PDA

Tüm Versiyonu Göster : komik bir şarkı

CaTSiLeNcE
17-01-2007, 10:22
sanırım İbrahim Tatlısesin "Yanlızım" şarkısı bakın ne hale gelmiş :) güzel bir vokal çalışması :D bu tür şeyleri koymamda bir sakınca yoktur umarım

[Only Registered Users Can See Links]

Güven ÖZYELDAN
17-01-2007, 14:40
ersen yanlış bilmiyorsam bu grup entruman kullanmadan kendi sesleriyle yorum yapan bir grup birkaç sene öncesi sertap erener'de bir sarkısında vokal yapmışlardı ve ben cok beğenmiştim seslendirmelerinden dolayı bu da güzel bir çalışma olmuş seslerini gerçekten cok iyi kullanıyorlar...teşekkürler.... arasıra tarz değiştirip kafayı dinlendirmek gerekiyor bu türden parçalarla....

CaTSiLeNcE
17-01-2007, 14:43
abi onlar olduğundan emin değilim ama sen araştırdın sanırım..gerçekten seslerin uyumu mükemmel..çok iyi çalışmışlar anlaşılan

CaTSiLeNcE
17-01-2007, 14:48
abi onlar değil sanırım..yanlış hatırlamıyorsam Belçikalıydı o grup.. bunlar Türk ..gerçekten seslerin uyumu mükemmel..çok iyi çalışmışlar anlaşılan

Güven ÖZYELDAN
17-01-2007, 14:59
araştırmadımda sadece kulak benzetmesi sanırım, ama işlerini yapmışlar kimlerse bravo...:helal:

giritli
17-01-2007, 15:03
Gençlik yıllarımda ben de sadece ağzımı kullanarak rap yapardım...vay be gençlik yıllarım depreşti bak şimdi...:'(

Güven ÖZYELDAN
17-01-2007, 15:09
azını kullanarak vay vay kardeşim ne cevher varmış sende be her uzuvda bin marifet:P :D :D

giritli
17-01-2007, 15:28
Estağfurullah Güvenciiiiim...uzuv öttürme konusunda senin üstüne tanımam hocam;) :D

Rauf
17-01-2007, 15:34
Ersen ben bu RapidShare sistemini calıştıramıyorum bana resimli bir kullanma şeması eklermisin .kusura bakma ingilizce yok bide acemilik salamlar

Taygun KOCABIYIK
17-01-2007, 15:35
Estağfurullah Güvenciiiiim...uzuv öttürme konusunda senin üstüne tanımam hocam;) :D
borozan gibi öttürüyor vallahi yunan adalarına mesaj yolluyor sanırsam karaburundan :D

Taygun KOCABIYIK
17-01-2007, 15:38
Ersen ben bu RapidShare sistemini calıştıramıyorum bana resimli bir kullanma şeması eklermisin .kusura bakma ingilizce yok bide acemilik salamlar
Buyur üstadım burda var yardım başlığı

CaTSiLeNcE
17-01-2007, 15:40
eywallah tago hemen imdadımıza yetiştin...

Rauf
17-01-2007, 20:09
Buyur üstadım burda var yardım başlığı

taygun teşekkürler ve tabiki ishak ustamada hürmetler.

aganta borina borinata
18-01-2007, 07:22
Gençlik yıllarımda ben de sadece ağzımı kullanarak rap yapardım...

ben hala ağzımı kullanarak türkü çığırabiliyorum...:D :D :D

rastgelsin...

giritli
18-01-2007, 07:30
ben hala ağzımı kullanarak türkü çığırabiliyorum...:D :D :D

rastgelsin...
Türkü çığırmanın yaşı olmuyor,hatta ilerleyen yaşlarda çığırmak daha bir makbul oluyor ama bu yaşta ağzınla rap yaptığın zaman hööööö gibisinden bakışlara maruz kalmak pek hoş olmuyor:oha: :D

aganta borina borinata
18-01-2007, 07:38
Türkü çığırmanın yaşı olmuyor,hatta ilerleyen yaşlarda çığırmak daha bir makbul oluyor ama bu yaşta ağzınla rap yaptığın zaman hööööö gibisinden bakışlara maruz kalmak pek hoş olmuyor:oha: :D

ne warmış bizim yaşımızda...çocuğuz daha biz...hadi bilemedin daha yeni yeni ergen oluyoruz...:D :D ...daha daha dersen genciz yaaaa....bundan öteyede gitmem:D ... walla onur sen daha şimdiden "bu yaşta" demeye başladıysan iki seneye kalmaz mahallenin çocuklarını bastonla kovalamaya başlarsın diyim ben sana:D ... çok cahit sıtkı gördüm seni canım...:D

rastgelsin...

katiti
18-01-2007, 09:30
ne warmış bizim yaşımızda...çocuğuz daha biz...hadi bilemedin daha yeni yeni ergen oluyoruz...:D :D ...daha daha dersen genciz yaaaa....bundan öteyede gitmem:D ... walla onur sen daha şimdiden "bu yaşta" demeye başladıysan iki seneye kalmaz mahallenin çocuklarını bastonla kovalamaya başlarsın diyim ben sana:D ... çok cahit sıtkı gördüm seni canım...:D

rastgelsin...

Ufal da cebime gir canım kardeşim :D :D :D :D :D....

ceza_4
10-09-2007, 22:00
bn onları biliyorum çokta seviyorum bu şarkıyı
grup vokaliz olarak biliyorum

necobey
11-09-2007, 19:30
link ölmüş:( ..............