PDA

Tüm Versiyonu Göster : Yeni Bir Üye

gizer
15-08-2006, 13:54
Tüm Rastgelsinliler' e selamlar.

Aranıza yeni katıldım ve bu siteyi oldukça beğendim. 1974 doğumluyum ve 5 yaşındayken ilk balığımı tutmuştum (Çocuk oyalansın diye dedem bir el oltası verip Kuşadası balıkçılar kahvesinde gazetesini okurken, birden oltaya geldi işte). Şu an 32 yaşındayım ve çok kısa süreden beri balık tutma işini bilinçli yapmaya çalışıyorum. Bunu da rastgelsin.com ve onun kardeş sitelerine (konuyla igili siteler) borçluyum. Bu da internet üzerinden insanlara doğru ya da tartışmaya açık bilgiler ulaştırmanın, insan ve doğa için ne kadar önemli olduğunu ortaya koyuyor.

Yakın tarihe kadar Amatör Balıkçı Belgesinin adını duymayan, sirküler konusunda bilgisi olmayan ve bu uğraşı iyi yaptığımı sanan ben, artık yanıldığımın farkında olarak daha bilinçli olmaya çalışıyorum. Şu an, balıkçılık konusunda sahip olduğum bilgilerimin ciddi bir bölümünü siz değerli paylaşımcılara borçluyum.

Sitenin yapımcılarına ve katılımcılara teşekkürler.

Özgür KUŞCUOĞLU, 1974
Sarıyer / İSTANBUL

Taygun KOCABIYIK
15-08-2006, 14:21
Asıl bizler sizin bu güzel duygularını ve düşüncelerini okuyunca dahada mutlu oluyoruz.
Çok teşekkürler...

aganta borina borinata
15-08-2006, 14:25
merhaba ... hoşgeldiniz... paylaşımlarınızı bekliyoruz...

Güven ÖZYELDAN
15-08-2006, 15:02
merhaba özgür bey öncelikle hoş geldiniz...insan önce kendini sonrada çevresini sevmeli,doğada bunun bir parçası olay tamamen kuralıyla oynanan bir oyuna dönüşmemeli ama mantıklı saygılı ve zararsız oynamalı doğaylada bizim amacımız zarar vermek değil onu korumak elimizden geldiğince kendi amatör kurallarımızla bunu yapmak hepimizin görevi tekrar hoş geldiniz diyorum paylaşımımıza katkılarınızdan dolayı teşekkürler...rastgelsin...

levrek
15-08-2006, 20:46
Selam Özgür ,aramıza hoşgeldin....

gizer
16-08-2006, 07:47
Hoşbulduk. Hepinize teşekkürler...

Özgür KUŞCUOĞLU, 1974
iSTANBUL

reos_mow
16-08-2006, 09:11
hoş geldin özgür abi

HALDUN YALIMLI
16-08-2006, 09:30
Aramıza hoşgeldin. Paylaşımlarını bekliyoruz.

Uzm.Dr.Rastgele
24-08-2006, 18:44
Sevgili Özgür,bende senin gibi çiçeği burnunda yeni bir üyeyim.Siteyi takip edersen dost ortamına geldiğini rahatça anlayabilirsin.....

balıkcı
10-09-2006, 00:09
Hoşgeldin balıkcı dostum.