PDA

Tüm Versiyonu Göster : 21.07.2007 tarihli av videoları...

Uzm.Dr.Rastgele
22-01-2007, 07:39
Başdan kötü başlayan fakat havanın müsade etmesiyle ''unutulmaz bir maceraya'' dönüşen av partisi klipleri..

[Only Registered Users Can See Links]

Buda Sitemiz üyesi Yunuscan'ı ilgilendiren onun hoşuna gideceğini sandığım bir köpek yavrusu çekimi..

aganta borina borinata
22-01-2007, 08:32
ishak abi...videoları arka arkaya eklemişsin...eline sağlık...hatta sanırsam yakında sen hack te yapmaya başlarsın;) ...

mehmet abinin mercanla olan münasebetinde dikkatimi çeken iğneyi ağzından çıkarırken verdiği mücadele oldu...halbu ki...iğneyi bi aparat yardımıyla çıkarsaydı hem misina yıpranmamış olurdu hemde olay bu aparatı kullanmayan arkadaşlar için görüntülü bi bilgi kaynağı olurdu...

yavru çok sevimli çıkmış...ama izmirin iklimi ona göre değil...eğer yaz boyunca izmirde kalacaksa onun adına üzüldüğümü söylemek isterim...

rastgelsin...

murat
26-01-2007, 21:05
Sayın uzman dr. videolarını ilği ile izledim. kutluyorum.kamereyi arada bir kameramana doğru da çevir olur mu? sayğılarımla Murat

MEHTERAN
26-01-2007, 22:24
İshak abi sonsuz teşekkürler.

giritli
29-01-2007, 09:35
İshak abicim başka sitelerde de senin videolarını gördüm geçen gün....site üyelerinden birisi sitesine eklemiş senin görüntülerini "enteresan" bulmuş...
meşhur olmuşsun senin anlıyacağın....bir imza alabilirmiyim abisi...:D

Uzm.Dr.Rastgele
31-01-2007, 17:38
İshak abicim başka sitelerde de senin videolarını gördüm geçen gün....site üyelerinden birisi sitesine eklemiş senin görüntülerini "enteresan" bulmuş...
meşhur olmuşsun senin anlıyacağın....bir imza alabilirmiyim abisi...:D

Onur'um,latifene teşekkürler....Her zaman söylediğim gibi bizim hobimizin en güzel yanı ,yaşadıklarımızı bizim gibi ortak bir noktada buluşan diğer arkadaşlarla paylaşmak olsa gerek....

Bu hafta izindeyim ve evdeyim.Benim fotoğraf makinasını karıştırırken sitemize yüklemeyi unuttuğum bir video daha dikkatimi çekti.Fakat bu defa başına ve sonuna yazı/jenerik ekliyerek bir klip oluşturayım diye uğraşdım.El yordamı ile bile olsa sonunda başardım.Bir ara Taygun'dan da küçük bir yardım aldım.Herhalde olmuştur....

levrek
31-01-2007, 21:47
Evet,bazı arkadaşlar iğde miğde derken,atı alan Üsküdarı geçmiş.Hele hele bu çekimlerle bence Rastgelsin Oscarını alan ilk kişi olmalı.Bravo İshak cım,seni canı gönülden kutlarım,sevgilerimle

MEHTERAN
01-02-2007, 03:42
ishak abi çok güzel çekimler yapmışsın ellerine sağlık. ama filmin sonunda yapım koordinatörü,jenerik,seslendirme falan yok haa birde erler filim sundu falanda göremedim.:D :D :D :D :D :D :D

aganta borina borinata
01-02-2007, 06:33
ishak abi...brawo valla...ellerine sağlık...

rastgelsin...

giritli
01-02-2007, 07:05
İshak abicim...balık videolarında son nokta budur abicim...eline koluna sağlık süper bir çekim ve jenerik olmuş...sitemizinde reklamı çok hoş olmuş...:helal: :helal: :helal: :helal: :helal: :helal: :helal:

Uzm.Dr.Rastgele
01-02-2007, 09:42
Sevgili Erol,Gürkan,Doğan ve Onur arkadaşlarım beğendiğinize sevindim.Emekliye emekliye ilerlesem dahi,öğrenmenin yaşı yokdur,diyerek hala bir şeyler öğrenmeye ve öğrendiklerimi dostlar ile paylaşmak çok güzel bir duygu....:D

katiti
01-02-2007, 12:44
İshak Abi senaryoyu kim yazdı. Görüntünün sonundaki "Allah kabul etsin" repliğine bittim :D. Sırf bununla en iyi senaryo oskarını alırsın valla :D...

Egeli
09-02-2007, 21:16
ishak bey mercanlar süper...
ondan da öte ortam süper...
afiyet olsun...

dalgıç63
25-03-2007, 22:34
abi teşekür bu gece artık rüyamda gorurum mercanları malum urfadayım mercanda yok denizde

varior
25-03-2007, 22:48
başlığı görünce İshak abi yine balığa gitmiş dedim ama eski mesajmış.. :D :D bu vesile ile tekrar tebrikler.. :) tarih 21.07.2007 yazıyor o bakımdan..

cevat2
26-03-2007, 01:38
abi senden daha kapsamlı ve uzun metrajlı filmler bekliyoruz ve açıklamalı bari yaban tv ye gönderelim 1. filmle 2. arasındaki denizin durumu şansısınız yaver gitmiş tebrikler

Uzm.Dr.Rastgele
26-03-2007, 16:44
Malum, önümüz yaz....Nasip kısmet olursa bol bol balığa gideceğiz....:dans: İnşallah daha kapsamlı yeni videolar gelecek.....:D

murat
26-03-2007, 21:17
Malum, önümüz yaz....Nasip kısmet olursa bol bol balığa gideceğiz....:dans: İnşallah daha kapsamlı yeni videolar gelecek.....:D
uzman dr. youtube larını izliyorum.tebrikler allah daha çoğunu ve büyüğünü rast getirsin selamlar murat

Rauf
27-03-2007, 05:45
İshak ustamız bu işi biliyor benimde öğretmenim bir dakkalık telefon görüşmesi ile banada bu işi öğretti gercekten vidio cekimleri cok güzel ama iyi bir asistana ihtiyacın var bu arkadaşı yetiştir ağbi yoksa hep sen aksiyonun dışında kalıcaksın tıpkı benim gibi selamlar.

mufi
27-03-2007, 17:44
Evet arkadaşlar ...yeni productor ümüz..bay.ishak
İSBAL film sunar.....ının. ııııın..tatara tiiiii.. ....pek yakında...:)
bu film bir ishak ballıca sunumudur...:)

yilmaz
27-03-2007, 18:49
ishak abi, zevkle izledim görüntüleri.ellerinize sağlık.devamını diliyorum

aganta borina borinata
28-03-2007, 06:47
Evet arkadaşlar ...yeni productor ümüz..bay.ishak
İSBAL film sunar.....ının. ııııın..tatara tiiiii.. ....pek yakında...:)
bu film bir ishak ballıca sunumudur...:)

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

rastgelsin...

Uzm.Dr.Rastgele
28-03-2007, 07:05
Rastgelsin ailesinin değerli üyeleri sizleri sevmeyen ölsün......:D

discus
28-03-2007, 21:44
ishak abi eline sağlık çalışman çok güzel olmuş tebrik ederim...

ADNAN
28-03-2007, 22:05
ishak usta her şey çok güzel merak ettim çekim cep telefon mu ? kamera mı ?

Uzm.Dr.Rastgele
29-03-2007, 14:42
Adnan'ım,Konak'taki Teknosa mağzasından kredi kartına 12 taksitle Nikon L2 marka bir adet digital fotoğraf makinası aldım.Görüntüler o makinayla çekilmiştir.Makinanın video çekme özelliği de var.Bilgine kardeşim....

ADNAN
12-04-2007, 10:03
ishak usta hayırlısı olsun güle güle kullan, çekimler hoşuma gitti.taqbi kameraman da iyi olunca;)

Emre
12-04-2007, 11:45
İshak abicim Videolar Süper olmuş.. Ellerine sağlık Vallaha pc başında izlerken bile insan bi heycan yaşıyo:D Abicim Senden Dahada Güzel Videolar Bekliyoruz ....:):):):)

Uzm.Dr.Rastgele
12-04-2007, 13:07
Sevgili Emre,digital fotoğraf makinası benim olduğu için;malesef hep ben kameramanlık yapmak zorunda kalıyor ve arkadaşlarımın videolarını çekiyorum..:(

Emre
12-04-2007, 13:19
Sevgili Emre,digital fotoğraf makinası benim olduğu için;malesef hep ben kameramanlık yapmak zorunda kalıyor ve arkadaşlarımın videolarını çekiyorum..:(
Canın Sağolsun abicim yaa olsun seni göremesekte Videolarınla mutlu oluyoruz....ne yapalım bunada şükür... Umarım Bİr gün tanışırız Sevgilerle Emre kardeşin...;)

günay07
08-08-2007, 23:35
gerçekten çok güzel değerli videolar saoalsın abi