PDA

Tüm Versiyonu Göster : Ildiri-ÇeŞme

yaper
23-11-2006, 09:05
siteye uzun zamandır üye olmama rağmen ilk mesajımdır.arkadaşlar ne yapın edin çeşme-ıldırıya gidin.1 av gününde tek başıma 13 parça çipura aldım gerisini sizler tahmin edin ve bi özellik ben daha balık avına yeni merak saranlardanım.daha doğrusu tekneden avlanmak için.şu aralar ıldırı kaynıyo.Bu arada fotoğraf falan eklemeyi bilmediğim için malesef telefonda kayıtlı duruyor,ve sizlere yollayamıyorum.hepinize saygılar.

Alparsbeğ
23-11-2006, 11:41
Azizim Merhaba, Oncelikle imza kismini doldurabilirsen memnun olur size hitabımızda da hata etmemiş oluruz.
Bilgi be öneri icin tesekkurler, ben gecen hafta orda ıldırı ve gerence de idik, bir çipuradan baska bir sey çıkmadı.
Hangi yontemle avlandigini soyler isen daha fazla yardım olabilirsin.
Bu arada, yazın il aramıza hoş geldin, daha fazla paylaşımlar dileği ile

ışık ve sevgi ile kalın

Uzm.Dr.Rastgele
23-11-2006, 12:31
Yaper adlı arkadaşım sen ne diyon....vallahi ağzından bal akıyor....Yanlış anlamadıysam geçen hafta yani 18-19 kasım 2006 tarihleri arası için mi konuşuyorsun...Biraz ayrıntı ve bilgi lütfen....:D :D

yaper
24-11-2006, 12:09
imza kısmına adımı yazdım herhalde yanlış bişey yapmamışımdır.inşallah yani.dedimya arkadaşlar ben daha yani balık avına merak saldım.26.11.2006 tarihinde tekrar ıldırı'dayım inşallah 18.11.2006 tarihindeki kadar başarılı bir av olur.kullandığım oltada kardeşim tarafından hazırlanmış 3 iğneli ve en ucunda 100 gr.kurşunu olan 40'lık misinadan (sordumda ordan kalınlığını biliyorum.)oluşan bi olta,yem olarakta ben mamun kullandım bütün gün.başka yemler vardı sülünes,kalamar vs.ama gerek görmedim açıkcası,Bide ne yapıp ne edip fotoğraflarıda sizlerle paylaşacağım.şimdilik hoşçakalın.saygılarımla,

mustafakasim
24-11-2006, 15:09
şenol kardeş ıldırın neresinden biraz ayrıntı verirsen seviniriz.balıkların resimlerinide görmek isteriz

yaper
24-11-2006, 15:20
mustafa kasım arkadaşım,ıldırıda mesut kaptan var,yada oğlu tamer.bu kişilerle dialog kurabilirsen.orkinos çifliklerinin dibine bağlanıp yaklaşık 55 m.derinlikten çekildi.fotoğraflar mutlaka gelecek.