PDA

Tüm Versiyonu Göster : 07 ocak 2007 karaburun a devam

ADNAN
09-01-2007, 20:59
06 ocak 2007 tarihinde tekne avı ;karaburunda birlikte benimle olan mert ve tago ya teşekkür etmek istedim, iyi bir av olmadı belkide av bile olmadı diyebilirim ama yine de beraber olmaktan mutlu oldum.......;)

Taygun KOCABIYIK
09-01-2007, 21:27
[Only Registered Users Can See Links]
yaşlandın adnan abicim yaşlandıııııııın balıkta tutamıyon artık ne yapıcaz seninle bilmiyorum :D

katiti
09-01-2007, 21:28
Adnan Abi balık bahane, maksat muhabbet olsun. E bizde de muhabbet bol maşallah :D. Esas biz teşekkür ederiz...

giritli
10-01-2007, 07:37
Benim bir fikrim var...Abicim şu karaburun için birleşip bir sonar alsak diyorum;) ...Yani sadece karaburun için değil tabi...Nasılsa organizasyonların çoğunu birlikte gerçekleştiriyoruz...Hem bu sayede Tago da çapayı habire indirip-bindirmekten kurtulur:) ...Bir de aklımda kaldığı kadarıyla Adnan abi birşey demişti "5 yıldır geliyorum,aynı kerterizi 2 kere tutturamadım vallaha":D ...Hem de Adnan abim rahat eder,kerteriz derdinden kurtulur...

giritli
10-01-2007, 07:39
Adnan abicim bir de birşey sorucam...Abi müreni nasıl çektin abi yaaaa...Kösteği kestirmeden helal olsun valla...Biz Tagolarla sığacıkta 2 dip kıbrısı,1 normal köstek,1 elektrik kablosundan yapılmış takım yedirdik elemana:deli: ...hem de diz boyu suda ama alamadık mahlukatı vallaha...Tebrik ederim abi...

ADNAN
10-01-2007, 16:46
onur, müreni yakaladığım da hiç kıpırdamadığında onu ahtapot sandım yarı yola kadar hiç kıpırdamadı görüntüye girince şaşırdım kaldım sonradan göz göze geldik benden korktu:D :D gezmeye başladı işte o zaman zevk vermeye başladı tabi raketle aldık tekneye..

HALDUN YALIMLI
11-01-2007, 07:05
Benim bir fikrim var...Abicim şu karaburun için birleşip bir sonar alsak diyorum;) ...Yani sadece karaburun için değil tabi...Nasılsa organizasyonların çoğunu birlikte gerçekleştiriyoruz...Hem bu sayede Tago da çapayı habire indirip-bindirmekten kurtulur:) ...Bir de aklımda kaldığı kadarıyla Adnan abi birşey demişti "5 yıldır geliyorum,aynı kerterizi 2 kere tutturamadım vallaha":D ...Hem de Adnan abim rahat eder,kerteriz derdinden kurtulur...

Onur'cum karaburun için sonar monar yetmez abi balık kalmamış orada, her seferde aynı senaryo HÜSRAN. senin aklındada yanlış kalmış 5 yıl değil o 15 yıl oldu 15 :deli: :deli: :deli: :deli: :deli:

giritli
11-01-2007, 07:26
Olsun be abicim alalım biz yinede bir tane balık bulucu...Her yerde kullanırız...

giritli
11-01-2007, 07:28
onur, müreni yakaladığım da hiç kıpırdamadığında onu ahtapot sandım yarı yola kadar hiç kıpırdamadı görüntüye girince şaşırdım kaldım sonradan göz göze geldik benden korktu:D :D gezmeye başladı işte o zaman zevk vermeye başladı tabi raketle aldık tekneye..
Adnan abicim hiç fotoğraf çekmediniz mi...Valla müren tam fotoluk olurmuş...

katiti
11-01-2007, 09:04
Onur müreni saldıktan sonra aklımıza geldi fotoğraf olayı valla, biraz geç oldu yani :)...

giritli
11-01-2007, 09:48
Onur müreni saldıktan sonra aklımıza geldi fotoğraf olayı valla, biraz geç oldu yani :)...
Mertikom anlaşılan müren epeyce panik yaratmış teknede:D ...Kimse fotoğraf makinalarına davranamamış:D :D :D ...

katiti
11-01-2007, 11:40
Şşşşşşş açık etmeeee ;) ;) ;) :D :D :D...

igmsva
11-01-2007, 11:45
Şşşşşşş açık etmeeee ;) ;) ;) :D :D :D...
mertim valla korkutmuş bu müren sizi

Taygun KOCABIYIK
11-01-2007, 21:14
mertim valla korkutmuş bu müren sizi
Abicim inanki kepçedeyken bile tırstım kuyruğunu kepçenin sapına doladı namussuz tırsanzi olduk hepimiz saldık yoksa ben yerdim onu :D

igmsva
12-01-2007, 22:47
Abicim inanki kepçedeyken bile tırstım kuyruğunu kepçenin sapına doladı namussuz tırsanzi olduk hepimiz saldık yoksa ben yerdim onu :D
tago bırak denizden babam cıksa yerim ayaklarını.... sınavlarına calış bakim...... hıııııııııııııı......................:deli: :P