PDA

Tüm Versiyonu Göster : turna avı için bilgi talebi.....

kırımlı
13-11-2006, 14:31
dostlar turna avında ne kullanılır.gölün hangi kısımlarında olur.kancaya ne takılır bana kısa bir bilgi verebilirseniz memnun olurum.

Taygun KOCABIYIK
13-11-2006, 16:46
tatlı su avına taşıdım Abdülhamit abi
Ayrıca arama yaparsan bilgi bulabilirsin bu konuyla ilgili

kırımlı
14-11-2006, 12:06
tago kardeşim çok teşekkür ederim ..internette var sürü ile bilgi ama ben dostlarımdan bilgi almayı yegledim .tekrardan teşekkürler...

Taygun KOCABIYIK
14-11-2006, 12:28
tago kardeşim çok teşekkür ederim ..internette var sürü ile bilgi ama ben dostlarımdan bilgi almayı yegledim .tekrardan teşekkürler...
Abdülhamit abi yanlış anladın sitemizde mevcut bulunan arama kısından arama yaparsan sitemizde daha önceden bu konuyla ilgili yazılmış bilgilere ulaşabilirsin :)
[Only Registered Users Can See Links]
adres budur
Kolay gelsin

emrecan
17-11-2006, 23:18
biri turna mı dedi:D abicim canlı yem kullanırsın gümüş ama işin en zevkli yanı at ck tir sana tavsiyem mepss rapala sasssy cleo bunların turncu ve beyaz renkleri celeoda gümüş rednk cok güzel iş yapar.........:D:D:D

turna
18-11-2006, 20:38
Canlı yemden şaşmamak en güzeli,bulamassan kaşık derim.

emrecan
01-12-2006, 20:47
Canlı yemden şaşmamak en güzeli,bulamassan kaşık derim.

abi canlı yem garantidir ama at cek olayının üstüne tanımam maksat et olmayınca zevk olunca tek gecerim.......:D:D:D:D

emrecan
10-02-2007, 11:07
[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

buda sassy üzerinde bir deneme:D

[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

Taygun KOCABIYIK
10-02-2007, 21:53
Bunun bir benzerini sanırım Selim abi eklemişti güzel sistem denizede adapte edilebilir sanırım.

balıkcı
10-02-2007, 23:11
Bunun bir benzerini sanırım Selim abi eklemişti güzel sistem denizede adapte edilebilir sanırım.
Evet taygun,yanlız emrecanın göstermiş olduğu sistem ölü balık için,silikon balığa bu şekilde olan bir sistemi takmak zor,V gibi olan kısımı düz yaparak silikon balıkta kulanabiliriz...

emrecan
11-02-2007, 00:25
V gibi olan kısımı düz yaparak silikon balıkta kulanabiliriz...

abi bu sistemi silikon balıkta kullanmak yemin aksiyonunu bozar :deli: :deli:

ölü balık için ideal:D :D

balıkcı
11-02-2007, 09:08
abi bu sistemi silikon balıkta kullanmak yemin aksiyonunu bozar :deli: :deli:

ölü balık için ideal:D :D
Emrecan öndeki kurşunu resimde görüldüğü gibi ağır olan kısmının alt tarafa takarsan silikon balığın aksionu düzelecektir,gerçi turna aksion falan dinlemez yüzen bir cisim olsun yeter(turna her zaman aç olduğu için atlamaz yeme,bazen kendi revirinde dolaşan her cisme saldırır)bu tırnak içindeki yazının bilgisi bana ait değil,büyük turna ustalarından duyduğum söyleyiş.