PDA

Tüm Versiyonu Göster : Merhabalar

sinarit_baba
24-09-2006, 17:20
Merhaba Arkadaşlar
Bir tanıdığım sayesinde bu siteden haberim oldu. Hiç vakit kaybetmeden üye olup bı sıcak ortama girmek istedim. Her ne kadar aramızdaki değerli üstadlar kadar bilgim ve tecrübem olmasa da elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağım.
Kısaca kendimden bahsetmem gerekirse, İzmirli olmam vesilesiyle çocukluğumda denizle ve doğayla içli dışlı, haliyle de tutkuyka bağlı biri olarak mümkün olduğunca denize yakın olmak için var gücümle uğraşırdım. 10~12 yaşlarında İzmir Körfezinin en kötü zamanlarında dahi balık tutmak için uğraşırdım, yakaladığım isparozları ve gopezleri denize geri bırakmaktan aldığım keyfi kelimelerle anlatamam. O zamanlar yasaktan dolayı zabıtaya yakalanmamak için uğraşırdım, kaptırdığım olta takımlarının sayısını unutmuştum. Derken lise, üniversite hazırlığı, üniversite, askerlik, geçim derdi derken hayatımı düzene sokana kadar ne yazık ki bu büyüleyici dünyada uzak kalmak zorunda kaldım. Ama Zararın nersinden dönersek kardır diyerek hızlı bir şekilde dönüş yaptım. Artık denize yakın olmadığım bir hafta sonu bile yok diye bilirim. Fırsat bulup gidemesem bile kendimi Kordonda yada Karataşta balıkçıları izlerken buluyorum. Onların arasında kalarak dahi kendimi daha rahatlamış, gündelik sıkıntılardan uzaklaşmış buluyorum.
Neyse fazlada uzatmadan burda olmaktan ne kadar keyif aldığımı söylemek istiyorum. Umarım uzun yıllar boyunca bu paylaşım hep sürer.
Tüm üyelere sağlıkla ve denizle dolu bir ömür dilerim.

Taygun KOCABIYIK
24-09-2006, 17:36
Aramıza hoşgeldin Ersin abi
Sahalara dönüşün inşallah muhteşem olur :)

sinarit_baba
24-09-2006, 17:41
Sağolasın kardeşim. Dün urla içmeler seferi düzenledim. Aniden dönmem gerekti yaklaşık 2 saat takıldım fotoları az sonra ekleyeceğim. Acemi olduğumdan fazla bişey yok, yani pekte muhteşem bi dönüş yapamadım. :'(

katiti
24-09-2006, 17:54
Aramıza hoşgeldiniz. Çabucak eliniz alışır tekrar hiç merak etmeyin. Rastgelsin...

aganta borina borinata
25-09-2006, 06:52
aramıza hoşgeldiniz....

rastgelsin...

Uzm.Dr.Rastgele
25-09-2006, 10:06
Ersin kardeş, kalıcı ve katılımcı olmanız dileğiyle hoş geldiniz diyorum.:D :D

Güven ÖZYELDAN
25-09-2006, 10:14
aramıza hoşgeldin ersin....

levrek
25-09-2006, 18:51
Hoşgeldin Ersin,değerli paylaşımlarını bekliyoruz

erhan
26-09-2006, 08:40
Ersin kardeşim aramıza hoşgeldin

balıkcı
26-09-2006, 11:25
Hoşgeldin balıkcı dostum.

sinarit_baba
26-09-2006, 18:00
Hepiniz çok sağolun arkadaşlar. Burada olmak gerçekten güzel.
Elimden geldiğince paylaşımda bulunmaya çalışacağım.
Saygılar