PDA

Tüm Versiyonu Göster : Özel bölümle ilgili

muhabbetci
23-10-2005, 02:03
İmbat kardeş; özel bölüme girmek için 100 mesaj çok.Lüzumsuz mesaj kirliliğine neden olur gibime geliyor.Daha sonra bu mesajları silmek,kontrol etmek,kilitlemek senin işin zor.Çok zor olur.(Ben kolay, iş yapan sazan yemi tarifi yapıcaktım ama neyse)

Taygun KOCABIYIK
23-10-2005, 02:13
Öncelikle ismim taygun tanıştığımıza gerçekten sevindim.
Bu özel bölümde şu an 1 başlık bile yok emin olabilirsiniz.
mesaj kirliliği olucağını sanmıyorum olursada temizleriz görevimiz bu.
Şimdi sizin çok özel bildiğiniz bir şey olsa bunu paylaştınız diyelim. O yazıyı ziyaretçiler bile görür ama özel bölümde sadece dostlarınız öğrenir en fazla dostlarınızında dostları öğrenir. 10000 kişi biliceğine 100 kişi bilsin daha iyi değil mi??

Bir Dost
23-10-2005, 03:28
merhaba muhabbetci sanırım taygun haklı bilgi hırsızlığı başka bir şekilde engellenemez ayrıca şu kolay iş yapan sazan yemi tarifi nasıl yapılır bizimle paylaşırmısın??

muhabbetci
25-10-2005, 01:30
Yazmış olduğunuz cevaplara bende katılıyorum, ama hala 100 mesaj çok gibi geliyor. Mutlaka bazı bilgilerin daimi ve siteye katkısı bulunanların arasında paylaşılması gerekir.Sazan yemi tarifinide 95 mesaj sonra mutlaka yazıcam.
( benim tarafımdan yapılmış denenmiş iş yapar değişik bir yem) Benim şimdi 95 mesaj daha yazmam gerekiyor bana müsade. :D

Taygun KOCABIYIK
25-10-2005, 01:47
Yazmış olduğunuz cevaplara bende katılıyorum, ama hala 100 mesaj çok gibi geliyor. Mutlaka bazı bilgilerin daimi ve siteye katkısı bulunanların arasında paylaşılması gerekir.Sazan yemi tarifinide 95 mesaj sonra mutlaka yazıcam.
( benim tarafımdan yapılmış denenmiş iş yapar değişik bir yem) Benim şimdi 95 mesaj daha yazmam gerekiyor bana müsade. :D
yok yok sadece 90 mesaj kalmış :)
çok gibi görünsede kişilerin samimiyetine emin olmak için bu gerekli gibi geliyor bize. Anlayışla karşıladığınız için teşekkür ederim.

Bir Dost
01-11-2005, 10:34
zaman su gibi geçiyor bak üstad 60 tane kalmış bizde merakla yazacaklarını bekliyoruz (şu yemle ilgili)

levrek
01-11-2005, 17:55
Öncelikle ismim taygun tanıştığımıza gerçekten sevindim.
Bu özel bölümde şu an 1 başlık bile yok emin olabilirsiniz.
mesaj kirliliği olucağını sanmıyorum olursada temizleriz görevimiz bu.
Şimdi sizin çok özel bildiğiniz bir şey olsa bunu paylaştınız diyelim. O yazıyı ziyaretçiler bile görür ama özel bölümde sadece dostlarınız öğrenir en fazla dostlarınızında dostları öğrenir. 10000 kişi biliceğine 100 kişi bilsin daha iyi değil mi??
Peki,
benim merak ettiğim konu da, o zaman forum a ne tip bilgiler yazacağımız,yani bunları derecenlendirmemiz mi gerekiyor,1.dereceden-2. dereceden gibi

levrek
01-11-2005, 17:57
Arkadaşlar, bence bilginin çeşiti olmaz,bilgi ancak yansıtıldığı-paylaşıldığı takdirde bilgi olur,benim düşüncem tabiki,sevgilerimle