PDA

Tüm Versiyonu Göster : öneri

balıkcı
16-09-2006, 22:33
Taygun kardeşim ben diyorumki acaba bir ,,tabiyatı ve hayvanları koruma,,bölümü açmak bu sitede iyi olmazmı nede olsa bizde bir hayvan cinsinin avını yapıp çoğu zaman doğa ile içiçeyiz..

rüzgar2
16-09-2006, 22:39
Taygun kardeşim ben diyorumki acaba bir ,,tabiyatı ve hayvanları koruma,,bölümü açmak bu sitede iyi olmazmı nede olsa bizde bir hayvan cinsinin avını yapıp çoğu zaman doğa ile içiçeyiz..
Ben varım ...Tabiki tabiatı ve hayvanları koruyucu olarak...

katiti
17-09-2006, 17:20
Selim Abi fikir güzel, ama ben içeriğinde ne olacak tam oturtamadım kafamda. Biraz daha açar mısın konuyu içerik açısından?

balıkcı
17-09-2006, 18:04
Mert mesela bir göl kenarına gittik burada suya ve çevreye nasıl zarar vermeden balık avımızı yapabiliriz,yada bu göl kenarında suyun içinde olan canlılara zarar vermeden avımızı yapabiliriz,,buradaki göl bir örnektir,,bu deniz olabilir başka bir su olabilir yada orman içinde bir su olabilir fark etmez,balıkcı dediğin çevreye ve hayvanlara zarar vermeden avını yapandır bütün balıkcı dostlarımızla bu konu başlığı altında fikirlerimizi tartışalım diyorum,,tabiki bunun yanında bazı extralarda ekleyebiliriz.

Taygun KOCABIYIK
17-09-2006, 18:25
Olay netleştikten hemen sonra bölümü açarız selim abi bende tam nasıl bişey olucak merak ettim. Hem diğer abilerimizinde fikirlerini alalım daha sonra harekete geçelim diye düşündüm.

katiti
18-09-2006, 08:24
Abi anladım şimdi daha net oldu benim için. Ben elimden geldiğince katkı yapmaya çalışırım.

Güven ÖZYELDAN
18-09-2006, 09:23
Başlık güzel umarım içeride güzel ve uyarıcı olur bizler için...

HALDUN YALIMLI
18-09-2006, 10:51
Selim abi önerin güzel en azından bu bilgileri derleyip herkesin ulaşabileceği bir platforma taşıyıp paylaşılmasını sağlam gayet mantıklı bu konuda mutlaka hepimizin paylaşacağı ve öğreneceği konular ortaya çıkar. Ben bu öneriye tam destek veriyorum.

aganta borina borinata
19-09-2006, 12:27
tam destek...

rastgelsin...

Egeli
19-09-2006, 12:30
Bencede güzel fikir...
ne demişler;
avı avcı korurmuş...:)

mozdil
19-09-2006, 15:36
Daha öncede ifade ettim diye hatırlıyorum. Akvaryum benim için ayrı bir tutku. Bu doğrultuda kurulmuş bir kulübümüz, sitemiz ve forumlarımız var. Forumlarda işlediğimiz konulardan bir kısımı da yukarıdaki gibi ancak biraz daha değişik açıdan bakıyoruz. Daha çok yeni canlıları tanıma ve tanıtma doğrultusunda. Ancak asıl amaç tek; Doğayı korumak

İlgi duyanlar için forum sayfamız [Only Registered Users Can See Links]

Taygun KOCABIYIK
20-09-2006, 07:51
Yeni bölümümüz hayırlı olsun...