PDA

Tüm Versiyonu Göster : Tanisalim

AFALA
11-08-2006, 09:08
Ben istanbul anbarlı ve tuzla arası balıkcılık yapıyorum bu siteye yeni buldum ıhsallah iyi vakıt geciririm:(

Taygun KOCABIYIK
11-08-2006, 09:32
İyi vakit geçiriceğinize eminim hoşgeldiniz :)

Mustafa YUCETEPE
11-08-2006, 15:18
Hosgeldin Dostum,

Av alanin bayaga genismis. asiyana yolun duserse ben oralardayim.

Saygılar,

Güven ÖZYELDAN
11-08-2006, 15:35
merhaba hoşgeldiniz imza bölümünü doldurmadığınız için isminizle hitap edemiyoruz doldurursanız seviniriz ...iyi vakit geçireceğinize inanıyorum..saygılar..rastgelsin

patty
11-08-2006, 15:59
tşk ederim ben esra

ama bana balık tutmayı uzun ya da kısa şekilde anlatırmısınız
çünkü buna gerçekten ihtiyacım var
şididen tşk

patty
11-08-2006, 16:01
Hosgeldin Dostum,

Av alanin bayaga genismis. asiyana yolun duserse ben oralardayim.

Saygılar,

tşk ederim ben esra eroğlu

acemiyim ama öğrenmek isterim iyi balık tutmayı
ya da hakkında bilgi sahibi olmayı

Güven ÖZYELDAN
11-08-2006, 16:20
yaaa 10 puanlık uzman sorusu gibi oldu bu çok basit bir işlev - uğraş ama anlatımı galiba zor şimdi daha iyi anlıyorum..gerekli malzemeleri alıp bence balık avlayan birinin yanında pratikte görerek öğrenmek daha sağlıklı olacakmış gibi geliyor yazacak daha doğrusu başlayacak bir yer bulamadım ben ..ne bildiğini bilmiyorum biraz bilgilendirirsen en azından bildiğin noktalardan başlayarak yardımcı olabiliriz...belki...

AFALA
11-08-2006, 17:02
Volı agları ile balıkcılık yapıyoruz bu aylarda eylul ayında gırgıra cıkıyoruz su an körfezde uskumru tutuyorduk ay karanlıgını beklıyoruz simdilik:deli: :deli: :deli: :deli:

levrek
11-08-2006, 22:01
Esra doğru yerdesin,balık tutma işi çok kolaydır,öncelikle bir adet kamış ile misina sarılı bir makara (makine ) edineceksin.Tüm av malzeme satıcılarında ayrıca hazır iğneleri bağlanmış düzenekler de satılmaktadır....

Afala arkadaşım, ağlanız bereketli olsun,balıkla dolsun,rastgelsin,sevgilerimle

patty
12-08-2006, 09:11
yaaa 10 puanlık uzman sorusu gibi oldu bu çok basit bir işlev - uğraş ama anlatımı galiba zor şimdi daha iyi anlıyorum..gerekli malzemeleri alıp bence balık avlayan birinin yanında pratikte görerek öğrenmek daha sağlıklı olacakmış gibi geliyor yazacak daha doğrusu başlayacak bir yer bulamadım ben ..ne bildiğini bilmiyorum biraz bilgilendirirsen en azından bildiğin noktalardan başlayarak yardımcı olabiliriz...belki...

etrafımda çok iyi balık avlayan birisi olmadığı için sormuştum zaten
olsun yinede ilginiz için tşk

patty
12-08-2006, 09:19
Esra doğru yerdesin,balık tutma işi çok kolaydır,öncelikle bir adet kamış ile misina sarılı bir makara (makine ) edineceksin.Tüm av malzeme satıcılarında ayrıca hazır iğneleri bağlanmış düzenekler de satılmaktadır....

Afala arkadaşım, ağlanız bereketli olsun,balıkla dolsun,rastgelsin,sevgilerimle

ilginiz için tşk ederim sorarak öğrenilecek bişey olduğunu söyleyin bana lütfen :))
iyi günler

patty
12-08-2006, 09:20
İyi vakit geçiriceğinize eminim hoşgeldiniz :)

tşk ederim ben esra
iyi günler

turna
12-08-2006, 18:54
Tüm arkadaşların dikkatine ! lütfen, imza larınızıda yazarsanız sızleri daha iyi tanıma fırsatı da bulmuş olacağız.

levrek
12-08-2006, 21:08
Sevgili Esra,
Haldun arkadaşım balık avının nasıl yapılacağına dair yazısıyla özetlemiş,ama bana kalırsa öncelikle yazıdan ziyade pratik yaparak,yani bilen bir kişi ile ava çıkmanızda fayda var derim.Sayfalar dolusu yazıları okuyabilirsiniz,lakin deniz kenarına varınca,tam oltayı fırlatacakken,hayallah ne neydi,nasıldı diye kaos yaşamak işten bile değil.Ama bilen birisi ile pratik yaparken dilediğiniz sorulara anında cevap alarak avlanma işini hem basitleştirmiş hemde çabuklaştırmış olursunuz,çünkü malzeme bilgisinden avlanmaya ve taktiklere kadar konu o kadar genişki,sevgilerimle

gizer
23-08-2006, 09:00
Hoşgeldiniz.
Sarıyer' e de beklerim. Avlanmışken Tuzla Srıyer arası olsun, tam olsun..
Rastgele...

erhan
23-08-2006, 13:31
sayın Afala
Bende sizin gibi yeni üyeyim emin olun iyi vakit geçireceksiniz. Ayrıca balıkçılıkla pofesyonel olarak uğraşan bir kişinin varlığı siteye farklı bir bakış açısı katabilir. Hoşgeldiniz

patty
23-08-2006, 13:58
ilginiz için tşk ben esra

ahmet38
23-08-2006, 14:17
herşeyin birilkivardır esra.ilk iş bi olta takımı edinip hemen kıyıya koşman .unutmaki herkes acemi idi.selamlar ve bolşanslar.:dans: ;)

balıkcı
10-09-2006, 00:05
Hoşgeldin balıkcı dostum.

patty
11-09-2006, 08:20
öncelikle çok tşk ederim burda herkesin ilgisi beni mutlu etti gerçekten
ben esra tekrar tşkler