PDA

Tüm Versiyonu Göster : Fethiye'de bu mevsimde ne avlanır ?

silver1701
26-12-2006, 14:59
Herkese selamlar..

Arkadaslar Foruma yeni uye oldum..

bayram tatilini fethiyede gecirecegim.. son zamanlarda da balik tutma sevdasina kapildim.. Bu mevsimde fethiye de kiyidan hangi tur baliklari nasil avlayabilirim? Yardimci olursaniz cok sevinirim..

igmsva
26-12-2006, 20:35
sevgili silver1701 öncelikle aramıza hoş geldiniz.forumumuz kuralları gereği ve bizim size daha rahat hitap edbilmemiz açısından öncelikle imza hanenizi doldurmanızı önereceğim. rastgele

aganta borina borinata
27-12-2006, 07:26
silver1701 !

[Only Registered Users Can See Links]

bu linkten avlayabileceğiniz balıkların listesi var...avlanacağını zamana uygun olan balıkların içerisinden balıklara bakabilirsiniz...ve deniz balıkları bölümünden balık hakkında bilgi edinebilirsiniz...

avlayabileceğiniz balıkları anlatmaya çalışırsak oldukça uzun soluklu yazılar olacak...istediğiniz bilgileri alamazsanız çemberi daraltarak soracağınız her konuda elimizden geldiğince yardımcı olmak isteriz...

ilker bey in uyarısını dikkate alınız lütfen...

rastgelsin...

silver1701
27-12-2006, 08:27
tesekkur ederim. Sanirim imza kismina ad soyad bulundugum il ve dogum tarihimi yazmam yeterli... Gorusmek dilegiyle..

aganta
27-12-2006, 10:38
Murat bey bende bayram tatili için memkeketime denizli'ye gideceğim eğer burada kalsaydım size klavuzluk ederdim.Başka sefere inşallah ama son dönemlerde en iyi balık yapan yer Ölüdeniz buralarda, ;)

silver1701
27-12-2006, 10:49
selam ozgur...

Nazik teklifin icin tesekkur ederim.. Bu mevsimde orada hangi baliklar cikar?

hanter99
21-06-2012, 09:54
Öncelikle saygılar,sevgiler ..:)
Fethiyedeyim katrancıda ne avlanır ?Ve çipura avında hangi yemi kullanmalıyım ?

Yardımcı olursanız sevinirim :)