PDA

Tüm Versiyonu Göster : gazoz kapaklarını sakın atmayın...lazım...

aganta borina borinata
19-10-2006, 12:53
[Only Registered Users Can See Links]

daha ne olsun...:artist:

erhan
19-10-2006, 13:24
Doğan kardeşim süpermiş bunlar vallahi millette ne yaratıcılık varmış.Paylaşım için teşekkürler.Eline sağlık

katiti
19-10-2006, 13:53
Hehehe özellikle Heineken'e iyi balık vuruyormuş diye duydum, ama gece avında ;) :D.

Şaka bir yana bir de iş yaparsa bunlar süper demektir. Yalnız sanırım tatlı su ağırlıklı kullanım söz konusu...

mozdil
19-10-2006, 14:28
Doğan kardeşim süpermiş bunlar vallahi millette ne yaratıcılık varmış.Paylaşım için teşekkürler.Eline sağlık

Sadece yaratıcılık olsa

Buy A Six Pack For
Only $30.00 USD
Six pack includes:
1 Coors, 1 Bud, 1 Canadian, 1 Miller, 1 Kokanee, and 1 Mystery lure.

turna
19-10-2006, 14:40
süper fikir.evet tatlı suda çok daha iyi iş yapar.

Güven ÖZYELDAN
19-10-2006, 14:51
bence efespilsen daha çok iş yapar yada miller gibi geliyor mert kardeşim bayramdan sonra bir gece avında deneyelim ne dersin?:)

aganta borina borinata
19-10-2006, 14:53
bence en iyisi niğde gazozu...aynı zamanda yerli malı arkadaşlar...biraz duyarlı olalım lütfen...:deli: :D

rastgelsin...

waverunner
19-10-2006, 20:40
Tekrar slm. iyisindir umarım. Bu gazoz kapagı fikri gercekten cok iyi.İşe yarar görünüyor.Zaten balıkların ilgisini ceken salına salına gelen ve ses cıkartan ayrıca enteresan renkli seylerdir. Buna gelin telini de örnek gösterebiliriz.Verdigin bilgiler işime yarıyor cook sagol.Yalnız anlayamadığım bu imza için neler yazmalıyım? Bu konuya da acıklık getirirsen cok sevinecegim.4 gündür ahşaptenelerin 18 yıldır düzenlediği BODRUM CUP yelken yarısındaydım ve cok yorucuydu benim icin.Fakat cok zevkli idi. yolda sırtı ile gzl balık aldım ve turumuzu bu sabah bitirdik. şimdilik hoşcakal.:

levrek
19-10-2006, 23:15
Bravo Doğan ,ne güzelde bulmuşsun valla,super fikir,asıl bunları seri bağlamak lazım,sürü muhabetine,sevgilerimle

baraküda07
20-10-2006, 00:29
doğan kardeşim sağolasın ilginç takımlar senin gibi araştırmacı arkadaşların sayesinde yeni şeyler öğreniyoruz bu siteninde güzelliği burda zaten... rastgelsin

aganta borina borinata
20-10-2006, 07:21
waverunner...gördüğün mesajların altındaki çizginin ayırdığı bölüm imza kısmıdır... bu bölümde olması gerekenler ad, soyad, d.tarihi ve yaşadığınız şehrin adıdır...bunların dışında eklemek istediğiniz şeyler size kalmıştır...

rastgelsin...

aganta borina borinata
20-10-2006, 07:38
arkadaşlar güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim...:)

kısa bi süre sonra at kuyruğundan misina yapımını, bambu dan kamış, bujiden ağırlık, çelik telden iğne yapımını da ekleyeceğim... balıkçı dostlarım yakında herşey beleş olacak:D :D :deli: ...

şaka bi yana bunu deneme şansım önümüzdeki yaza olacak inşallah...tatlı su için gerçekten çok işe yarayabilir...bence küçük müdahalelerle denizde de kullanılabilir bi şekle getirilebilir...

rastgelsin...

Uzm.Dr.Rastgele
20-10-2006, 08:27
Doğan kardeşim,bu harika paylaşımın için sağol.Yazın yada bahar aylarında eşimin memleketine tatil amaçlı gittiğimizde orada yer alan eber gölüne artık kaşık bırakmaktan '' ekonomik'' açıdan bıkmışdım.Bu gazoz kapağı olayı gerçekten çok güzel bir fikir.Yapımı çok kolay ve maliyeti çok düşük.Tek kelime ile '' iyiki varsın'' diyorum.:D

sbasaran
20-10-2006, 09:22
doğan sağolasın böyle bir çalışman için. klips, halka, 3lü çarpma ve küçük kıstırma kurşun her balıkçının çantasında, yedekte mutlaka vardır. geriye sadece kapak kalıyor. onu da içeceğimizden temin ediyoruz. bundan sonrası maharette.
çok teşekkürler.

mufi
20-10-2006, 10:02
aferim gençler...ama
Tuborg pilsener kapagınıda untmayalım..mesela gold olursa muhtemelen tatlısuda turna saldırır...
bu işi tekirdağ ın kapagından yapsalar ben bile atlarım o na...

katiti
20-10-2006, 15:21
bence efespilsen daha çok iş yapar yada miller gibi geliyor mert kardeşim bayramdan sonra bir gece avında deneyelim ne dersin?:)

Deneyelim kardeşim, Kordon'dan at-çek takılalım bir akşam bakalım kısmette neler varmış ;) :D :D :D .

Emre
29-03-2007, 11:18
Cidden de süper bir fikir :D ben kafaya koydum akşam eve giderken 2 tane tuborg alayım babam biraları içer bende kapaklarını kullanırım hehehehe ama benim aklımda bir soru var tatlı suda kullanılan kaşık rapaların renkleri nasıl olmalı parlakmı nasıl renkler kullanmamız lazım?

turna
29-03-2007, 11:43
Tekirdağ kapakları mavi pek iş yapacağını zannetmiyorum,birde uçuk gri kapaklar var ben onları kullanıyorum çok memnunum.

Emre
29-03-2007, 11:47
mehmet abicim hemen kapak arayışlarına başlıyorum :D farklı renklerde bende yapıcam peki abi sen tatlı suda mı kullanıyosun bunları yoksa denizdemi???

Uzm.Dr.Rastgele
30-03-2007, 10:49
Emre kardeşim,özel mesajını aldım.Aşağıdaki sitemiz linkine tıklarsan sanırım istediğin bilgilere ulaşabilirsin.Şimdiden rastgelsin diyorum....

Emre
31-03-2007, 01:28
abicim konuyla ilgilendiğin sana teşekkür ederim...yardımların için sağol.....

misina
21-11-2007, 18:25
bunu mutlaka denemem lazım . teşekkürler bilgiler için...

kaptan_ı derya
14-01-2008, 10:32
arkadaşlar bu tuzlu suda pek iş yapmaz benım görüşüm tuzlu suda bununla yakalıyacagın ahtapot hayvanı güzel cezbeder

kaptan_ı derya
14-01-2008, 10:35
birde tüm sitedeki arkadşlara bir sorum olucak yakın zamanda polyester bı tekne alıcam motoru için çok fazla imkanım yok neler önerirsiniz

mufi
14-01-2008, 17:49
birde tüm sitedeki arkadşlara bir sorum olucak yakın zamanda polyester bı tekne alıcam motoru için çok fazla imkanım yok neler önerirsiniz

Derya kardeşim imza ayarlarınıda yaparsan sana ismin ve yaşına a uygun hitab ederiz.. benim sana tavsiyem motor alma durumun olmıyacaksa fiber tekne ile denize açılmanı tavsiye etmem benim başımdan çok hadiseler geçti
eger motor alacaksan BG / tekne boyunun metre başına 1 oranı olsun yani 4,50 tekneye 5 bg den aza alma 7 m.tekneye en az 7 bg. vs.
aslından teknenin katalogunda firma uygun motor BG aralıgını belirtir ama en düşük BG olanını tavsiye etemem. mesela 7/15 arası derse sen 9,9 al ..gibi.... gün gelir ani hava patlar çok çabuk dönmen gerekir.. Allah korusun berbat olaylar çıkabilir..

kaptan_ı derya
15-01-2008, 14:05
muvaffak abi dedıklerın hepsı katılıyorum bende keçi bi peder var 6 m ebatlarında ahsap bi teknemiz vardı 2 sene öncesıne kadar lombardini de motoru vardı ıkımızde çok meraklısız denizin balıgın ama dinlemedi benı sattı cok dıl döktum bakamadık bende kafama koydum o yuzden ağaç istemiyorum fıber bı tekne alıcam amma velakın sormak ıstedıgım ıkıncı el motor almam mantıklı olurmu benım için cok hız önemlı deıl ama dedıgın gıbıde hava patladıgı zaman da benı idare etmelı fikir ve görüsleri bekliyorum muvaffak abi saygılarımla

kaptan_ı derya
15-01-2008, 14:09
arkadaşlar benım gorusumbu tuzlu suda iyi iş yapmaz ancak ahtapotu guzel cezbeder ve ahtapot iyi saldırır derim... ama çok mantıklı bi icat

halim20
03-03-2008, 14:53
Anıl kardeşim inşallah aradığın gibi bir motor ve tekne bulursun..
Birde sakın yanlış anlama sen, yaşca benden bayağı küçüksün o yüzden bir abin söylüyorum.. baban için "çok inatçı" deseydin daha şık olacaktı..

CALEMITY
17-11-2009, 19:53
bravo kardeşim,yaratıcılığınız süper

serhatengin
28-01-2011, 07:18
deneyenler varmı iş yapmışmı

Ardaaren
03-09-2012, 11:37
Sağol çok işe yaradı