PDA

Tüm Versiyonu Göster : bana tatlı su kfali hakkındaa yarıddımmmmm

sazancı19
25-08-2006, 20:39
yaa bakınn şimmdii buruya gidiyommmatıyomm oltamıı bi taneee u fakk kefall tatma büyükleri hopluyoo en aşşagıı 1 kiloo gelenlerii çıarr ordann neysee atıyomm güzell vuruyoo bi çekiyomm oda nee gümüşş at çek at çekk hep gümüss ilerii gidiyomm atıyomm gümüşşş bi yardımm edinn akıntısı durmuss bi r deree dee etrefındaa yer yerr sazlıklarr varrr tavuk cigeri takıyorum balıkları görmesemmm ugrasmamdaa görüyomm en assagı 1 kiloo balıkk var bana açıklayıcı bi şekildee anlatan arkadaslarr olursaa çok tesekkür ederimm şimdidennnn rast gelederr size sazancıı :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Taygun KOCABIYIK
25-08-2006, 21:09
Sazancı ismini bahşedersen mutlu olurum.
Birde yazdıklarından hiç birşey anlamadım açıkçası.
Güzel türkçemizi güzel şekilde kullanıp anlatsan sanırım daha iyi olucak. Chat ağzı dediğimiz olay dilimize çok zarar vermekte. Tabi illa herşey kurallı şekilde olucak diye birşey yok fakat en azından biraz daha özenli yazabilirsin sanırım.

sazancı19
26-08-2006, 09:30
çokkk acelee yazmıstımm onuu kusuraa bakmayınn nasıll yazdıgımı bile bilmiyodumm bi ara göndermeyimm dedimm ama gönderdimmm:D :D

kusura bakmayınn

benimm şu an oturdugumm yerde ufak bir dere var bisikletimleee rahatlıkla gidebiliyorum gidiyorumm ama ufak balık yakaladıgımm içn onları geri salıyorumm bu yüzdenn elim boş dönüyorumm..

bu derede büyük balık oldugunuda görebiliyorumm bu balıkları nasıl yakalayacagımı bilmiyorummmmm

benimm oltamm 0,15 misina ilk mantarı takıyorum sonra ucuna bir gkancaa agırlıkk kullanmıyorumm (nasıl atıyonn diyecekk olursanızz atılıyoo atmada sorunum yok)
yem olarak ekmek tavuk cigeri özel hamurları denedimm

bide burda felaket gümüş varr patatess çuvalını daldır çıkarr 1 kiloo gümüş balıgıı çıkarsana

bulundugumm yerr akıntısı kesilmiss bir dere kışın açılır tabiii yeryer sazlıklarrr var veee agaçlar varr(agaçlarr suyadogru egilmişşmi diyecek olursanızzyer yer öylee agaçlardaa varr
şimdii sanırsamm birazz düzelttimm
kusurumaa bakmayııınnnnn
herkese rastgeleeeeeeeee:D :D :D

palukcu
26-08-2006, 11:58
Arkadaşım geçende tatlı suda balık avına gidiyor ve oltasına küçük kurbvağa takıyor.en aşağısı kefallerin 1 1.5 kilo
ama biraz sabır gerekiyor.

sazancı19
26-08-2006, 12:03
bulundugum yerde kurbagaa bolll deniyecegimmm çok saoll arakadsımmm

herkese rast gelsinn

turna
26-08-2006, 18:17
Mesaj yazan arkadaşlar imla kurallarına uyarlarsa ve birazda ciddi olurlarsa yazdıkları mesajlar okunur, yoksa konusu ne kadar önemli olursa olsun bu tip mesajlar okunmadan geçilebilir.Acele yazmaya da gerek yok.

sazancı19
28-08-2006, 18:49
bidahaa acill işimm oldugundaa yazmayacagımm kusuraa bakmayınn eminn olunn bidaha olmayacakkk

herkese rast geleee ..............................