PDA

Tüm Versiyonu Göster : deneme (fotograf)

varior
13-12-2006, 22:32
bu bir deneme mesajıdır..:)
fotograf ekleme konusunu pek beceremediğimden ve bilgisayarımdaki program eksikliklerinden ötürü deneme yapmak zorunda kaldım..

katiti
14-12-2006, 08:08
Fotoğraf ekleme denemesi gayet başarılı :). bu arada ilk fotoğrafta alttaki balık lagos mu? Tam göremedim de...

Güven ÖZYELDAN
14-12-2006, 08:31
gayet başarılı olmuş savaş umarım kova doluykende bu tür denemelere devam edersin....

Taygun KOCABIYIK
14-12-2006, 16:01
Denemede avda gayet başarılı tebrikler :)

mercan
14-12-2006, 16:20
tekrar denemen dileği ile başarılar.

by_tiger
14-12-2006, 21:24
kardeşim başarılarının devamı dileğiyle... rast gelsinnnnn

varior
14-12-2006, 21:55
Fotoğraf ekleme denemesi gayet başarılı :). bu arada ilk fotoğrafta alttaki balık lagos mu? Tam göremedim de...

aslında ben direk fotograf görünsün şeklinde olmasını istedim ama dosya halınde geldi.. :soru:
bu arada Mert balığı sormuşsun ewet lagos, kaya lagosu... benim sürekli avlandığım bir kayalık bölge var, her çeşit balık çıkıyor.. (sazan çıkmaz tabi :D ) mırmır,karagöz,levrek,kaya lagosu, mennuri,gümüş,sargoz,çupra vs. vs vs... ister tahtalı el oltası ile ister lanset (rat) ile at-çek yoluyla.. hayatımda o bölğeye bir kez ağ attım (iki kefal bir çupra çıktı) ama hiç zevk almadım nedense, oltada yada makinede balığın çekimi kadar müthiş bir zevk yok benim için..
bundan sonra gittiğim balıkların av raporunu resimleyip koymaya çalışacağım.. :artist:

katiti
14-12-2006, 22:02
Teşekkürler, doğru görmüşüm demek.

Bu arada resimleri her mesaja bir tane olacak şekilde eklersen ancak açılarak görünür. Bir resmi geçtiği anda dosya olarak görünüyor maalesef...

varior
14-12-2006, 22:15
anladıııııııııııııımmm... süpersin.. çok teşekkürler...

aganta borina borinata
15-12-2006, 08:32
savaş "mennuri" hangi balık..ben bilemedim onu...

rastgelsin...

varior
15-12-2006, 11:13
savaş "mennuri" hangi balık..ben bilemedim onu...

rastgelsin...

haklısın Doğan, o yöredekiler mennuri diyolar, onun için öyle yazmışım.. Ama bildiğimiz melanur (melanury) :)
gerçi çok küçük çıkıyor, biz genelde denize geri atıyoruz ama bidahaki sefer resimlemeye çalışırım, bakalım doğru mu?? :)

aganta borina borinata
15-12-2006, 11:16
sanırım arapça bi isim..melanur ya da melanor dendiği doğru ama kıyıdan yakalayamadım hiç...sevdiğim bi balık tekneden yerine gelirsen çifter çifter çekersin o balığı...

rastgelsin...

varior
15-12-2006, 11:27
sanırım arapça bi isim..melanur ya da melanor dendiği doğru ama kıyıdan yakalayamadım hiç...sevdiğim bi balık tekneden yerine gelirsen çifter çifter çekersin o balığı...

rastgelsin...

geçen yıl kayıkla açıldık sabah 5:00 de çıktık saat 10:00 da geldik ama ben kusmamak için kendimi zor tuttum.. :) yani beni deniz tutuyor.. :D hap almayıda akıl edemedim..

aganta borina borinata
15-12-2006, 13:47
geçen yıl kayıkla açıldık sabah 5:00 de çıktık saat 10:00 da geldik ama ben kusmamak için kendimi zor tuttum.. :) yani beni deniz tutuyor.. :D hap almayıda akıl edemedim..

karataş, tuzla ve çevresi genelde hep dalgalıdır...mutlaka tedbir alınmalı...yoksa safrayı balıklara kaptırırsın vallahi:D ...

rastgelsin...