PDA

Tüm Versiyonu Göster : KamiŞ Tutucu

igmsva
15-01-2007, 20:51
:artist: arkadaşlar; nette her kesin kolaylıkla kendi imkanları ile yapabileceği ve geliştirebileceği teknede vs. kamış tutucu buldum. umarım fikir verici olur. sevgiyle kalın.

eşref sürek
16-01-2007, 01:10
bunlardan kısıkta var fiyatıda 23 ile 27 ytl arası

Güven ÖZYELDAN
16-01-2007, 06:07
abicim adamlar herşeyi düşünüyor ve yapıyor kamışı tutturuyor yana bir düğme koyuyorsun makinayı sarıyor diğer düğmeye basıyorsun balığı cıkartıyor ve yemi tazeliyor tekrar suya takım giriyor vs vs vs bizde gitmeyelim bari bir düğmeye basıp tekne otomatik gidip avlansın değilmi bu teknoloji iyi güzel hoşta ben parmakta elde hissetmedimmi sesi nerede bunun keyfi....paylasımın için tesekkürler abicim ...güzel alet göbek yapıcaz göbek :D :D

aganta borina borinata
16-01-2007, 09:30
abicim adamlar herşeyi düşünüyor ve yapıyor kamışı tutturuyor yana bir düğme koyuyorsun makinayı sarıyor diğer düğmeye basıyorsun balığı cıkartıyor ve yemi tazeliyor tekrar suya takım giriyor vs vs vs bizde gitmeyelim bari bir düğmeye basıp tekne otomatik gidip avlansın değilmi bu teknoloji iyi güzel hoşta ben parmakta elde hissetmedimmi sesi nerede bunun keyfi....paylasımın için tesekkürler abicim ...güzel alet göbek yapıcaz göbek :D :D

yaptılar güven yaptılr...uçurtmayı verdiğim linkte bu üründe vardı..ben çok fantastik olduğunu düşünerek eklememiştim...:D

[Only Registered Users Can See Links]

[Only Registered Users Can See Links]

bu cengaver...hatta lokma yapıp yediriyordur vallahi...

ilker abi..paylaşım için teşekkürler...:D :D :P

CaTSiLeNcE
16-01-2007, 09:50
çok yakındır abi artık köpeklere git getir oğlum diyecez yakalayıp getirecek :D:D:D:D