PDA

Tüm Versiyonu Göster : Bu gece Levrek

Yırtık
27-12-2006, 16:14
Selem Arkadaşlarrr Bu gece 12 de gidiyorummm Sahte balıkla levreke. bakalım bu geceki avım geçen haftadaki gibi bereketli olacak mı ama hava tam istediğim gibi hava lodosa donuyor Poyraz dan .lodosa hava dönüşünde genelde avcılık bereketli oluyor fakat hava çok soğuk - nin altında inşallah sabahı yaparız.... Giderken erzaklarımızı hazırlayıp yanımıza tayışıyabileceğimiz kadar meşe odunu mangal kömürü alacam motor nekadar alırsa. Bizim avlaklarımıza araba ile gitmek mumkun değil sadece motor geçiyor patikalardan dağdan tepeden . sabah raporları burdan veririm

gokseldbuga
27-12-2006, 16:23
rastgelsin sepetin dolsun kardesim

CaTSiLeNcE
27-12-2006, 17:49
Yalçın havalar gerçekten azıttı :) dikkat edin kendinize güzel muhabbetler bereketli avlar size..

Uzm.Dr.Rastgele
27-12-2006, 18:33
Yalçın kardeşim hava gerçekten çok soğuk,dayanılacak gibi değil.Cesaretiniz için sizi kutluyorum.Allah inşallah emeğinizi boşa çıkarmaz ve sizleri nasiplendirir ve boş dönmezsiniz.Sabırsızlıkla sizlerden gelecek haberleri bekliyorum.Çünkü bundan 3-4 sene öncesine kadar bende sizin kadar çılgındım......:D :D :D

balıkcı
27-12-2006, 18:46
Rastgelsin yalçın inşallah istediğin balıkları alırsın.

aganta borina borinata
28-12-2006, 07:24
umarım dayanabilmişsinizdir...ülkemizde adana kışı en rahat geçiren şehirlerden biri olmasına karşın sabah saat 6 da - 5,5 dereceydi...

rastgelsin...

ramazanuçar
28-12-2006, 07:27
av raporunuzu sabırsızlıkla bekliyoruz.inşallah iyi bir av olmuştur...

sbasaran
28-12-2006, 07:32
demekki hava koşullarına aldırış etmeyen arkadaşlarda varmış benim gibi. şansın bol olur (olmuştur) inşallah. rastgelsin.

katiti
28-12-2006, 08:58
Rastgelsin (ya da rastgelmiştir inşallah :) ). Bu arada bir ara gece kullandığın sahtenin modelini resimlerini de ekleyebilirsen sevinirim...

Yırtık
28-12-2006, 09:46
[Only Registered Users Can See Links]
Rapor linkte Bugün işler yoğun tam detaylı yazmadım kusura bakmayın ama detaylı olarak anlatacammmm

aganta borina borinata
28-12-2006, 11:52
ben linkte konuyla ilgili bi rapor göremedim...sanırım ya link yanlış ya da mesaj sanal alemde kayboldu...link yanlışsa karşıma çıkar...

rastgelsin...

Yırtık
28-12-2006, 18:06
ben linkte konuyla ilgili bi rapor göremedim...sanırım ya link yanlış ya da mesaj sanal alemde kayboldu...link yanlışsa karşıma çıkar...

rastgelsin...

Evet haklısınyanlış link koymuşum. Şimdi düzelttim

tatlısuefendisi
25-04-2007, 08:18
Adanaliyiz Biz Günaydin Arkadaşlar

tatlısuefendisi
29-04-2007, 14:02
ne balıkyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

tatlısuefendisi
29-04-2007, 14:03
ne yenir beeeeeee hepsini yesemdoymam beeeeeee

Rauf
30-04-2007, 09:06
[Only Registered Users Can See Links]
Rapor linkte Bugün işler yoğun tam detaylı yazmadım kusura bakmayın ama detaylı olarak anlatacammmm

Size rast gelsin diyeyim de bu verdiğiniz linkteki ingilizce detayları nasıl anlayıpta takip ediceğiz acaba.

aganta borina borinata
30-04-2007, 11:06
Size rast gelsin diyeyim de bu verdiğiniz linkteki ingilizce detayları nasıl anlayıpta takip ediceğiz acaba.

rauf kaptan...link rastgelsin.com olarak verilmiş...sorun şu ki rastgelsin.org a geçtikten sonra yapılan yönlendirme kalkmış şu an...o yüzden linke tıklayınca adresi tanımadığı için bi host sayfası açılıyor...ciddiye alma...sorun şu ki eğer site içerisinden verilen tüm rastgelsin.com başlangıçlı linklerde de aynı yönlendirme problemi varsa ki sanırım vardır... rastgelsin.com başlangıçlı verilen tüm linklerde aynı sayfa yada benzeri alakasız bi sayfa açılacaktır... diğer mesajlardakileri kontrol etmedim ama sanırım yönetim bu sorunu çözebilir...

rastgelsin...

Rauf
30-04-2007, 15:26
İlgine teşekkür doğan sağ ol.