PDA

Tüm Versiyonu Göster : Organizasyon, Ekim 2006

gizer
12-09-2006, 09:20
Arkadaşlar, Ekim ayı için bir lüfer ve çinekop organizasyonu yapalım mı boğazda?

Yer ve tarih belirleriz. Gelebilen arkadaşlarla geç saatlere kadar avlanırız. Bence katılım sayısı da çok önemli değil. 5 kişi de olur 50 kişi de. Olabildiğince sık biraraya gelmeliyiz diye düşünüyorum. Bazı kapsamlı organizasyonlara çoğu kişi katılamıyor. Şöyle basit bir şey yaparız. Olur mu?

Taygun KOCABIYIK
12-09-2006, 12:28
İstanbullu üyelerimizde artık bir tanışıp kaynaşsa iyi olucak sanırım :)
Organizasyonlar kısmına sabitliyorum konuyu.

aganta borina borinata
12-09-2006, 14:22
ya ben burda yalnız kaldım arkadaşlar...
şansınız bol olsun...

rastgelsin...

h.barutcu
16-09-2006, 20:53
Mehmet abi seve seve gelmeye çalısırım.Yalnız ben pazar günleri boşum hafta içi çalısıyorum.Programı buna göre organize ederseniz katılımın fazla olacağı kanatindeyim.Bu arada ben tatlı suda avlanırım ama denizde(yeşilköy)çapari ile avlandığımda oldu.Böyle organizasyonlar ile bilgi akatarımı şansımızda olacak.

gizer
19-09-2006, 08:31
Tamam şu an en az iki kişi olduk. Çok güzel..

altuğ
20-09-2006, 08:40
Selamlar,
Son dakika aksilikleri olmazsa bu tür organizasyonlara katılmayı çok isterim.
görüşmek dileği ile

palukcu
20-09-2006, 16:34
Eee sürüden ayrılanı kurt kapparmış.
Bizde eğlenmeye geliriz.
Nasıl olta-yem almamız gerektiği de yazında rezil bari olmayalım

Levo
21-09-2006, 14:22
Arkadaşlar ben yeni üyeyim benide kırmayıp aranıza alırsanız çok sevinirim. Ve seve seve İstanbuldaki Lüfer-Çinekop avınıza katılabilirim.Yıllardır balık tutarım.En zevk aldığım anlar yanımda arkadaşlarımın olduğu anlardır.

Levent ÖZCAN
1975 İstanbul

gizer
22-09-2006, 08:45
Foruma hoşgeldiniz Levent Bey. Biraz daha zaman geçtikten sonra (tahminime göre 2 hafta), boğazda lüfer sürüleri iyice artacaktır. Ben bu akşam Kefeliköy' de şansımı denemeye gidiyorum. Yarın sabah da Saat 04:00 gibi arkadaşlar beni evden alacaklar. Yine Kefeliköy' de olmayı düşünüyoruz. Belki bir kaç tane çıkartırız. Ekim ayı gelsin de küçük de olsa bir lüfer partisi yaparız boğazda. Lüfer işi keyif işidir..

Uzm.Dr.Rastgele
22-09-2006, 10:40
Mehmet kardeşim sizlere rastgelsin diyorum.:D :D :D

Levo
22-09-2006, 10:44
Mehmet Bey teşekkür ederim.Balıktan sonra haberdar edebilirmisiniz?
Başlamışmı? Bu arada kayıkla veya tekne ilemi çıkıyosunuz yoksa kıyıdan mı?

Rastgele..
Sanırım ben bu 1-2 hafta içinde başlıyacam Lüfer avına...

Levent ÖZCAN, 1975

Kozyatağı/İSTANBUL

gizer
22-09-2006, 12:48
Tekneyle açılmıyorum. Sadece karadan. Bu arada, Kozyatağında' ysanız, ara sıra Suadiye' ye gidiyorum. Şaşkınbakkal sahilde balığa çıkacağım zaman haber veririm.

h.barutcu
24-09-2006, 08:35
Katılımcılar arasında denizde balık tutmayanlar olabilir konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlarımız varsa konuyu biraz acarsa cok sevinirim(ne ile tutlur nasıl takımlar kullanmak lazım yemler nelerdir yedek olarak hangi ürünleri getirmemiz lazımdır......)Kısmetse görüşmek üzere:D

Levo
24-09-2006, 16:32
Mehmet Bey

Eğer haber verirseniz çok sevinirim ben normalde kandilli de tutmaya gidiyorum ama balık şurda çıkıyo derseniz orayada gelebilirim.

Levent ÖZCAN 1975
Kozyatağı, İstanbul

gizer
26-09-2006, 11:59
Arkadaşlar, 28 veya 29 Ekim uygun olur mu? Ekim ayının ortasında da yapabiliriz. Benim için farketmez. Ancak, bayramdan sonra olması belki katılımcılar açısından daha uygun olur.

Burhan
05-10-2006, 10:13
Arkadaşlar ben de geleyim. Ekim ayına girdik nasıl olsa. Pazar günlerim boş, arabam var fekat ehliyetim yok öyle boğaza ya da avrupa yakasına ya da üsküdar'a geçebileceğimi sanmıyorum. Eğer beni de götürmek isterseniz bana lütfen msn yolu ile ulaşın.

y-burhan@hotmail.com

gizer
10-10-2006, 07:14
Tarih konusunda, önerileriniz nelerdir arkadaşlar?

HALDUN YALIMLI
10-10-2006, 07:33
Mehmet arkadaşım seni tebrik ediyorum. İnanıyorumki İstanbul'lu arkadaşlarla dönem dönem güzel organizasyonlar yapar yakaladığınız balıkların ve yaşamış olduğunuz güzel dakikaların resimleri ile bizleride mutluluğunuza ortak edersiniz. İzmir'den tüm arkadaşlara selamlar, yapacağınız organizasyonlarda neşeli zamanlar dilerim. RASTGELSİN.

gizer
10-10-2006, 07:51
Teşekkürler Haldun Bey,
Bu aslında, öyle gözümüzde çok büyütülecek bir organizasyon olmayacak. En azından ilk düşüncelerim öyleydi. Amaç, ayrı yerlerde, ayrı zamanlarda, birbirimizden ayrı balığa çıkmak yerine, hiç olmazsa yılın bir kaç gününde bir araya gelerek sanal ortamdaki iletişimimizi yüz yüze gerçekleştirmek, daha sıcak bir tanışma ortamı yaratmak olmalı. Yapacağımız iş sadece yan yana olta atmak, sonra da sohbet etmek. Belki çok az kişi katılacak. Sadece iki kişi olsa bile, bu bir kazançtır.
Saygılarımla.

HALDUN YALIMLI
10-10-2006, 15:34
Mehmet kardeşim işin özüde yüz yüze tanışıp bir şeyler paylaşmak değilmi? Bu tip organizasyonlar işin bahanesi oluyor. Önemli olan sanalda oluşan tanışıklığı gerçek hayata taşıyabilmek ve reelde bir şeyler paylaşabilmek. Umarım gönlünüzce olur. RASTGELSİN.

aganta borina borinata
16-10-2006, 12:21
arkadaşlar bu hafta tarihi kararlaştırın artıkın...geç kalmayın sonra...

rastgelsin...

gizer
18-10-2006, 20:08
Bazı arladaşlarımız için bayramdan sonraki ilk Pazar günü uygun olamayabilir diye düşündüm. Birlikte balık tutma aktivitemiz için, 5 Kasım Pazar günü, saat 12:00' dan akşam gittiği yere kadar :) , yer olarak da Kefeliköy ile Kireçburnu arasındaki geniş sahil şeridini öneriyorum (Türk Petrol' ün 50-100 metre kadar Sarıyer yönü). Sanırım bu tarihte bolca çinekop yakalarız (Aslında balık hiç de önemli değil). Bu önerdiğim yer lüfer için de iyi bir alan.

Yer ve tarih olarak şu ana kadar bir öneri gelmediği için burayı önerdim. Eğer başka düşüncesi olan yoksa, önerim uygun görülürse, 5 Kasım' da elimde oltamla bana katılacak arkadaşı veya arkadaşları bekliyor olacağım.

Saygılarımla..

gizer
22-11-2006, 07:39
Arkadaşlar, bizim organizasyon tarihinden az önce sitede sorun olduğu için görüşemedik. Taygun' dan bu konuyu artık silmesini rica ediyorum. İstanbul' daki arkadaşlardan bir pazar günü için teklif bekliyorum. Yer önemli değil.
Saygılarımla..