PDA

Tüm Versiyonu Göster : rapidshare den video

theimam35
11-01-2007, 18:44
arkadaşlar rapidshareden balık avı videosu indiriyorum winamptaki şarkıların hepsi siliniyor neden acaba:(

CaTSiLeNcE
11-01-2007, 19:06
turgay bey şarkıları liste olarak kayderseniz tekrar acabilirsiniz..Ben şuan winamp kullanmıyorum ama kullanan bir arkadaş yardımcı olacaktır sanırım..

theimam35
11-01-2007, 19:11
turgay bey şarkıları liste olarak kayderseniz tekrar acabilirsiniz..Ben şuan winamp kullanmıyorum ama kullanan bir arkadaş yardımcı olacaktır sanırım..
ilginize teşekkür ederim

katiti
11-01-2007, 19:49
Turgay Abi sanırım indirdiğin video dosyasını da winamp ile açıyorsun. O açma sırasında mevcut liste gider, yerine açmaya çalıştığın dosya gelir, bu normaldir. Ersen'in de dediği gibi şarkılarını liste olarak kaydedersen yeniden açman daha kolay olur. Alternatif olarak indirdiğin video dosyasına çift tıklamak yerine sağ tuş menüsünden "enqueue in winamp" seçeneği ile listeye atıp oradan çalma yoluna gidebilirsin. bu durumda video dosyası da sen,n diğer müzik dosyalarının arasında yerleşecektir...

theimam35
11-01-2007, 19:55
Turgay Abi sanırım indirdiğin video dosyasını da winamp ile açıyorsun. O açma sırasında mevcut liste gider, yerine açmaya çalıştığın dosya gelir, bu normaldir. Ersen'in de dediği gibi şarkılarını liste olarak kaydedersen yeniden açman daha kolay olur. Alternatif olarak indirdiğin video dosyasına çift tıklamak yerine sağ tuş menüsünden "enqueue in winamp" seçeneği ile listeye atıp oradan çalma yoluna gidebilirsin. bu durumda video dosyası da sen,n diğer müzik dosyalarının arasında yerleşecektir...
sağolasın mert hemen deniyorum

Taygun KOCABIYIK
11-01-2007, 21:31
Abi videoya sağ tıkladıktan sonra "medya player ile aç" seçeneğinide kullanabilirsin

aganta borina borinata
12-01-2007, 07:17
rapidshare demişken...arkadaşlar "rapget" adında bi program var...bu rapidshare ve benzeri sitelerden dosya indirimini daha pratik bi hela getiriyor...ancak şu anda sanırım rapidshare kod değişikliğine gitti o yüzden program şu anda rapid de çalışmıyor...programın adını yazıp türkçe sayfalarda taratırsanız daha net bilgilere ulaşabilirsiniz...

bu arada "youtube"dan video indirmek için basit bi öneri...biliyorsunuz ki youtube da bi download seçeneği yok...o yüzden ya bununla ilgili bi program kullanacaksınız ya da aşağıda yazdıklarımı uygulayabilirsiniz...

[Only Registered Users Can See Links]
linki açın aradığınız videoyu açınız...

linki farklı bi sayfada açın...

youtube dan izlediğiniz videonun linkini diğer linkteki hemen göreceğiniz ilgili bölüme yapıştırın ve indir komutu verin...bi kaç saniye sonra dosya bulunacak ve size indir (ve diğer komutlar) komutu çıkacak...indir komutu veriniz...gerisi klasik kaydetme yoludur...

video siteleri genelde videoların uzantılarını değiştirerek yayınlarlar...bu yüzden ilk bakışta dosya açılmayacak gibi görünür ama birlikte aç seçeneğiyle media playerlerin bi kısmı bunu açar bunlara windows media player de dahildir...ya da ilgili ve önerilen media playerleri netten temin edebilirsiniz...

rastgelsin...

Egeli
12-01-2007, 14:05
doğan bey bu tiyo için teşekkürler..
çok kullanışlı...

varior
15-01-2007, 21:18
you tube yada googledan video ındırmekve bilg. kayıt için ekteki bilgileri kullanabilirsiniz..

öncelikle aşağıdaki Downloader programını indirin..

1- öncelikle videonun linkini yazın.. (you tube işaretleyince otomatik geliyor)

2- boyutlar seçiliyor

3- kaydedeceğiniz yeri bulun

4- yükleme yapılıyor..

5- bu videoları açmak için *.flv uzantılı minicik bir programa ihtiyaç var bunuda download ettikten sonra gerisi izlemeye kalıyor..

varior
15-01-2007, 21:22
not : yukarda 2.resimdeki AVI alanını MPEG olarak değiştirin... :)

aganta borina borinata
16-01-2007, 08:41
ellerine sağlık savaş...oldukça açık anlarmışsın...

rastgelsin...

theimam35
16-01-2007, 18:57
kaç gündür rapid shareden video indirmeye çalışıyorum file not found yazıyor kafayı yiyecem arkadaşlar:'(

varior
16-01-2007, 20:25
link kaldırılmıştır muhtemelen... tüm videolarda yapıyorsa bilg. sorun vardır..

aganta borina borinata
17-01-2007, 06:51
kaç gündür rapid shareden video indirmeye çalışıyorum file not found yazıyor kafayı yiyecem arkadaşlar:'(

file not found: dosya bulunamadı...

indirmeye çalıştığınız dosya uzun süredir ilgi görmüyorsa rapidshare tarafından silinmiştir büyük bi olasılıkla...rapidshare ilgi görmeyen dosyaları, şirketler ve yönetimler tarafından tespit edilmiş illegal dosyaları linkinden kaldırır...

rastgelsin...

theimam35
17-01-2007, 20:15
arkadaşlar aynen dediğiniz gibi linkten kaldırılmış videolarla uğraşıyormuşum meğer:D