PDA

Tüm Versiyonu Göster : Hoşgeldin levrek

aserkansatı
29-10-2005, 21:47
Aramıza hoşgeldin levrek.Sırtı konusundaki bilgilerinin devamını bekliyoruz. :)

Bir Dost
29-10-2005, 22:42
sitemize hoşgeldiniz öncelikle verdiğin bu değerli bilgiler için sağol evet bilgilerini bizimle paylaşman dileğiyle hoşçakal iyi ki geldin iyi ki burdasın!!

levrek
31-10-2005, 14:17
Teşekkür ederim,fırsat buldukça yazmaya devam edeceğim,ilk etapta forumda yer almayan bir-iki konu ile başlayayım dedim,saygılarımla,rastgelsin

HALDUN YALIMLI
31-10-2005, 16:48
:D EROL ABİ aramıza hoşgeldin FARUK ABİ'yide enkısa zamanda aramızda görmek istiyoruz.Bizlerle paylaşacağınız değerli bilgi ve tecrübelerinizi bekiyoruz.

levrek
31-10-2005, 16:49
faruk a da forumun adresini yolladım ,eli kulağındadır üye olmak için ;)

nirvana
01-11-2005, 15:58
Erol kardeş hoşgeldin
sitenin senin ile çok zenginleşeceğine adım gibi eminim.Hele birde faruk katılırsa bu site isim yapar.Sağlıklı ve başarılı günler dilerim.

hunter2005
01-11-2005, 16:37
Erol kardeş hoşgeldin
sitenin senin ile çok zenginleşeceğine adım gibi eminim.Hele birde faruk katılırsa bu site isim yapar.Sağlıklı ve başarılı günler dilerim.
Merhaba Süleyman Kardeş
Sitenin zenginleşeceğini umut ederek sitenize gelmiş bulunmaktayım.Lütfen bilgileri paylaşırken insanlara düzgün bilgiler aktarılsın ve bunun sürekliliği sağlansın.Yoksa diğer bir sürü site gibi insanlar siteleri terk eder ve amacından uzaklaşmış olur.Sağlıklı ve başaralı ve bol tartışmalı,paylaşımlı günler dilerim.
FARUK ULUTÜRK

levrek
01-11-2005, 16:43
Faruk arkadaşıma tamamen katılıyorum,sonuçta, kimi nereye kadar kandırabiliriz ki,ayrıca boy-adet gibi komplekslerden uzak,gerçekçi ve paylaşımlı günler dileği ile ;)