PDA

Tüm Versiyonu Göster : Acemiden Urla İçmeler seferi

sinarit_baba
24-09-2006, 18:00
çocukluk yıllarımdan sonra ilk kez 1 ay önce balık avlamaya başladım. Yani epey bi acemi sayılırım. Bu resimlerde cumartesi günü gittiğim avdan resimler arkadaşlar. Sabah 10 gibi av mahaline gidip 12 gibi acilen dönmem gerekti. 2 Saat içinde Bunları alıp 4~5 lidakiyi küçük olduğundan geri bıraktım. Neticede 1 akşam yermeğini çıkardık. :) Bundan sonra fırsat buldukça gideceğim. Urla içmelerden gerçekten güzel lidaki çıktığına dair duyumlar almıştım neticede gerçekten doğruymuş. Av mahalinde benimle beraber avlanan 3 amcadan tüyolar almam ve beyaz şarap eşliğinde tenekede sardalya ikram etmeleri de benim için sürpriz oldu. Her ne kadar kesat bir av olsada yine de gelecek için umutlandım.:)

Taygun KOCABIYIK
24-09-2006, 19:30
Bu avda kesatsa biz düzgün av yapamıyoruz demekki :D
Çupranın olduğu her av iyidir ;)

aganta borina borinata
25-09-2006, 07:00
devamınında gelmesi dileğiyle...

rastgelsin...

Uzm.Dr.Rastgele
25-09-2006, 07:10
Erhan abisi, seneler sonra sahneye geri döndüm diyorsun.Başlangıç için gayet güzel.Aslında balık hikaye bizler aslında hem balık tutmak-hem de doğa ile başbaşa olmak için gidiyoruz.Stresini atıp, deşarj olduysan gerisi hikaye.İnşallah daha irisi ve iyisinin denk gelmesi dileyiğle rastgelsin diyorum.

turna
26-09-2006, 11:26
her halde bu sene çupra cok bol olacak, bende 20 günönce İzmir/çandarlı'da idim 20 gün tatil yaptımher balığa çıkışta 10,15 lidakiden aşagı dönmedim.inşallah bu sene bol çupra yeriz.ha unutuyordum bu arada hayatımda ilk defa güneş çarpmasının ne olduğunuda tatbiki olarak öğrenmiş oldum.

levrek
26-09-2006, 12:00
Selam Ersin,
kısa bir av süresinin böyle bereketli geçmesine sevindim.Umarım daha uzun bir zamana ve daha irilerine denk gelirsin,sevgilerimle

katiti
26-09-2006, 13:08
Bence güzel çipura, başlangıç iyi olmuş. İnşallah devamı daha iyi olur, rastgelsin...

HALDUN YALIMLI
26-09-2006, 14:48
Ersin kardeşim tebrik ederim umarım gönlünce geçireceğin avların ve bu avlarda yakalıyacağın daha güzel balıklar. RASTGELSİN.

mufi
26-09-2006, 17:54
ersin kardeş bence önemli olan oyalanmak.. bugun ufak/yarın büyük hiiiiç belli olmaz
bu işler insanın ummadıgı yerde ummadıgı şeyler başına geliyor....neler kaçıyor...neler yakalanıyor...
önemli olan o andaki ortamdan zevk almak...kolay gelsin.şansın bol olsun...

sinarit_baba
26-09-2006, 18:49
Hepiniz dilekleriniz için sağolun.
Önemli olan gündelik hayatın stresinden kurtulmak tabiki (yoksa balık için gitmiş olsam zaten 3 balığın resmini koymazdım, herkes kilolarca yakalıyor,eh daha yeni başladığımdandır belki:'( ) Bu hafta gerçekten çok keyif aldım. Havanın bulutlu olması bir yana daha başka yeni yerler görüş olmam, balıkçı amcalar, kısa bir süre konuşma fırsatı bulduğum kara avcıları. Gerçekten bu işi yapmakla ne kadar doğru bir karar verdiğimi hissettirdi.
Tabi her zaman stres atmak mümkün olmuyor. Tam avın en keyifli yerinde acı acı çalan ceptelefonu ile yarım bırakmak gerçekten sinir bozucu bişeymiş.:D
Neyse fazla uzatmadan Herkesin denizi bol balığı büyük olsun.:
Saygılar

ykmk
27-09-2006, 16:56
Abi çupra tutmuşsun bundan ötesi var mı yaw.O tek başına doyurur adamı.Kötü av değil bence süper.