PDA

Tüm Versiyonu Göster : Mail adresi GMAİL

muhabbetci
21-10-2005, 02:24
Merhaba arkadaşlar;
biraz önce mail atan bir arkadaşıma cevap yazamadım, yazdımda mail server' ı mail' i geri yolladı, mail'mi spam olarak değerlendirmiş.Bu gibi durumlara düşmemek için gmail.com'u kullanmanızı tavsiye ediyorum. 2.6 GBYTE mail alanı veriyor,virüs testi yapıyor,güvenli,outlook adaptasyonlu,ücretsiz,gelen mailleri zaman kaybı olmadan forward olanağı sağlıyor yani iyi bişey.Tek zorluğu üye olmak isteyenden davetiye istiyor. Bende bol miktarda davetiye var. Şu an kullanmakta olduğunuz mail adresini bana gönderin size gmail den davetiye göndereyim. Davetiye Link'ine girin formu doldurun sizde gmailli olun rahat edin, benim adresim var demeyin sadece deneyin. BU MAİL ADRESİNDE TİCARİ BİR OLAY YOK. SADECE HABERLEŞMEMİZ DAHA RAHAT OLUR. GMAİL FORMU ARAMA MOTORU GOOGLE'IN YAN HİZMETİ. VALLA BENİMDE ÇIKARIM YOK.Sadece rahat haberleşmek ve haberleştiklerini kayıt ve güvenli tutmak isteyenler için.Siz silmedikten sonra 2,6 gbyte bilgi hazır bekliyo.Davetiye isteyenler için muhabbetci@gmail.com adresim.Hoşca ve dostcakalın :)

Taygun KOCABIYIK
21-10-2005, 03:52
teşekkürler muhabbetci bilgiler güzel bendede bolca gmail davetiyesi var isteyenlere yollayabilirim

ilhan
21-10-2005, 06:20
Teşekkürler muhabbetçi
ama insan alışkanlıklarından vazgeçmiyor hotmail yahoo gibi. gmail ilk zamanlarında aldım fakat kullanmadım. nedense şimdi ise şifresini unuttum .:)