PDA

Tüm Versiyonu Göster : Ben geldim

erhan
16-08-2006, 15:02
Sayın arkadaşlar herkese selamlar,
Aranıza 15 dk önce sıcak sıcak katıldım. Siteyi bir süredir izlemekteydim. Gayet seviyeli ve paylamşımcı bir ortam olduğunu özellikle söylemek istiyorum. Bu ortama katılmak gerçekten çok hoş. Çocukluğumdan beri doğaya ve özellikle deniz dünyasına ilgim çok büyük. Babam ve eniştem sayesinde tanıştığım balık avı ise benim için gerçek bir tutku. Bu tutku maalesef son beş yılda özleme dönüştü. Çünkü beş yıl önce hayatımın en güzel balıklarından birini tuttum oğlum doğdu. Eşim dersane öğretmeni olduğu için hafta sonları çalışıyor ve ufaklıkla ben ilgileniyorum bu yüzden epeydir balığa gidemedim. Geçenlerde olta takımlarım elime geçti ve birden anılarım depreşti. Takımlarımı düzenlemeye başladım ama ne göreyim iğne bağlamayı bile unutmuşum :( .Derken internette araştırmaya başladım ve rastgelsin amatör balıkçılık forumuyla karşılaştım. Tecrübeli tecrübesiz herkesin gayet düzeyli ve paylaşımcı olduğu bir forum bulmak benim için çok iyi oldu. Tutulan balıkları görmek ve teknikleri öğrenmek bir yerde özlemimi giderdi diyebilirim. Sanırım sizinle paylaşımım daha çok soru sormak ve bilgi almak şeklinde olacak yine de elimden geldiğince katkıda bulunmaya çalışacağım. Şimdiden herkese teşekkürler ve bol balıklar

Güven ÖZYELDAN
16-08-2006, 15:51
erhan bey aramıza hoş geldiniz çok üzüldüm gerçekten çok büyük kayıp bu kadar süre balığa gitmemek gerçekten ama dönmeniz tekrar, o daha güzel sizinde tecrübelerinizi bilgilerinizi bekliyoruz...saygılar...rastgelsin...

levrek
16-08-2006, 19:46
Erhan,aramıza tekrar hoşgeldin,umarım en yakın zamanda rastgelsinden sonra seni sahil şeritlerinde balık avlarkende görürüz,sevgilerimle

Uzm.Dr.Rastgele
16-08-2006, 21:11
sevgili arkadaşım,hepimizin yakalandığı bu güzel amansız hastalıktan nasıl oldu da bu kadar ayrı kalabildin?

aganta borina borinata
17-08-2006, 06:04
aramıza hoşgeldiniz diyorum...sözleriniz çok güzel...biliyorum ki 1-2 yıl sonra oğlunuz da size bu beş yılın acısını çıkartmak için eşlik edecektir...emin olun oğlunuzun ilk balığını yakaladını gördüğünüz an dadından yenmeyecek...

gizer
23-08-2006, 08:00
Hoşgeldiniz Erhan Bey,

Balık avına yeniden dönmeniz güzel. Artık oğlunuz da size eşlik edecek yaşa gelmiş. Benim ufaklık (Gizer) henüz 1 yaşında. ben de bir yıldır sahalardan uzağım:) Ama Eylül' de başlıyorum artık.

Oğlunuzu güle güle büyütün, eğitin.

Bol avlar...

ahmet38
23-08-2006, 14:27
hoşgeldiniz ayrıca yavrunuzu allah bagışlasın.;) ;)

aserkansatı
23-08-2006, 22:01
Aramıza hoşgeldin Erhan Kardeşim...Yavruya bakma falan deyince bir an kendimi gördüm.Benimki de henüz 15 aylık da...

erhan
24-08-2006, 14:45
Serkan teşekkürler,
Hepimizin yavrularına Allah sağlıklı ömürler versin.

balıkcı
10-09-2006, 00:07
Hoşgeldin balıkcı dostum.

pomak45
16-01-2011, 17:49
aramıza hoşgeldin ben de yeni katıldım.pomak45