PDA

Tüm Versiyonu Göster : 20ocak -ildir

gokseldbuga
21-01-2007, 16:03
Abime Pazar gidelim dememe rağmen ikimizin de sabirsizlığından Ctesi gittik. Körfezin balıklıova, içmeler tarafı nasıl da sakindi, biz de kendimizden emin, nasıl olsa Ildır korunaklı ya!
sabah hava güzel iken rüzarın dönmesi ile mücadelemiz başladı. oltalar karıştı , zaten zor bela yakaladığımız balıklar karışmış oltaların ucunda denizin üstüne çıkmış çırpınmakta, denize giriyorum , kaçiricağıma ıslanırım, üşüyorum, lanet bir bulut bir türlü güneşi bırakmıyor, güneş nereye bulut oraya...
Ucuz etin yahnisi hesabi yeni aldığım makinanın sarma kolu çıkıyor , gün boyu tek hasılatım olan kokar çipurasını elle çekiyorum.
fazla söze ne hacet, bakın bakalım aşağıdaki adresten izleyebilecekmisiniz, yoksa başka bir yere yükleyeyim

[Only Registered Users Can See Links]

varior
21-01-2007, 16:21
Hayırlısı olsun Göksel, balıklar çok güzel... Bak biz gidemedik bile evde geçirdik koca günü.. Birde gerçekten denize girmişsin sen yaaa.. Helal olsun valla.. :) Bu arada manzara resimlerine ve sunuma bayıldım, çok güzel çekmişsin... Eline sağlık..

Taygun KOCABIYIK
21-01-2007, 16:47
Göksel abi yine çupra var vallahi çatladım 2 haftadır evde haftaya inşallah birlikte tutarız çupraları :D (zorla kendimi davet ettirdim ya helal olsun bana :D)
Nadir abime selamlar

gokseldbuga
21-01-2007, 18:06
her zaman yerin hazır Tayguncum

Uzm.Dr.Rastgele
21-01-2007, 18:49
Göksel'im slayt gösteri tarzındaki sunumuna bayıldım.Ellerine sağlık çok güzel olmuş.Maşallah 2 adet çuprayı ve ''Kokar çupraları''ndan da bir iki adet almışsınız.Umarım güzel bir gün geçirmişsinizdir.Ha bu arada yeni öğrendiğim bir şey sizlerle paylaşayım.Hani herkezin beğenmediği Hanos'lar var ya;Yani bizim ''Kokar çupraları'',onların bir adıda derin suda balık yokluğunda ''İtalyan Barbunu'' imiş...Çeşmede tekneciler düzgün bir şey tutamadıklarında bu İtalyan barbunlarına pek itibar gösterirlermiş.:D .....

Taygun KOCABIYIK
21-01-2007, 18:52
İshak abicim sen iğdelere çiçek açtıramadın gitti ama çupra tutuyor işte Göksel abicim çatır çatır :D kaşıntı durumları artıyor bu resimler yüzünden sanırım sendede durum aynıdır :D

levrek
21-01-2007, 22:51
Hayallah Gökselcim,neler gelmiş başınıza neler,neyseki bu yorucu gününüz ,akşamleyin av dönüşünde tatlı bir yorgunlukla geçmiştir,sevgilerimle

katiti
22-01-2007, 13:47
Göksel en azından bu balıksızlıkta iki tane çipura almışsınız, o da birşeydir. Pazar denize girmek için daha uygun bir hava vardı ama günü yanlış seçmişsin :)...

igmsva
22-01-2007, 20:17
gökselim boş ver sıkma canını tertemiz hava almışsın.... artık bir dahaki sefere inşallah:artist:

mercan dede
24-01-2007, 08:55
selam

maceralı geçen bir gün, harika bir sunum, iki tane derya kuzusu daha ne olsun.

ramazanuçar
24-01-2007, 09:44
gökselim tebrikmi edeyim geçmiş olsunmu diyeyim bilemedim.ama sonuçta güzel bir gün olduğu belli insan en azından kafasındaki sorunları sıfırlıyor böyle bir günün sonunda ve yorgunluk tatlılaşıyor...

giritli
24-01-2007, 12:20
Göksel takma kafana kardeşim...bak almışsın yine çuprayı boşver gerisini;) ...makinanın sarma kolu çıkma vakası benimde başıma geldi birkere...kaynarpınarda kasım ya da aralık ayıydı...sen yine şanslısın kolu kurtarmışsın...benimkisi cup kayaların arasına:( ...üstüne para verseler elini kolunu sokmayacağın cinsten kayalar hemide...velhasıl kelam...sen yine kolu kurtarmışsın,benim makinanın kolu aynen bana kaçtıydı kardeşim...:D

Güven ÖZYELDAN
24-01-2007, 12:55
bu zamanın güzel karelerinden biri göksel eline koluna sağlık gayet güzel bir av olmuş bu yok zamanda...