PDA

Tüm Versiyonu Göster : Onur abimin mırmırı

Taygun KOCABIYIK
26-12-2006, 10:06
[Only Registered Users Can See Links]

giritli
26-12-2006, 10:53
Tagocum ellerin dert görmesin kardeşiiim...Sanatının önünde bir kere daha saygıyla eğiliyorum...Mırmırı biraz haşin çekmişim gibi görünüyor ama bunun iki nedeni var:
1) Ön taraf çok kayalık olduğu için taktırmamak adına balığa birazcık surf yaptırdım:)
2) Eh biraz da heyecan yapmış olabilirim dabiykiiiiii....:D

Uzm.Dr.Rastgele
26-12-2006, 10:54
Misinaların karışsın, takımların kopsun Onurrrrrrrrrrrrrrrrr:D Çatlattın bizi vallahi.....:P

giritli
26-12-2006, 11:04
Abi ben daha ne diyim kiiii...Yılların acısını çıkarıyorum denizden...Nazar etmeyin nolur,çalışın sizin de olur:D :D :D...deeeermiişiiiim...

katiti
26-12-2006, 11:16
Çalışıcam ben çalışıcam, mideye mideye çalışıcam bekle sen :D :D :D...

aganta borina borinata
26-12-2006, 11:16
ya onur...kardeş...o nasıl balık çekmektir öyle:deli: ...bi karış suda balık vurgun yiyecekmiş wallahi:deli: ...oldu olacak vursaydın kamışı sırtına daya doğru koşsaydın yahu:D ... takım gördüğüm kadarıyla tek iğneliydi...balık yakalanınca kolay kolay takılmazdı o...şöyle dadına vara vara çekmemişşsin balığı...balık balıklığından utanmıştır valla...hatta hayvan hakları mahkemesine bile gidebilir...suçun sabit temyizle bile kurtulamazsın wallahi:D ...

balığı bu şekilde çekişin benden geçer not alamadı onu deyim ben sana...:dans:

rastgelsin...

ha unutmadan gene rapid...arkadaşlar rapidden indirmek için belirli bi süre geçmemişse bağlantıyı açıp kapamak zorunda kalıyorum...bu da hoş olmuyor hani...

giritli
26-12-2006, 11:19
Doğanım doğru söylüyorsun ama gökseller bir önceki hafta çekerken takılması nedeniyle balığı suda bıraktıklarını söyleyince korktum açıkçası...Yoksa her merada balığı öyle çekmiyorum lütfen yani....

katiti
26-12-2006, 11:21
Doğan sen dua et bağlantıyı açıp kapatabiliyorsun. Bende o da yok, mecburen bekliyorum :(...

giritli
26-12-2006, 11:29
Çalışıcam ben çalışıcam, mideye mideye çalışıcam bekle sen :D :D :D...
Tamam abicim hepinizin kum torbası olmaya namzetim ama nolur bana kızmayın...eheeheehe:dans:
Yakında harbiden de kimse benimle balığa malığa çıkmak istemicek sanırım....:( :( :(

katiti
26-12-2006, 13:55
Tamam abicim hepinizin kum torbası olmaya namzetim ama nolur bana kızmayın...eheeheehe:dans:
Yakında harbiden de kimse benimle balığa malığa çıkmak istemicek sanırım....:( :( :(

Kardeşim ayıp ettin, her ne kadar senin yanında balık yakalayamasak da muhabbetin yeter be :D...

giritli
26-12-2006, 14:01
Mertcim,eskiden bu balık işini çok ciddiye alıp hırs yapardım ama sizlerle tanıştıktan sonra gerçekten balık tutmaktan çok sizlerle muhabbet edebilmek için geliyorum inan buna...Sanırım benim en büyük şansım sizler gibi dostlar edinmek oldu kardeşim...:)

katiti
26-12-2006, 14:04
Karşılıklı kardeşim karşılıklı :)...

gokseldbuga
26-12-2006, 14:51
Taygunum direktörüm Sinan Çetinim, editlenese len video yaparken , aleme rezil olduk , insan bir diiit ler küfürü

igmsva
26-12-2006, 20:46
yaaa arkadaşlar onura bi kurşun döktürelim.valla nazar değdireceksiniz

varior
26-12-2006, 22:15
Onur abicim, eline sağlık umarım her avın böyle olur... :) Yalnız video görüntülerinde balığı çekerken pek göremedim, dışarı çıktıktan sonra gördüm.. Sanki 20 metre atletizm koşuyordu.. :D çok güzel bir anı olmuş...

giritli
27-12-2006, 10:22
yaaa arkadaşlar onura bi kurşun döktürelim.valla nazar değdireceksiniz
Haklısın valla ilker abicim...Kurşunum bol allahtan, bu hafta kesin döktürücem abi(kaç gr yeter acaba:D )...Ondan sonra "değmesin yağlıııı boyaaaa"...;)

giritli
27-12-2006, 10:29
Onur abicim, eline sağlık umarım her avın böyle olur... :) Yalnız video görüntülerinde balığı çekerken pek göremedim, dışarı çıktıktan sonra gördüm.. Sanki 20 metre atletizm koşuyordu.. :D çok güzel bir anı olmuş...
Hakkaten öyle oldu...Hatta suyun içindeki çıkıntılı taşların orda birara engelli koşu da yaptırdım...Yani tam bir detlanton mu diyorlar,işte ondan yaptırdım balığa...Benim tuttuğum balık hımbıl olsursa yemem kardeşim:D ...Sen birde evde neler ettiğimi görsen...:'(

Lethe
27-12-2006, 10:55
merhaba.
video inene kadar yorumları okudum da hakkaten de hızlıymış :D
güzel balık gerçekten.tebrikler Onur abi..:)

giritli
27-12-2006, 11:15
merhaba.
video inene kadar yorumları okudum da hakkaten de hızlıymış :D
güzel balık gerçekten.tebrikler Onur abi..:)
Sağol ulaşcım,darısı başına...balık hızlı ama ben daha hızlıyım:D ...

Taygun KOCABIYIK
27-12-2006, 16:54
Sağol ulaşcım,darısı başına...balık hızlı ama ben daha hızlıyım:D ...
Ben şahidim vallaha hızlı :D

gokseldbuga
29-12-2006, 12:59
Onur doğrusunu yaptı, hızlı zıplata zıplata çekmesi lazımdı fakat hakkaten çok hızlı olmuş yaw, eğer kurşun takılıp ta o hızla misina kopsaydı heralde atardık kendisini denize.