PDA

Tüm Versiyonu Göster : Aliağa kuzuları..

Lethe
08-11-2006, 20:00
bayramdaki küçükkuyu maceram hezimetle bitmişti.çanakkale ye kadar gitmeme rağmen iki çinekop,1 ahtapot tutabilmiştim sadece.(tahminimden çok daha az fırsat bulabildim avlanmaya :( )babam ise bugün yapacağını yapmış ve aliağadan bu ufak!lıkları yakalamış.tartmadık ama çipura ve antenli gayet güzel(daha ne olsun)tabi ki o sırada ben çalışıyor idim...
bu arada duyduğuma göre her yerde çipura akını varmış,hafta sonu gelsin körfezdan eylemlerime devam!

katiti
08-11-2006, 21:07
Tebrikler, afiyet olsun...

Süleyman Abi görüyor musun? :D :D...

sbasaran
09-11-2006, 06:40
bir günlük avda 62 adet (ortalama 350 gr'lık) çupraların, bir gecede 102 adet lüferin ve yaz aylarında siteye koyduğum levreklerin yanında ufak tefek resimleri koymak istemiyorum siteye. benim siteye koyabileceğim resimlerim hep kendi rekorlarım olmak zorunda.
herkese RASTGELSİN.

sbasaran
09-11-2006, 06:53
bayramdaki küçükkuyu maceram hezimetle bitmişti.çanakkale ye kadar gitmeme rağmen iki çinekop,1 ahtapot tutabilmiştim sadece.(tahminimden çok daha az fırsat bulabildim avlanmaya :( )babam ise bugün yapacağını yapmış ve aliağadan bu ufak!lıkları yakalamış.tartmadık ama çipura ve antenli gayet güzel(daha ne olsun)tabi ki o sırada ben çalışıyor idim...
bu arada duyduğuma göre her yerde çipura akını varmış,hafta sonu gelsin körfezdan eylemlerime devam!
ulaş baban hangi tekneyle çıkıyor. (tanıyormuyum diye soruyorum).

Uzm.Dr.Rastgele
09-11-2006, 06:54
Ulaş gayet güzel bir av olmuş.Abisi tam sofralık bunlar.:D

erhan
09-11-2006, 07:22
Ulaş afiyet olsun pek güzeller maşallah.

aganta borina borinata
09-11-2006, 08:59
ellerine sağlık ulaş...

rastgelsin...

Lethe
09-11-2006, 19:50
ulaş baban hangi tekneyle çıkıyor. (tanıyormuyum diye soruyorum).
valla bilmiyorum çünki ilk defa gitmiş o tekne ile.(sordum, o da hatırlamıyormuş ismini)genelde e.foca da çıkıyoruz zaten fırsat buldukça.