba balıkcı dostum bizlerinde istediği tüm balıkcı dostların bilgilerden faydalanıp bol balık avlamaları ve yakalamış oldukları balıkları bu güzel ortamda bizlerle paylaşmaları,sizinde güzel balıkavı resimlerinizi bekliyoruz.

ramazanuçar
25-07-2006, 11:05
Bu Hafta Sonu Yaprakli Barajina AlabaliĞa GİdeceĞİz Nasİpse YakaladiĞim İlk BaliĞin Resmİnİ EkleyeceĞİm.

Güven ÖZYELDAN
25-07-2006, 11:07
merhaba kardeşim hoşgeldin öncelikle ...adını soyadını yaşını ve ikamet ettiğin ili yazarsan seviniriz formun kuralıdır bu...rastgelsin...

ramazanuçar
25-07-2006, 11:16
acemilik işte kusura bakmayın ekledim şimdi sanırım oldu

Anıl ÜNALAN
25-07-2006, 13:10
Aramıza hoşgeldin balıkçı dostum kalıcı ve katılımcı olman dileğiyle.

mufi
25-07-2006, 19:04
Alper hoşgeldin.ad+soyad+doğ.tar+şehir+ bilgilerinide ekleyiver..
bu forumda hoç vakit geçireceksin.

ramazanuçar
05-08-2006, 08:10
merhaba balık dostları

söz verdiğim resimleri çektim.forumun şansına olsa gerek yaklaşık 3 kg lık bir alabalık yakalamıştım ama resimleri bir türlü ekleyemiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.

levrek
06-08-2006, 13:13
Sevgili Ramazan,
şu anda sitedenin alt yapısında jpeg yapıştırma sorunu var,Anıl arkadaşımız bu sorunu çözmekle uğraşıyor.Bu teknik arıza umarım yakında çözümlenir,sevgilerimle

Taygun KOCABIYIK
07-08-2006, 10:18
resimleri benim mail adresime yollarsanız ekleyebilirim sizin adınıza

ramazanuçar
14-08-2006, 10:59
bir haftadır tatilde olduğum için mesajlarınızı bu gün görebildim.resmi taygun kardeşimin mailine gönderdim.
bu arada tatildede dalyandaydım.meşhur dalyan kefallerinden birazını (28-30 kadar) oltanın ucunda görmeyi başardım.ama onları resimleyemedim.daha doğrusu resimlerini çekmek yerken aklıma geldi:D pişmiş balıkları görmek istemeyeceğinizi düşündüğümden çekmedim.

h.barutcu
14-08-2006, 21:04
Hoşgeldin aramıza.Resimleri en kısa zamanda bekliyoruz malum herzaman balığa gitme fırsatımız olmuyor balim resimlere baka baka iç cekelim:D
Selamlar

ramazanuçar
15-08-2006, 11:34
ben hatları karıştırdım galiba.sağolsun taygun kardeşim resmi açmış ama başka bi yerde.balık türleri başlığında tatlı su balıkları kısmında açılmış.bir alabalıkta benden başlığıyla bi mesaj atmıştım.oraya açılmış.kusura bakmayın

Taygun KOCABIYIK
15-08-2006, 11:36
Ben en iyisi o başlığı fotoğraflar kısmına taşıyım bu sayede resimlerimiz daha derli toplu olucaktır arayan kolaylıkla istediği resimi bulacaktır sanırım :)